Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2013 o 11:38, Outlander-pro napisał:

Pytanie: czy jak zwykle jest gdzieś lista wszystkich "ukrytych" steamowych produkcji,
gier stale przecenionych -75%, które nie rzucają się w oczy?


Jak zawsze Steam Users' Forum->General Steam Discussion i topic "... hidden gems".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empikach: " Borderlands 2 GOTY " za 70 zł / - 50 % /

dostałem z opóźnieniem kody na gry do mojego GTXa 780 - nie dostałem tytułów, które dodawała Nvidia, tylko gry od AMD ;), mam więc kody na " Crysisa 3 " i na " Bioshock Infinity ", obie gry posiadam i chętnie oddam kody, wymienię się za coś, najbardziej interesowałby mnie " Fable III " na PC na Steam - jakby co, proszę pisać do mnie na Maila, Skype lub na Steam:

lelen_lis@poczta.fm
Skype: jacek.lelen
Steam: lis400 - lelen_lis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem wtedy odpowiadać, bo nie byłem pewny, ale teraz jestem. Mam dokładnie jednego dolara na koncie paypal i po przejściu na naszą walutę na profilu widzę 3,13 złotego. Mój bank ma przelicznik teraz 3,10 złotego na dolara. Rzadko korzystam z paypala, ale w tym wypadku to płatność w złotówkach z konta polskiego / paypalem wychodzi dokładnie na to samo, czyli ~37 złoty za XCOMa, a nie tak jak powiedziałeś - ~33 złote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie gry miałeś dostać? Pytam z ciekawości, bo zastanawiam się czy jak będę kupował podzespoły do mojego nowego komputera to czy będę miał podobną sytuację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 09:27, SiDi napisał:

Nie chciałem wtedy odpowiadać, bo nie byłem pewny, ale teraz jestem. Mam dokładnie jednego
dolara na koncie paypal i po przejściu na naszą walutę na profilu widzę 3,13 złotego.
Mój bank ma przelicznik teraz 3,10 złotego na dolara. Rzadko korzystam z paypala, ale
w tym wypadku to płatność w złotówkach z konta polskiego / paypalem wychodzi dokładnie
na to samo, czyli ~37 złoty za XCOMa, a nie tak jak powiedziałeś - ~33 złote.

A voucher z kodem promocyjnym zużyty ? 20 % pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pytam się o tą akcję, ale jak napisał, że dostał z opóźnieniem to może nie chodziło właśnie o to. Dlatego też zapytałem się, bo także z tej akcji powinienem dwie z tych gier dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 11:24, Darkstar181 napisał:

A voucher z kodem promocyjnym zużyty ? 20 % pójdzie.


Tak. Wtedy właśnie wychodzi te 37 złoty. Bez vouchera wychodzi około 43 złoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 10:12, Muradin_07 napisał:

A jakie gry miałeś dostać? Pytam z ciekawości, bo zastanawiam się czy jak będę kupował
podzespoły do mojego nowego komputera to czy będę miał podobną sytuację :D


" AC IV Black Flag ", " Batman Arkham Orgins " i " Splinter Cell Blacklist ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 15:48, Muradin_07 napisał:

Aha, no to czyli może być u mnie podobnie... dzięki za potwierdzenie informacji :)


Co jest najzabawniejsze, zakupiłem kartę od Nvidii a kupony dostałem od AMD ;) a to dlatego, że sklep w którym dokonałem zakupu nie brał udziału w promocji ale sprzedawcy udało się wydrzeć jakieś kupony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to taka zamiana... ;D

To powiem Ci tak, że jeżeli jeszcze będziesz miał kupon na Crysisa 3, a będziesz chciał jakiś z tych od NVidii jednak to możemy się wymienić. Mam nadzieję, że będzie to gdzieś na początku roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 16:30, Muradin_07 napisał:

A to taka zamiana... ;D

To powiem Ci tak, że jeżeli jeszcze będziesz miał kupon na Crysisa 3, a będziesz chciał
jakiś z tych od NVidii jednak to możemy się wymienić. Mam nadzieję, że będzie to gdzieś
na początku roku :)


Posiadam wszystkie w.w. gry, zarówno te, które dostałem jak i te, które miałem dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa... to szkoda :/ Bo już chciałem zaoferować AC IV za niego. No nic :)

Ja mam nadzieję, że jeszcze do końca steamowych wyprzedaży pojawi się jeszcze raz przeceniony CS:GO. Wtedy, kiedy miałem wziąć i go kupić coś karty mi nie załączało -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 18:25, Muradin_07 napisał:

Aaa... to szkoda :/ Bo już chciałem zaoferować AC IV za niego. No nic :)

Ja mam nadzieję, że jeszcze do końca steamowych wyprzedaży pojawi się jeszcze raz przeceniony
CS:GO. Wtedy, kiedy miałem wziąć i go kupić coś karty mi nie załączało -_-


AC IV zakupiłem EK, jak co roku ( już nie mam gdzie tego trzymać ;) )
mnie bardzo interesowałby " Fable III ", czy na prawdę jest tak kiepski, itp. ale jest tylko na Steamie, pudełkowej wersji nie uświadczyłem
wczoraj na Empik.com zamówiłem " Metro Last Light " za 65 zl, zobaczymy na co stać GTX 780 i ponoć źle podkręcony procek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 18:56, lis_23 napisał:

mnie bardzo interesowałby " Fable III ", czy na prawdę jest tak kiepski, itp. ale jest
tylko na Steamie

Tej gry na Steamie już nie ma. Teraz to ze świecą szukać na zagranicznych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wiesz co: Fable III z jednej strony mi się podobało, bo wyczuwałem w nim klimaty z jedynki. Kilka zmienionych nieco melodii z tej części dało się we znaki. Jednak bardzo uciążliwym było dla mnie przeskakiwanie miedzy menusami w grze (jeden z najgłupszych stworzonych systemów jaki chyba może być z tym teleporotwaniem się ciągle do naszej głównej bazy) no i te mini gierki jakoś do mnie nie przemówiły. Wcześniej chyba w jedynce było tego o wiele mniej i nawet kopanie kurczaków dawało frajdy wiele. Co do Metro to grałem wcześniej to spoko jest :D

Ja tak naprawdę kupuję tylko GTXa 660. Ale na razie mi wystarczy. Później będę sobie może kombinował. Mam jeszcze sporo różnych gier do ogrania z promocji w tym roku, a ciągle wpadają kolejne jak ten L4D2 za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować