Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Czekałem na kolejną darmową grę na Originie, ciutkę się zawiodłem, bo PvsZ mam już i na Steamie i na telefonie zaliczone już dawno - no ale zawsze fajnie, że rozdają coś za darmo, może jeszcze coś będzie i coś atrakcyjniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2014 o 23:52, Outlander-pro napisał:

Czekałem na kolejną darmową grę na Originie, ciutkę się zawiodłem, bo PvsZ mam już i
na Steamie i na telefonie zaliczone już dawno - no ale zawsze fajnie, że rozdają coś
za darmo, może jeszcze coś będzie i coś atrakcyjniejszego :)


Musieliby dać za darmo coś, co jeszcze premiery nie miało, żeby nikt nie był zawiedziony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy gry z aktualnego Humble Weekly są tylko na Steam, czy też są do ściągnięcia wersje DRM Free? (inaczej mówiąc - czy za wpłatę poniżej $1 cokolwiek się dostaje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby za darmo dali np. Battlefielda 4, to by narzekali, że gra miała bugi i dlatego ją rozdają. :P Jeśli zamierzają co miesiąc dawać nową grę, to naprawdę nie wiem, jak zamierzają rozdać 12 w ciągu roku, a już w szczególności bez np. miesiące gdzie dają jedną cżęść gry i następnego gdize dają nastepną/DLC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą trwa teraz Spring Insomnia Sale na gog.com przecenione gry zmieniają się co chwila, czasem jest coś do wyrwania za darmo jeśli to kogoś interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 20:52, Gumisiek2 napisał:

Polecam nowy HB, jest naprawdę świetny.


Szkoda, że nie jest JASNO wyszczególnione, że trzeba pobić średnią by dostać dodatkowe gry. Myślałem, że za pobicie średniej są tylko soundtracki, co sugeruje rozkład obrazków, dałem się nabrać :/ Zależało mi na Hotline Miami, a nie tych 4 grach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 00:24, Outlander-pro napisał:

Szkoda, że nie jest JASNO wyszczególnione, że trzeba pobić średnią by dostać dodatkowe
gry. Myślałem, że za pobicie średniej są tylko soundtracki, co sugeruje rozkład obrazków,
dałem się nabrać :/ Zależało mi na Hotline Miami, a nie tych 4 grach :/


Zawsze piszą, że po zapłaceniu średniej kwoty, dostaje się wymienione niżej na stronie bonusy. Są to zazwyczaj dodatkowe niezłe gry + Soundtrack, komiks itp itd. Pokazane jest, co można dostać. Zdarza się też, że po zapłaceniu średniej, można dostać całkiem za darmo kolejny gry, które mogą wstawić do pakietu i po wcześniejszym zakupie też masz dostęp do nich. Ja tak łyknąłem bodajże Feara jedynkę z dodatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D
Miałem tak samo i już chciałem poskąpić, ale przy płatności przyglądnąłem się jeszcze raz i zmieniłem na te 3,60 :)
Ale fakt- źle to na obrazkach rozłożyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz mi wybaczyć, ale to było późno w nocy :) Teraz jak na to popatrzę to faktycznie widać te kłódki, ale wtedy? Nie będę wmawiał nikomu, że powinni to poprawić- napisałem tylko swoje odczucia i przygody jakie miałem z tym zestawem.
Co do promocji- całkiem niezłe dają też w sklepie Humble Store- kupiłem sobie Sleeping Dogs, a miałem też ochotę na zestaw Crusader Kings 2, ale był bez The Old Gods, więc odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować