Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Kurczę, nie zauważyłem wcześniej, ale jest jeszcze lepsza promocja na XCOMa
http://www.amazon.com/gp/product/B00HDPDEVM?tag=lowgie-20

EU + EW za 19,99$ - świetna okazja dla kogoś, kto jeszcze nie ma podstawki. Ciekawi mnie tylko co się stanie z podstawką jeżeli już ją mam a zakupiłbym taki pakiet? Przepadnie i do konta przypisze mi się tylko dodatek? A może wyląduje w moim ekwipunku jako gift? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2013 o 17:57, Abi_Dalzim napisał:

EU + EW za 19,99$ - świetna okazja dla kogoś, kto jeszcze nie ma podstawki. Ciekawi mnie
tylko co się stanie z podstawką jeżeli już ją mam a zakupiłbym taki pakiet? Przepadnie
i do konta przypisze mi się tylko dodatek? A może wyląduje w moim ekwipunku jako gift?
Wie ktoś?

Wedle opisów tych gier nie da się wręczyć jako gift. Więc sam w sumie nie wiem, może jakoś odliczają ? W przypadku steama ponoć tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 18:03, Darkstar181 napisał:

Wedle opisów tych gier nie da się wręczyć jako gift. Więc sam w sumie nie wiem, może
jakoś odliczają ? W przypadku steama ponoć tak jest.

Jak mogą odliczyć? Wiesz na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i odchudzanie portfela czas zacząć - wyprzedaż steam, chociaż na razie skromnie bo wszystko co jest dało się taniej na zimobraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 19:09, gmx napisał:

No i odchudzanie portfela czas zacząć - wyprzedaż steam, chociaż na razie skromnie bo
wszystko co jest dało się taniej na zimobraniu


Dokładnie, szału nie ma. Przeceny znacznie skromniejsze, niż poprzednio. Terraria była już -80%, teraz raptem -50. Skyrim -40, Call of Pripyat -33... Oj, chyba za bardzo nie poszaleję z zakupami tym razem. Wprawdzie niewiele jest gier, na które naprawdę się napaliłem (trzypak dodatków do LotRO, może nowy Bioshock, Brave New World do Civ V chociażby), ale na razie albo nie ma na nie przecen, albo są tak mizerne, że zdecydowanie nie będę brał. Zobaczymy, może tylko pierwszy dzień taki jest, bo liczą, że ludzie rzucą się do kupowania od razu. Ale coś mi mówi, że raczej nie ma co sobie robić nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Zaledwie wczoraj podawałem że Brave new World jest w sklepie Maca za 24 zł. Po polsku, działa na steam.
W muve było za 20 zł, ale z tego co pamiętam nie mogłeś kupić.

EDIT : masz farta, jeszcze się załapiesz http://www.macgamestore.com/product/2823/Sid-Meiers-Civilization-V-Brave-New-World/

Ale zwiększyli cenę z 24 do 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 19:23, Ring5 napisał:

Dokładnie, szału nie ma. Przeceny znacznie skromniejsze, niż poprzednio. Terraria była
już -80%, teraz raptem -50. Skyrim -40, Call of Pripyat -33... Oj, chyba za bardzo nie
poszaleję z zakupami tym razem. Wprawdzie niewiele jest gier, na które naprawdę się napaliłem
(trzypak dodatków do LotRO, może nowy Bioshock, Brave New World do Civ V chociażby),
ale na razie albo nie ma na nie przecen, albo są tak mizerne, że zdecydowanie nie będę
brał. Zobaczymy, może tylko pierwszy dzień taki jest, bo liczą, że ludzie rzucą się do
kupowania od razu. Ale coś mi mówi, że raczej nie ma co sobie robić nadziei.


brave new worlds upolowałem z dwa miesiące temu na gmg za 20zł, bioshock inf na zimobraniu i zjadłem go na dwa posiedzenia - 10h, mmo nie dotykam bo wystarczająco dużo czasu znika mi war thunder ;]

zobaczymy, mam wrażenie że steam ostrożniej zaczyna podchodzić do wyprzedaży bo ludzie częściej na nie czekają niż kupują w pełnej cenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Castlevania Lord of Shadow jest na Nuveem za 22 zł. Ktoś to kupił i może potwierdzić, że nie ma blokady regionalnej? Łowcy gier mają jakąś przerwę techniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 15:53, Feallan napisał:

Castlevania Lord of Shadow jest na Nuveem za 22 zł. Ktoś to kupił i może potwierdzić,
że nie ma blokady regionalnej? Łowcy gier mają jakąś przerwę techniczną.

Z tego co widziałem w komentarzach na ŁG nie ma blokad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja trochę innego rodzaju ale myślę, że ktoś z Was może skorzystać.

Po wypełnieniu króciutkiego formularza na stronie

http://foto.mediaexpert.pl/zdjecia/50-odbitek.html

otrzymacie kod na 50 odbitek w rozmiarze 10x15 za darmo. Jedyny koszt to koszt dostawy do wybranego salonu, 5zł.

Sprawdziłem, wszystko działa.
Wypełniłem formularz 3-krotnie podając różne adresy mailowe i ten sam nr. telefonu- bez problemu otrzymałem po kolei 3 kody bonusowe dzięki którym złożyłem 3 zamówienia łącznie na 150 zdjęć. Dzisiaj je odebrałem płacąc jedynei 15zł.

Promocja zacna, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, próbuję kupić tą Castlevanię na Nuveem i co chwila widzę tylko "Nie można sfinalizować transakcję w systemie PayPal". Miał ktoś podobny problem z tym sklepem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 15:53, Feallan napisał:

Castlevania Lord of Shadow jest na Nuveem za 22 zł. Ktoś to kupił i może potwierdzić,
że nie ma blokady regionalnej? Łowcy gier mają jakąś przerwę techniczną.

A w ogóle gra po polsku jest, żeby blokada była? Nie ma takiej informacji na Steam, a muve nie ma w ofercie nawet tej gry. Więc moim zdaniem można kupować bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 00:07, Feallan napisał:

Kurde, próbuję kupić tą Castlevanię na Nuveem i co chwila widzę tylko "Nie można sfinalizować
transakcję w systemie PayPal". Miał ktoś podobny problem z tym sklepem?

Ja nie miałem żadnego. Właśnie teraz gra mi się instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować