Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Gabe ostatnio nic za darmo nie rzucił z tego co wiem. Z czystej ciekawości: orientuje się ktoś w jakim stopniu GOG stanowi konkurencję dla Steama? Są jakieś statystyki porównawcze może?

EDIT: Chodzi mi bardziej o ilość użytkowników, bo wiadomo, że obie platformy różnią się znacznie zawartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 12:09, Woko11 napisał:

Na GOG-u Alan Wake''s: American Nightmare za darmo. Przez 20 minut.


Dzięki za cynk :)
To mi przypomina, że zaliczyłem podstawkę, a nie tknąłem DLC. Chyba czas wrócić do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia darmowa gra to była Red Orchestra 2. Podczas SSS nie pojawiło się jeszczce nic darmowego i raczej się nie pojawi.

Co do konkurencji to GOG może stanowić konkurencję taką, że ich gry są bez DRMu i mają wiele starszych tytułów, które np. zniknęły ze Steama. Jednak z tego co słyszałem to cenowo jest średnio... ale nie kupuję na GOGu, bo wiele z tych gier, w które chciałem grać już grałem i mam je na płytach gdzieś w pudle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 00:42, nightfaler napisał:

drm free

Sprzedać posiadanych gier nie można, tak samo jak w innych systemach dystrybucji elektronicznej, za to pozbawione jest wygód i automatyzacji platform cyfrowych.

Nie, nie lubię tego. Z mojej strony EOT, to nie jest odpowiedni wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że to dobre miejsce na takie pytanie:
Zbieram się od dłuższego czasu do kupna Saints Row IV: Game of the Century Edition. W Polsce grę wydaje kto wydaje, więc chciałbym się zapytać Sz.G.F.:
Czy nałożono na nią jakąś blokadę regionalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 12:40, zadymek napisał:

Sądzę, że to dobre miejsce na takie pytanie:
Zbieram się od dłuższego czasu do kupna Saints Row IV: Game of the Century Edition. W
Polsce grę wydaje kto wydaje, więc chciałbym się zapytać Sz.G.F.:
Czy nałożono na nią jakąś blokadę regionalną?


Mam grę, ale nie wiem, czy nałożono jakąś blokadę. W rejestrze widnieje jako Saints Row IV National Treasure Edition. W Steamdatabase jeszcze tej pozycji nie ma, tak więc nie mogę powiedzieć, czy ma jakąś blokadę regionalną (raczej nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 12:09, Woko11 napisał:

Na GOG-u Alan Wake''s: American Nightmare za darmo. Przez 20 minut.

dzięki za info - udało się zgarnąć alana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie gierki dziś widziałem w Biedro. Chyba w tym rzucie nie będzie wielkiego wyboru:
- Wiedźmin
- Tropico 3
- Force Unleashed II
- Final Exam
- Lego Star Wars III
- Van Helsing
- Mud Riders
- MX vs. ATV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 09:41, Perry_Cox napisał:

A filmy jakieś ciekawe były?

Dużo filmów animowanych od Disneya.

Ja tam jeszcze widziałem Broken Sword IV bodajże i jakąś trzecią część Sąsiadów z Piekła Rodem. Ogólnie gry tym razem są na doczepkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na cdp.pl Mortal Kombat oraz Darksiders za 16,99 zł, Might & Magic: Heroes VI za 24,99 zł (DLC po 9,99 zł) oraz Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition za 22,99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 12:55, Heartbreaker napisał:

Mam grę, ale nie wiem, czy nałożono jakąś blokadę. W rejestrze widnieje jako Saints Row
IV National Treasure Edition. W Steamdatabase jeszcze tej pozycji nie ma, tak więc nie
mogę powiedzieć, czy ma jakąś blokadę regionalną (raczej nie).

Aktualizacja w mojej sprawie. Pomyślałem, że zapytam we właściwym miejscu, czyli w sklepie wydawcy -w myśl idei "No, jak oni nie wiedzą to nikt nie wie". Oto co odpisał mi Support sklepu muve.pl:
"Witamy serdecznie,
Gra posiada klucz aktywacyjny STEAM, więc wymaga konta na tej platformie.
Niestety nie posiadamy informacji, dotyczących blokady regionalnej. Nie możemy jednak zagwarantować, że jej nie ma, gdyż ten produkt jest przystosowany na rynek polski.
W razie kolejnych problemów / pytań prosimy ponownie o kontakt, życzymy miłego dnia."


A więc czekała by mnie rosyjska ruletka: ma ktoś może namiary na ten tytuł w jakimś sklepie w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować