Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Zastanawiam się po co im ten nr tel ? Czy oni dzwonią pod jego numer aby np. powiedzieć ze zdjęcia są do odebrania ? Jeśli nie to można było by wpisać jakikolwiek inny.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można płacić bonami Sodexo za paczki w Empiku? W ogóle jak to wygląda używanie tych bonów? Mam bon na 100 zł. Da się zrobić zakupy za np. 120 złotych, użyć bonu i dopłacić różnicę?
Nigdy nie miałem styczności z czymś takim, dlatego wolę wcześniej zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 09:01, Chester001 napisał:

Zastanawiam się po co im ten nr tel ? Czy oni dzwonią pod jego numer aby np. powiedzieć
ze zdjęcia są do odebrania ? Jeśli nie to można było by wpisać jakikolwiek inny.. ??


Na nr. telefonu przysyłają ci tak jakby hasło które wpisujesz w formularz i dopiero wtedy wyświetla Ci się kod na darmowe zdjęcia. Nikt nie dzwoni informując o odbiorze, otrzymujesz maila. Nie wiem po co im ten nr. telefonu ale póki co nikt do mnie nie dzwonił w żadnej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 07:29, Karanthir666 napisał:

Ja nie miałem żadnego. Właśnie teraz gra mi się instaluje.


Mógłbyś mi też kupić? Wyślę Ci kasę Paypalem. Jeśli masz czas, to dodaj mnie na Steamie, username feallan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2013 o 10:58, Evertsen_Dante napisał:

Czy można płacić bonami Sodexo za paczki w Empiku?


Za paczki nie mam pojęcia, ale w większości empików w kasie są akceptowane bony sadexo.
http://bonysodexo.com.pl/tag/empik-2/

>Mam bon na 100 zł. Da się zrobić zakupy za np. 120 złotych, użyć bonu i dopłacić

Dnia 21.12.2013 o 10:58, Evertsen_Dante napisał:

różnicę?


Na 75% nie, większość sklepów nie akceptuje takiej dopłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było to tutaj , ale na cdp.pl można dostać rabat -20% za zakup gry z serii LEGO jako prezentu (w koszyku należy zaznaczyć opcję, że gra jest na prezent) :) Ja kupiłem LEGO Piraci z Karaibów i wykorzystałem rabat na zakup w preorderze Watch Dogs za 95 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba odwrotnie. Mało który sklep nie pozwala dopłacić do bonu. Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją żebym nie mógł kupić droższego produktu niż wartość bonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w Łodzi wręcz przeciwnie, np. w tutejszych empikach nie uwzględniają tego. Lecz nie ma co gdybać najlepiej samemu napisać maila lub zadzwonić i dowiedzieć się z pierwszej ręki co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 10:34, Perry_Cox napisał:

W ostatni weekend w Media Expert była promocja na płyty z muzyką oraz filmy: -50%.


Dzięki za info :) Poszedłem dziś obadać sprawę, czy rzecz jest nadal aktualna, ale zbyt wiele sobie po tym nie obiecywałem. Zachodzę i na miejscu miła niespodzianka - wybrane (w praktyce jednak oznaczało to że przeceniony był praktycznie cały asortyment) płyty audio i filmy DVD przecenione o 70%. Wybrałem sobie kilka filmów (m.in Skyfall za...7.50zł:)) i kilka płyt, choć tylko Deep Purple (za 6zł) będzie dla mnie, reszta pójdzie na jakieś prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 20:49, Abi_Dalzim napisał:

Nie grałem, więc nie wiem... Opłaca się brać tego Max Payne 3 za 4 euro na Steamie?


Sam kupiłem za 1.09 euro Max Payne 3 complete. Wykorzystałem steam wallet do tego. Za taka cene moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2013 o 13:58, Abi_Dalzim napisał:

Na Amazonie Tomb Raider i Hitman: Absolution po niecałe 16 zł


Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TR tanieje mocno chyba tak jak Deus, wiec moze za jakis czas tez bedzie za 2 euro. Standard dla gier Square-enix ;) No i "wkrotce" reedycja TR, ale czy bedzie dostepna na pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować