Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2014 o 22:09, wraaagh napisał:

Niby tutaj rozdają kody na Zew Prypeci:
http://kulturanawidoku.pl/produkt/s-t-a-l-k-e-r-zew-prypeci
Tylko jeszcze nie za bardzo rozeznałem się, gdzie je trzeba wklepać.


Kupujesz tę grę na muve.pl a w miejsce kodu rabatowego wpisujesz ten kod i masz grę za 0 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 22:14, Dared00 napisał:

Na email dostajesz kod do Muve.

Tak, tak. Tyle wyczytałem z samego maila, ale już na samym Muve ciężko mi się odnaleźć. Trzeba spróbować jutro na trzeźwo.

@Isildur - wydaje mi się, że dokładnie tak robiłem. Tylko, że otrzymywałem komunikat o błędnym kodzie. Nic... popróbuje. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, szkoda że dopiero to zauważyłem. ;-) No nic, może trafi się jeszcze okazja. No chyba że ktoś ma kod i mógłby oddać [ o ile to możliwe na steamie jest ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry z serii "Dobra Gra" w Tesco (również te najnowsze tj. Mars: War Logs i Gas Guzzlers Exreme) w promocji po 12.99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 23:18, Heartbreaker napisał:

Niestety tylko do 17 czerwca :( Póki co nie znalazłem Mars: War Logs i Magrunnera w swoim
Tesco, może gdzieś znajdę, jak jutro się przejadę.


Dzięki za rozwinięcie mojego posta, bo właśnie nie wiedziałem na jak długo ta promo. No ja akurat znalazłem wszystko to na co miałem ochotę(również miałem chęć na Mars: War Logs tak jak ty:) ). W tym Tesco co byłem (Wrocław, Magnolia) to akurat było sporo Marsów jeszcze, co do Magrunnera to nie wiem bo mnie nie interesował, ale raczej też był bo było bardzo dużo gier, chyba wszystko co w tej serii się ukazało. Jak jesteś z Wro. to raczej jeszcze masz szansę na Mars''a z Magnolii, jak nie no to musisz poszukać we wszystkich Tesco w twojej okolicy :P

//EDIT//
BTW: Można wiedzieć skąd wiesz do kiedy ta promocja trwa(bym następnym razem mógł sam sprawdzic i dodać info)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Warszawy. Akurat najbliższe Tesco nie miało tego, co chciałem, ale już się przejadę do Centrum i sprawdzę.

O promocji dowiedziałem się z Facebooka. Techland poinformował o niej na swoim FP parę dni temu (wtorek albo środa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 00:08, Heartbreaker napisał:

Jestem z Warszawy. Akurat najbliższe Tesco nie miało tego, co chciałem, ale już się przejadę
do Centrum i sprawdzę.

O promocji dowiedziałem się z Facebooka. Techland poinformował o niej na swoim FP parę
dni temu (wtorek albo środa).


No raczej w tych większych Tesco powinno wszystko być, jeśli nie wykupione już.

" O promocji dowiedziałem się z Facebooka. Techland poinformował o niej na swoim FP parę dni temu (wtorek albo środa)."

Myślałem, że może w gazetce tesco czy gdzieś na ich stronie jest, a tak to raczej za dużo zachodu i szukania;) W każdym razie dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 19:57, Dared00 napisał:

Na Origine Peggle za friko: [link do fejsa]


A link to aby dobry Waść wstawiłeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że na amazonie również są teraz pewne zniżki (Pricematch) i w $$ wychodzi korzystniej dla polskiego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na amazonie Age of Empires II HD z dodatkiem za 2.5 dolara. Na zavvi.com Dark Souls 2 kosztuje ~72 zł z wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować