Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Wziąłem... No to widzę, że Steam po rozdawnictwie L4D2 będzie planował częściej takie akcje plus jest to miła odpowiedź na akcję EA. Ale to miło, miło. Będę miał co robić w majowy weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dodać grę do biblioteki? Próbuję dodać, ale wyskakuje mi, że już tę grę posiadam, choć jeszcze rano opcja nie była aktywna. Mam nadzieję, że jutro gra mi zostanie, bo chciałbym mieć z niej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już kiedyś miałem przyjemność zagrać sobie w RO2 i takie wrażenie miałem, że jest to taka niby ArmA w klimatach II WŚ. Może to jest takie za mocne określenie... tak czy inaczej prezent jak najbardziej dobry i ciekawy jestem co będzie działo się dalej, bo możliwe że Valve będzie takie prezenty rozdawać może co cztery miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 22:50, Heartbreaker napisał:

Jak dodać grę do biblioteki? Próbuję dodać, ale wyskakuje mi, że już tę grę posiadam,
choć jeszcze rano opcja nie była aktywna. Mam nadzieję, że jutro gra mi zostanie, bo
chciałbym mieć z niej karty.


Gry nie wystarczy tylko mieć dodanej. Trzeba ją jeszcze zainstalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 23:46, sirufok napisał:

Gry nie wystarczy tylko mieć dodanej. Trzeba ją jeszcze zainstalować...


Żeby ją mieć na stałe wystarczy tylko dodać do Biblioteki. A zainstalować można i za dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 23:48, Wojman napisał:

Żeby ją mieć na stałe wystarczy tylko dodać do Biblioteki. A zainstalować można i za
dwa lata.


Wszędzie pisali, że "trzeba" też zainstalować - ale to pewnie tylko chłyt matekindody ;>

Nie znam się na steamie niestety, kupuję gry ale w nie nie gram ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2014 o 23:07, Ring5 napisał:

Panowie, ale prosba - idzcie z rozmowa o Heroes VI do dedykowanego watku...


Temat Heroes VI powraca jak bumerang ;) Otóż widziałem antologię "Might and magic world" w całkiem niezłej cenie, tyle tylko, że akurat ten taki alarm(nie wiem jak to nazwać) zapobiegający kradzieży zasłaniał z tyłu okładkę na tyle że nie było widać co dokładnie zawiera. Z tego co udało mi się zobaczyć to brakuje tam dodatku Cienie Mroku do szóstki. Nie byłem natomiast w stanie zobaczyć czy V jest wraz z oboma dodatkami czy bez. Jeśli ktoś się orientuje to prosiłbym o info. Drugie pytanie czy da się jeszcze gdzieś kupić same Cienie Mroku w jakiejś rozsądnej cenie co by mieć komplet bo na allegro to jakieś absurdalne ceny zupełnie(niemal tyle co cała VI complete). Z góry dzięki za odpowiedzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz opis w necie;) Dobrze widziales, a nie zawiera tez 2 dodatkow do h5, czyli taka sobie kolekcja, skoro trzeba dokupic "dodatki", a osobno pudelkowe dodatki H5 coraz trudniej kupic.
A Cienie Mroku w promocjach (klucz) ma cene ~20 zł bo jak masz juz podstawke+patche, to pudelka nie potrzebujesz, z tego co wiem. Ale jak chcesz pudelko to w takiej cenie jest na empik? A jak szukasz tez 2 dlc do H6 to zestaw zw. Complete moze byc lepszym rozwiazaniem(w promocji ~30-40)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 23:27, Sarinew napisał:

Sprawdz opis w necie;) Dobrze widziales, a nie zawiera tez 2 dodatkow do h5, czyli
taka sobie kolekcja, skoro trzeba dokupic "dodatki", a osobno pudelkowe dodatki H5 coraz
trudniej kupic.
A Cienie Mroku w promocjach (klucz) ma cene ~20 zł bo jak masz juz podstawke+patche,
to pudelka nie potrzebujesz, z tego co wiem. Ale jak chcesz pudelko to w takiej cenie
jest na empik? A jak szukasz tez 2 dlc do H6 to zestaw zw. Complete moze byc lepszym
rozwiazaniem(w promocji ~30-40)


No właśnie coś nie mogłem znaleźć tych opisów za bardzo, a na zdjęciach low res pudełka tej antologii które znalazłem w necie wyglądało jakby na pudełku od V było coś tam napisane to myślałem, że to może napisy, że zawiera dodatki. Rzeczywiście teraz znalazłem opis i widzę że nie ma dodatków do V... Bez sensu taka antologia moim zdaniem. To że do VI Cieni Mroków nie było to jeszcze można zrozumieć bo wyszło pewnie po premierze tego iście kolekcjonerskiego wydania, ale braku dodatków do V zupełnie nie rozumiem. Tak więc odpuszczam, najbardziej mi zależało właśnie na V z dodatkami i VI(wszystko do IV z dodatkami włącznie już mam), a tu taka kiszka. Masz racje na empik są te Cienie Mroku po 20zł(sprawdzałem na ceneo, a tam chyba empiku nie uwzględnia), ale jak nie ma dodatków do V to już w sumie mnie ta „antologia” nie interesuje;) Chyba poczekam aż V z dodatkami i VI complete będą w jakichś fajnych promocjach. W każdym razie dzięki za informacje. Jakby ktoś jednak był zainteresowany to w Empiku to wydanie "Might and magic world" było za 59zł bo chyba zapomniałem w poprzednim poście wspomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ludzie tak napalali się, że BF 3, że może NFS... ale dobre i to. Zawsze to darmowa gierka do pogrania w wolnym czasie. Dzięki za cynk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 19:22, Muradin_07 napisał:

A ludzie tak napalali się, że BF 3, że może NFS... ale dobre i to. Zawsze to darmowa
gierka do pogrania w wolnym czasie. Dzięki za cynk :)


Pewnie, że się napalili. Jednak samo to, że EA daje jakieś gry przez pewien czas za darmo za free to jest już coś. I trzeba to docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 19:22, Muradin_07 napisał:

A ludzie tak napalali się, że BF 3, że może NFS... ale dobre i to. Zawsze to darmowa
gierka do pogrania w wolnym czasie. Dzięki za cynk :)


A BF3 to nie był już dosłownie za kilka złotych do kupienia? :D
Ludzie oczekują nie wiadomo czego... I tak w ostatnim czasie EA sporo gier prawie za friko oferowała - Bundle, obniżki na BF, teraz gry za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był w Origin Bundle :) Ludzie to ludzie, ja tam sie spodziewałem że przez najblizsze miechy EA bedzie rozdawać gry, ktore były w owym Bundlu. A to PVZ, ktore mam juz od dawna ale i tak mile zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować