Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Skyrim Legendary Edition kupione za kasę ze steamowych kart i dropów w CS:GO. Życie jest piękne.

Kupiłbym jeszcze Outlasta, ale i tak mam jeszcze gry do przejścia z letniej wyprzedaży, zatem wykażę się silną wolą i już nic nie zamierzam kupować. Eh, zbyt dużo dobrych gier i zniżek, zbyt mało czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 18:56, Outlander-pro napisał:

Skyrim Legendary Edition kupione za kasę ze steamowych kart i dropów w CS:GO. Życie jest
piękne.

Kupiłbym jeszcze Outlasta, ale i tak mam jeszcze gry do przejścia z letniej wyprzedaży,
zatem wykażę się silną wolą i już nic nie zamierzam kupować. Eh, zbyt dużo dobrych gier
i zniżek, zbyt mało czasu ...

Ile żeś kart musiał sprzedać? Nic ze Steama jeszcze nie kupowałem, temu nie mogę żadnej sprzedać, a trochę mi ich w ekwipunku jednak zalega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie jest już tak różowo, kiedyś bardzo łatwo szło na tym wykręcać całkiem miłe kwoty. Średnia za kartę to obecnie 0,07 Euro, niektóre gry wyjątkowo trzymają standardy w okolicach 0,15 Euro. Dodam, że ja na początku sprzedawałem karty z HL2 za 0,60 Euro, interes był więc niezły.

Jeśli grałeś w TF2, obczaj, czy nie masz w plecaku jakiś unikatów - ostatnio sprzedałem dwie czapki za kolejno 3 i 4 klucze, co daje jakieś 22zł i 26zł. Nie wspomnę o masce medyka, która poszła za 9 Euro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 15:17, ww3pl napisał:

Ile żeś kart musiał sprzedać? Nic ze Steama jeszcze nie kupowałem, temu nie mogę żadnej
sprzedać, a trochę mi ich w ekwipunku jednak zalega.


Aż policzyłem: sprzedałem jak na razie 34 karty, wszystkie śmieci, które zalegały mi z czasów gdy grałem w Team Fortress 2 oraz sporo skrzynek i kamuflaży do broni z Counter Strike: GO. Choć na początku było lepiej, opychało się karty po 0.20 euro, śmieci z TF2 sprzedawałem za około 5 eurocentów, ale największe zyski były ze skrzynek i rzadkich kamuflaży w CSie - tam to przez jakiś czas można było wyrwać ~1,5 euro za skrzynkę, za dobry kamuflaż nawet 2 euro. Teraz ceny sporo spadły, skrzynki kosztują jakieś 5 eurocentów, rzadsze kamuflaże jako tako stoją. Dobrze, że wrzucają raz na jakiś czas nowe edycje skrzynek i kamuflaże - wtedy ich cena jest bardzo wysoka na początku, zatem można zarobić. Swoją drogą CS:GO kupiłem też za kasę z kart i przysłużyło mi się bardzo dobrze, bo zgarnąłem te jakieś 13 euro na Skyrima :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 17:19, Muradin_07 napisał:

Podobno gdzieś był niedawno za 77 zł, chyba na Originie w wersji cyfrowej.


Nadal jest za 77 ale wersja zwykła. Ja mówię o Premium, okazuje się, że zdjęli tę promocję chociaż zegar odliczający pokazywał ponad 7 godzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz Assassin''s Creed IV jest za 110 zł na cdp.pl . Jak myslicie, opłaca się kupować grę za tą cenę, czy jest szansa, że w najbliższym czasie będzie jeszcze taniej? Wiadomo, że nikt nie wie co planuje wydawca i sklepy, ale chodzi mi raczej o doświadczenia z poprzednimi częściami. Ich cena potrafiła spaść jeszcze przed świętami poniżej 100 zł? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 13:25, pawbuk napisał:

Ich cena potrafiła spaść jeszcze przed świętami poniżej 100 zł? ;)


Pewnie tak, zawsze możesz zapolować na serwisach aukcyjnych. Teraz dokładają grę do kart graficznych, jak się poszczęści to masz za połowę ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, kilka już razy miałem problem z aktywacją gier od Ubi, więc wolałbym pewniejsze źródło :D Zresztą, tak patrzę i choćby na keye gra jest po 109 zł, więc w sumie niewiele taniej :)
Ech, chyba się jednak skuszę na tą promocję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z promocją na Originie chciałbym zapytać który z NFS za 11,60 jest najbardziej opłacalny -The Run, Shift, Undercover, Pro Street czy dać parę złoty więcej i wziąć Hot Pursuit lub nowe Most wanted.
Plus której z tych gier jest najbliżej do starego Most Wanted'a. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 14:28, darkwind21 napisał:

W związku z promocją na Originie chciałbym zapytać który z NFS za 11,60 jest najbardziej
opłacalny -The Run, Shift, Undercover, Pro Street czy dać parę złoty więcej i wziąć Hot
Pursuit lub nowe Most wanted.
Plus której z tych gier jest najbliżej do starego Most Wanted''a. Z góry dzięki za odpowiedź.

Tylko Hot Pursuit i nowy Most Wanted są warte kasy. Najbliższa starego Most Wanted ? Nowy Most Wanted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 14:28, darkwind21 napisał:

W związku z promocją na Originie chciałbym zapytać który z NFS za 11,60 jest najbardziej
opłacalny -The Run, Shift, Undercover, Pro Street czy dać parę złoty więcej i wziąć Hot
Pursuit lub nowe Most wanted.
Plus której z tych gier jest najbliżej do starego Most Wanted''a. Z góry dzięki za odpowiedź.


Ja poleciłbym Ci osobiście Shift - fajna symulacja, Pro Street również bardzo przypadł mi do gustu.

Odradzałbym Undercovera i nowy Most Wanted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 14:28, darkwind21 napisał:

W związku z promocją na Originie chciałbym zapytać który z NFS za 11,60 jest najbardziej
opłacalny -The Run, Shift, Undercover, Pro Street czy dać parę złoty więcej i wziąć Hot
Pursuit lub nowe Most wanted.
Plus której z tych gier jest najbliżej do starego Most Wanted''a. Z góry dzięki za odpowiedź.


Nowe Hot Pursuit polecam jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 14:25, pawbuk napisał:

Wiesz co, kilka już razy miałem problem z aktywacją gier od Ubi, więc wolałbym pewniejsze źródło :D


Źródło: zdrapka. Strach się bać. Znajomy ostatnio aktywował w ten sposób nowego Batmana. Jeszcze żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 14:28, darkwind21 napisał:

W związku z promocją na Originie chciałbym zapytać który z NFS za 11,60 jest najbardziej
opłacalny -The Run, Shift, Undercover, Pro Street czy dać parę złoty więcej i wziąć Hot
Pursuit lub nowe Most wanted.
Plus której z tych gier jest najbliżej do starego Most Wanted''a. Z góry dzięki za odpowiedź.


Najbliżej do starego Most Wanteda to raczej żadna z nich :P Z wymienionych najlepszą pozycją jest zdecydowanie Shift z tym, że tylko jeśli masz pada lub kierownice na klawiaturze gra się w nią bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować