Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Magicka od CDP - duża obnizka
Uwaga! Zakupując osobno dodatki i podstawkę zapłacicie mniej niż za pakiet całościowy. Ja się skusiłem.

https://cdp.pl/t/kategoria/magicka-taniej?utm_source=socialmedia&utm_medium=link&utm_content=promocja&utm_campaign=magicka-taniej

Promocja do 29 maja 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś był na którymś Media Markt Tour? Jest coś ciekawszego niż to, co zawarli w gazetce (swoją drogą, drożyzna, że ja pierniczę...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 09:50, Karfein napisał:

Ktoś był na którymś Media Markt Tour? Jest coś ciekawszego niż to, co zawarli w gazetce
(swoją drogą, drożyzna, że ja pierniczę...)?

Czytałem na forach że to samo co zwykle + konkursy i małe aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 08:54, Farimato napisał:

Uwaga! Zakupując osobno dodatki i podstawkę zapłacicie mniej niż za pakiet całościowy.
Ja się skusiłem.


Tracisz w ten sposób jeden dodatek (Dungeons and Gargoyles) nie wiem czy jest tyle warty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 09:50, Karfein napisał:

Ktoś był na którymś Media Markt Tour?


Możesz trochę przybliżyć ten temat, bo coś w Internecie za bardzo nie ma informacji na ten temat. Jakaś seria promocji w mm czy coś takiego?

>Jest coś ciekawszego niż to, co zawarli w gazetce

Dnia 28.05.2014 o 09:50, Karfein napisał:

(swoją drogą, drożyzna, że ja pierniczę...)?


Bo najlepsze promocje, mam na myśli te growe, raczej nigdy w gazetce nie są zamieszczane:) Jak już to dowiadywałem się o nich albo z Internetu(tu na forum, czy to na łowcach gier, czy jeszcze gdzieś indziej), albo już na miejscu w samym sklepie. Mam na myśli, że Media markt raczej nie zamieszcza growych promocji w gazetce, a jeśli już to bardzo rzadko i raczej te mniej atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze Originowy odpowiednik Steam Guarda nie uniemożliwiał mi zalogowania się do Origin... Czekam już ponad 2 godziny, a na mailu pustka (Interia)...

(a kod wymagany przy rejestracji to mi kiedyś przysłali prawie od razu... ech...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep SEDOC (ich oferta jest w salonach kolporter) prowadzi akcję od 30 maja do 3 czerwca w której do zakupionej gry lub doładowania playstation lub Xbox wybrać będziemy mogli upominek jakich chcemy dostać za darmo. Do wyboru jest CS:GO, Dont Starve i pakiet do WoT. To jest akcja z okazji dnia dziecka, wiecej info znajdziecie na ich stronie http://www.sedoc.pl/dziendziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na indie gala do kupienia Encore Bundle przez jeszcze przez 28 godzin za dolara.
Może gry średnio ciekawe, ale myślę, że stanowczo warto wyłożyć nie niecałe 4 zł na The Cat Lady, polska przygodówka i wygląda bardzo miodnie, dla fanów horrorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 19:01, Dared00 napisał:

Sniper Elite V2 za darmo na Steamie


Również skorzystałem dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować