Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Potrzebna pomoc.

Mam problemy z kupnem najnowszego HB :/ Gdyby ktoś mógł zakupić mi go za cenę BTA (czyli za te 3 dolary z hakiem), byłbym bardzo wdzięczny. Oczywiście oddam pieniądze z nawiązką, jednak będę mógł zrobić to dopiero jutro wieczorem. Gdyby znalazła się jakaś dobra dusza, prosiłbym o napisanie komentarza w tym temacie przed zakupieniem HB, aby później nie było sytuacji, w której kilka osób zdecydowało się mi pomóc i będę musiał zwracać pieniądze każdemu. Z góry dziękuję za ewentualną pomoc i przypominam, że chodzi mi o dzisiejszy Humble Daily Bundle, który kończy się dziś o godzinie 20:00 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, zapomniałem dodać, że nie będę miał dostępu do komputera przez 24 godziny i chciałem, aby ewentualny kupiec zrobił to bez pytania :P Trudno. Dziękuję za chęć pomocy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające jak bardzo nieciekawe na razie jest to 14 dni - 14 bundli. Zwłaszcza gdy robią "bundle" a jest tam jedna gra. Np jedna sztuka Hammerwatch za BTA 7$. Gdy w ich sklepie ta gra jest za 1,49 euro. Seems legit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 01:08, Outlander-pro napisał:

Zadziwiające jak bardzo nieciekawe na razie jest to 14 dni - 14 bundli.


Na fejsie ludzie po nich jadą na całego. Najczęściej spotykaną sugestią jest to, że te 14 dni trzeba było spakować w 7, połączyć ze sobą niektóre "bundle" (żeby chociaż 2 gry w każdym były) i wtedy może by to jakiś sens miało. Hammerwatch był chyba najgorszym "bundlem" do tej pory, bo jedyne, co dostawaliśmy za "co łaska", to soundtrack. Skrajny debilizm. Zresztą z pozostałymi bundlami wcale lepiej nie było, to, co oni sprzedawali powyżej 8 czy 10 dolców, u konkurencji (Indie Gala) chodziło za półtora dolara. Serio, nie wiem, kto u nich wpadł na te genialne pomysły i kto im układał te bundle, ale na własną prośbę przegrzebali sobie (i to ostro) u graczy, którzy wcześniej ich uwielbiali. Za coś takiego powinny polecieć głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dać ludziom opcję zapłaty ułamka ceny za grę i darcie ryja. Rozwydrzyli się wszyscy i tyle.

Ja z radością dałem dolca za samo Race the Sun - gra wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 13:27, Karfein napisał:

Dać ludziom opcję zapłaty ułamka ceny za grę i darcie ryja. Rozwydrzyli się wszyscy i
tyle.


Proszę bardzo, niech będzie to "ułamek ceny za grę", tylko nie nazywajmy tego bundlem, bo to słowo raczej pasuje do zestawu kilku gier, a nie jednej. To raz. Dwa - jeśli za ów "ułamek ceny" dostajesz jedynie soundtrack, to jest chyba dziwnie? Po trzecie, jeśli za sztukę w bundlu trzeba zapłacić więcej, niż w normalnym sklepie na TEJ SAMEJ STRONIE, to znaczy, że coś nie działa tak, jak powinno. A zatem chyba jednak ludzie się nie rozwydrzyli, tylko po prostu HB leci sobie w kulki i szuka frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ring5, masz rację z tym upadkiem bundli. Z Hammerwatch jest jeszcze gorzej. Za dolca dostawaliśmy OST, który od roku jest za darmo, grafiki również są za free (wystarczy wejść na steam cards exchange i na stronę Hammerwatch, żeby je pobrać).

Płacenie więc za grę 8 dolców, gdy tylko to jest w całej akcji bundlowej "wartościowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 13:27, Karfein napisał:

Dać ludziom opcję zapłaty ułamka ceny za grę i darcie ryja. Rozwydrzyli się wszyscy i
tyle.

Problem w tym, że to nie są bundle. To są pułapki na frajerów albo trzy gry na trzech pułapach cenowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że tygodniowy bundle nakopał "czternastodniowej promocji". Właśnie instaluję sobie Age of Wonders (i Shadow Magic), kupione za całego dolara. Tymczasem kolejny dzień "promocji" ponownie upływa pod hasłem "FAAAAAAAAIL!", przynajmniej jest już o tyle lepiej, że dali kilka tytułów, nie tylko jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie szczytem była paczka z The Banner Saga i slogan głoszący "Pay what you want for The Banner Saga!".
Tylko że w rzeczywistości jeśli ktoś postanowił zrobić "pay what you want" to dostawał....artbook i jakieś bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 00:50, Shinigami napisał:

Ile trzeba było zapłacić żeby się załapać na grę? Niestety przegapiłem.


14 dolarów, chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 00:50, Shinigami napisał:

Ile trzeba było zapłacić żeby się załapać na grę? Niestety przegapiłem.


Grę dostawałeś za 15 dolców. Pierwszy próg to był ost, drugi to jakieś booster packi do gry (za 7,85 dolarów) no i trzeci to sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla posiadaczy gry Q.U.B.E.

Twórcy wydali wersję Director''s Cut i niestety poszli śladem Deadlic, życząc sobie za grę (której nową wersję można określi jako płatny patch) trochę pieniędzy, dając posiadaczom podstawki upust -50% [choć wcześniej obiecali posiadaczom podstawki DC za darmo].

Na szczęście community zareagowało i twórcy musieli się ugiąć pod presją. Żeby nie przedłużać:

Wystarczy wysłać maila na info@qube-game.com i podać swoje Steam username, żeby dostać obiecany klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować