Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2014 o 17:36, PinKee napisał:

Tygodniowa przerwa to żaden dowód na brak uzależnienia :) Ja tam nic nie mam do grających,
sam sporo szpilam, ale 7 stówek na jednej gierce, kiedy ta gierka nie jest jedyna, to
dużo. Wolny czas można przeznaczyć też na inne rzeczy, np. czytanie, które jest równie
przyjemne jak granie, czy sport. Równowaga to podstawa.


Mam roczny urlop zdrowotny na uczelni, tak więc sporo wolnego czasu. Przez kilka miesięcy nie moglem czytać (problemy z oczami), więc miałem sporo czasu na grę na kompie. Stąd takie wyniki...
Zresztą, nawet jak nie miałem urlopu, to potrafiłem godzić wielogodzinne granie (kilkaset godzin spędzonych w BC2) ze studiami (przez 2 lata najlepszy na roku), z życiem rodzinnym (rodzice, dziewczyna), ze spotkaniami ze znajomymi, z innymi zajęciami (rower, czytanie, sklejanie modeli itp.).
Śpię ok 6 godzin na dobę, zostaje więc 18 godzin na inne zajęcia :D Jak są chęci, to na wszystko się znujadzie czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 17:52, Heartbreaker napisał:

Widziałem znajomych, którzy mają ponad 1000 godzin w TF2. Dla mnie to tragedia, bo mają
jeszcze na koncie tyle fajnych gier, a ciągle łupią w jedną.


Gra multiplayerowa, więc jeszcze idzie zrozumieć. Niektórzy tak mają, że kupują różne gry, pograją chwilę, a tak na prawdę cały czas wiernie trwają przy jednej.
Któregoś dnia trafiłem na profil kolesia, który miał 700h w.....The Binding of Isaac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 18:33, kaczek93 napisał:

Któregoś dnia trafiłem na profil kolesia, który miał 700h w.....The Binding of Isaac :)

Doliczając zmodowaną wersję, to zbliżam się do 400h w TBoI ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 19:08, Dared00 napisał:

> Któregoś dnia trafiłem na profil kolesia, który miał 700h w.....The Binding of Isaac
:)
Doliczając zmodowaną wersję, to zbliżam się do 400h w TBoI ;D

A co ciekawego daje zmodowana wersja?
Ja ostatnio wróciłem do Isaaca, ale mam ok. 57h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2014 o 17:52, Heartbreaker napisał:

Widziałem znajomych, którzy mają ponad 1000 godzin w TF2. Dla mnie to tragedia, bo mają
jeszcze na koncie tyle fajnych gier, a ciągle łupią w jedną.

Niestety ale Ci gracze padli ofiarą głupoty tzw. idle''a - wiekszosc z nich ustawia na noc komputer, wchodzi na serwer idle by dropić czapki i itemy. Po cholerę, ja sie pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, o tym idlu nie wiedziałem. Jeśli tak jest, to chyba tylko z dwóch powodów.

1 - są to fani, którzy uwielbiają TF2 i chcą się znajomym pochwalić nowymi czapkami i brońmi
2 - sprzedają je na rynku. Zawsze jakieś parę euro może wpaść od fana

Możliwe, że podobnie przy CSie jest, bo też widziałem takich ludzi. Może to po prostu przypadłość F2P z itemami do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 00:07, Heartbreaker napisał:

Możliwe, że podobnie przy CSie jest, bo też widziałem takich ludzi. Może to po prostu
przypadłość F2P z itemami do zdobycia.

Niee, CSa to ludzie faktycznie katują. Chyba nawet nie ma idle serverów tam, bo itemy wypadają wyłącznie w grach turniejowych. A te są stawiane na oficjalnych serwerach Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tutaj więcej osób zagląda, więc i tutaj zadam pytanie dotyczące Wiosnobrania. Czy pamiętacie może ze wcześniejszych edycji czy na koniec promocji dają wszystkie gry, które miały obniżki ? Wczoraj w nocy wyczaiłem, że do kupienia było L.A. Noir i Max Pane Bundle za łącznie 25zł. Wersje digital zwykle mnie nie interesują, ale za takie grosze mógłbym kupić :P A jak już napisałem wyczaiłem to około 3-4 rano i byłem zbyt śpiący, żeby się bawić w przelewy ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 04:45, Bambadil napisał:

Widzę, że tutaj więcej osób zagląda, więc i tutaj zadam pytanie dotyczące Wiosnobrania.
Czy pamiętacie może ze wcześniejszych edycji czy na koniec promocji dają wszystkie gry,
które miały obniżki ? Wczoraj w nocy wyczaiłem, że do kupienia było L.A. Noir i Max Pane
Bundle za łącznie 25zł. Wersje digital zwykle mnie nie interesują, ale za takie grosze
mógłbym kupić :P A jak już napisałem wyczaiłem to około 3-4 rano i byłem zbyt śpiący,
żeby się bawić w przelewy ;<

Rok temu na wiosnobraniu chyba nie było czegoś takiego, ale na niedawnym zimobraniu jak najbardziej, ostatniego dnia dali większość gier z poprzednich dni. Problem był taki że szybko znikały, bo były to ostatnie kody (swoją drogą dziwne, myślałem że mają normalny generator zatwierdzony przez światowego wydawcę)

Tak swoją drogą to póki co słabo. Jasne, jak ktoś przegapił zimowe promocje to może się cieszyć, ale raz że na samym zimobraniu było więcej gier, dwa że obecne z ostatnich dni można było wielokrotnie kupić taniej w zagranicznych sklepach.
Ja się obawiam że nie doczekam się promocji X-Coma :/ Gry 2k były już pierwszego dnia, ale może jeszcze rzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 04:45, Bambadil napisał:

Widzę, że tutaj więcej osób zagląda, więc i tutaj zadam pytanie dotyczące Wiosnobrania.
Czy pamiętacie może ze wcześniejszych edycji czy na koniec promocji dają wszystkie gry,
które miały obniżki ? Wczoraj w nocy wyczaiłem, że do kupienia było L.A. Noir i Max Pane
Bundle za łącznie 25zł. Wersje digital zwykle mnie nie interesują, ale za takie grosze
mógłbym kupić :P A jak już napisałem wyczaiłem to około 3-4 rano i byłem zbyt śpiący,
żeby się bawić w przelewy ;<

Coś takiego było, ale tak nie do końa. Dali większość gier, nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widze L.A. Noir complete oraz max bundle nadal w ofercie?
Na muve-braniu nie wszystkie gry znikaja z oferty po 24h(no ale mogliby o tym informowac) oraz po zamowieniu gier ma sie 7 dni na oplacenie zamowienia.

drobne info
Max Payne Bundle na muve jest tylko nie-na-steam, mimo ze maja osobne maxy na steam.

na uplay jest promo na gry square-enix oraz betshedy (skyrim i new vegas maja pl, ale dishonored pewnie nie, bo moga nie wiedziec, ze ta gra tez jest podzielona na regiony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż druga wyprzedaż muve z rzędu i ciągle bez nowego DMC. Szkoda. Następny przystanek Steam Summer Sale, może wtedy się uda. A tak poza tym całkiem ok. 4 gry z listy ''muszę w to zagrać'' za 65zł to całkiem udane zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować