Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2014 o 19:51, cubbek napisał:

> Jedynie 3,99 euro.
Ja mam 39,99, przecinek chyba nie w tą stronę poszedł ;p

Ja mam cenę 27,99 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu... Kilka gier bym oddał, ale i tak dobry bundle. Dawno nie było, to fakt. Liczyłem, że będzie dobry podczas tych wyprzedarzy przez dwa tygodnie i nie było niczego ciekawego. Może ten próg za 20$ odpuszczę, ale ten powyżej 5$ fajnie wziąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bundle piękny, dawno czegoś takiego nie było. Na początku myślałem, żeby wziąć tylko poziom podstawowy, bo tak naprawdę, to ciekawi mnie The Bureau, ale ostatecznie wziąłem środkowy poziom, bo wprawdzie BioShocka jedynkę mam w wersji premierowej, ale nie jest to Steam, dwójki jakoś nigdy nie kupiłem, a poza tym ciekawią mnie pozostałe gry, jakie mogą do bundla jutro dorzucić.

Jedyne, co mi chyba zbywa, to The Darkness II, bo fanem FPSów singlowych jakoś szczególnie nie jestem, szczególnie w takich klimatach. Nie wiem, czy przypadkiem wkrótce nie będę się tego tytułu pozbywał w ramach giftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten bundel nie jest ciekawy. Poza pierwszym Bioshockiem i Darknessem 2, to wszystkie ujawnione pozycje już mam. Pewnie dodatkami będzie EW do XCOMa i może mniejsze dodatki do tejże gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 11:59, igor8472 napisał:

Dodatkowa kopie zostaną dodane
jako gifty czy ''przepadają''?

Każda gra aktywuje się osobno, więc możesz komuś dać linka do HB.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie na razie zablokowałem average na 5$. Zobaczymy co tam dorzucą. Nie chce wychodzić na skąpca - po prostu grałem już lub mam większość produkcji oferowanych w nowym skromnym pakiecie. Kusi mnie xcom ale mogę go zgarnąć dużo taniej na wyprzedażach. Poza tym miło by było zobaczyć jakieś dodatki do Civ V bo mam tylko podstawkę. Jestem przekonany jednak, że właśnie podstawkę civ v do BTA dorzucą.

Nie zmienia to jednak faktu, że to naprawdę dobry bundle. Trochę razi praktytka sztucznego podbijania BTA ale co tam, przecież nikt nikogo nie zmusza do wydawania pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bundel fajny, ale ja się raczej skuszę tylko na podstawowy pakiet, w celu pozyskania Bureau (pozostałe rzeczy zbytnio mnie nie interesują poza Bioshockiem, ale dwie pierwsze części już mam, a 20 dolców za Infinite''a i Enemy Unknown raczej nie dam).

Btw. przeglądając stare kody z pozostałych bundli dopiero teraz zauważyłem, że przy bundlu origin (Dead Space''y itp) oprócz kodów na origin jest jeszcze zakładka z kodami na steam. Jak rozumiem nie są one jakoś ze sobą powiązane i jeśli wykorzystałem kody z jednej platformy to te na drugą mogę komuś przekazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2014 o 16:11, Hoplita napisał:

Jak rozumiem nie są one jakoś ze sobą powiązane i jeśli wykorzystałem kody z jednej platformy
to te na drugą mogę komuś przekazać?

Tak. Można powiedzieć, że te gry dostałeś dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 12:08, czupryn napisał:

Wziąłbym dla XCOMa, ale z drugiej strony poczekam trochę to samego Xcoma z dodatkami
kupię taniej. :)


Dla X-Coma płacić 20 dolców? Przecież jeszcze parę tygodni temu był na wyprzedaży letniej za, bodajże, 6 euraczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 00:14, Kirabaxior napisał:

Było ze dwa razy w biedronie, nie ma co się spinać :)

Nie spinam się, a w Biedronie za rzadko bywam by badać teren... :) IMHO bardzo dobra oferta tak swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować