Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2014 o 20:57, kaczek93 napisał:

Ktoś pamięta za ile było Dark Souls na zimobraniu?


Tydzień wcześniej kupiłem na Steamie za 6.99 i jeśli w DS w ogóle było na zimobraniu to nie pamiętam żebym żałował, że przepłaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 22:57, Kirabaxior napisał:

Myślicie, że Brave New World do Civ5 będzie jeszcze tańsze? Bo na razie stoi nie najgorzej.

Kiedyś pewnie tak. Kiedyś. Ja kupiłem w grudniu za 23 zł. Jak widać tutaj cena wyższa o złotówkę... chce ci się czekać kolejne parę miesięcy by zobaczyć jak tanieje o 4 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 16:09, DarkWolf_PL napisał:

Gimbaza wróciła do domków i muve leży.

Gimbaza to płacze że nie ma możliwości zapłaty innym sposobem niż karta bankowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 23:44, Kirabaxior napisał:

Chodzi mi o tą konkretnie promocję, tj. Wiosnobranie.

Było na zimobraniu za 20 złoty i chyba na nuuvem jeszcze w takiej samej cenie po przeliczeniu. Na łowcach gier masz historię cen danego produktu. Na przyszłość szukaj tam zamiast pytać, będzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo nowych produktów na wiosnobraniu :) Dużo dodatków do Europy Uniwersalis i Crusarder Kings II :) Trzeba czekać jeszcze dłużej, to może będą wypadać już perełki.. Chociaż War of the Rosses za 16 zł mmm.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 14:47, Joanna-dArc napisał:

Sporo nowych produktów na wiosnobraniu :) Dużo dodatków do Europy Uniwersalis i Crusarder
Kings II :) Trzeba czekać jeszcze dłużej, to może będą wypadać już perełki.. Chociaż
War of the Rosses za 16 zł mmm.. :)

Tyle, że to wszystko było na zimobraniu. Czyli nic nowego póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 15:09, Karanthir666 napisał:

Tyle, że to wszystko było na zimobraniu. Czyli nic nowego póki co.

Ale jak ktoś nie kupił, to teraz ma znów szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nic ciekawego na tym Wiosnobraniu. Póki nie wprowadzą PSCa, to nie mam po co się tym interesować (zresztą, na razie albo wszystko mam, albo mnie nie interesuje).

A z tego, co już dali, to z chęcią wezmę w pudle Darkness II Edycja Limitowana, Mortal Kombat Komplete Edition i Injustice: Gods Among Us. Może i przepłacę, ale będę miał przynajmniej fizyczne wersje tychże gier a przy okazji zainstaluję sobie trochę gry z płyty.

Z LEGO nie miałem tylko Hobbita i właśnie go zamówiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 19:56, kaczek93 napisał:

Warto inwestować w Injustice?

Jeżeli lubisz bijatyki, to czemu nie? Injustice jest całkiem dobrą bijatyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 20:01, Dared00 napisał:

> Warto inwestować w Injustice?
Jeżeli lubisz bijatyki, to czemu nie? Injustice jest całkiem dobrą bijatyką.

Właśnie nie wiem czy lubię :D
Ale na pewno wiem, że nie mogę powiedzieć, że ich nie lubię. Szczerze to tak na poważnie to nie miałem z żadną do czynienia na dłuższą chwilę.
W czerwcu kupiłem Mortal Kombat, w którego do dziś nie grałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 20:03, kaczek93 napisał:

W czerwcu kupiłem Mortal Kombat, w którego do dziś nie grałem :)

To aż się nasuwa pytanie, dlaczego w ogóle kupujesz gry ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wiele osób ma gry, w ktore nigdy nie zagrało :D Obstawiam, że u mnie takie gierki stanowią z 80% - 90% kolekcji jeśli liczyć wszystkie pozycje kupione na wyprzedażach, w pakietach, albo dołączone do czasopism :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 21:05, Joanna-dArc napisał:

> W czerwcu kupiłem Mortal Kombat, w którego do dziś nie grałem :)
To aż się nasuwa pytanie, dlaczego w ogóle kupujesz gry ? :)

Mogę jedynie potwierdzić to co napisał pawbuk.
Kupione kiedyś na jakiejś wyprzedaży za grosze, (bo grzech było nie wziąć) z nadzieją, że "kiedyś zagram".
Z resztą, problem tego, że obecnie kupujemy więcej gier niż jesteśmy w stanie ograć jest powszechny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie najwięcej graczy jest takich, które mają sporo gier na koncie, a grali w około 1/3 swojej biblioteki Steam.

Ja jestem z mniejszości, czyli tych, którzy kupują tylko te gry, w które będą grać (dziś/jutro/w najbliższym miesiącu. Zawsze jednak odpalam i gram). Staram się na koncie Steam nie mieć takich pozycji, w które nigdy nie zagram (preferuję te, które mają osiągnięcia. W te bez osiągnięć to ja grałem przed erą Steama).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sobie gry zawsze dzielę - te które mam do przejścia, te które przeszedłem (albo na Steamie, albo wcześniej w wersji bez steamu jak np. mam tak z Company of Heroes) i ulubione tytuły. I jak miałem w tamtym roku po bundlach, promocjach i innych jakieś 30 gier do przejścia to teraz zostało mi dziesięć pozycji, w które po prostu nie mam teraz czasu zagrać ;) A łącznie biblioteczka na razie liczy jakieś ponad 60 tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować