Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2014 o 00:26, Kirabaxior napisał:

Nie no, nie w tym sensie o spinanie mi chodziło :P Tylko w sensie, ze nie na
tyle interesująca imo, biorąc pod uwage tą biedronę.

Weź tylko pod uwagę, że nie każdy biega po Biedronkach. Poza tym w MM czy Saturnie możesz złożyć zamówienie, wybrać określony salon do odbioru i tam za darmo odebrać towarw promocyjnej cenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 00:14, Kirabaxior napisał:

Było ze dwa razy w biedronie, nie ma co się spinać :)


Przecież w końcu od tego ten wątek jest żeby o promocjach informować, czy już kiedyś były czy nie to bez znaczenia. Być może ktoś wtedy nie mógł znaleźć w swoje Biedronce, albo zwyczajnie przeoczył, a teraz będzie mógł sobie kupić. Tak więc uważam, że twój komentarz był nie potrzebny. Każda informacja o jakiejkolwiek promocji jest tutaj zawsze mile widziana:]
>Weź tylko pod uwagę, że nie każdy biega po Biedronkach. Poza tym w MM czy Saturnie możesz złożyć zamówienie, wybrać określony salon do odbioru i tam za darmo odebrać towarw promocyjnej cenie. :)

Zapomniałeś jeszcze dodać, że przecież nie w każdej Biedrze wtedy akurat można było dostać. Wszyscy pamiętamy, że tych najbardziej pożądanych gier to było najczęściej po 1-2 sztuki, a chłamu leżały pełne półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie sam sobie odpowiedziałeś na ten post, ale podkreślę - od tego jest forum, by rozmawiać. Była sucha informacja - spoko, a ja poinformowałem ze gra była już w biedronce. Nie zaczynałem jatki ani nic, przypomniałem o biedronie i wyraziłem swoją opinię, chyba od tego jest to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 21:15, Kirabaxior napisał:

Właściwie sam sobie odpowiedziałeś na ten post, ale podkreślę - od tego jest forum, by
rozmawiać. Była sucha informacja - spoko, a ja poinformowałem ze gra była już w biedronce.


No może źle Cię zrozumiałem, ale zabrzmiało to jakby "było już w Biedrze, po co o tym pisać". Być może przez to "nie ma co się spinać" tak to zabrzmiało, nie sądzisz?

Dnia 10.07.2014 o 21:15, Kirabaxior napisał:

Nie zaczynałem jatki ani nic, przypomniałem o biedronie i wyraziłem swoją opinię, chyba
od tego jest to forum?


No mimo to można było odnieść wrażenie, że nie spodobało Ci się to, że "Janek_Izdebski" wspomniał o tym promo, stąd też mój komentarz. Tylko tyle i aż tyle. Dobra koniec offtopa, bo ludzie tu wchodzą sprawdzić sobie info o jakichś promocjach nowych, a nie czytać takie pierdoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2014 o 21:32, RaiL napisał:

No może źle Cię zrozumiałem, ale zabrzmiało to jakby "było już w Biedrze, po co o tym
pisać". Być może przez to "nie ma co się spinać" tak to zabrzmiało, nie sądzisz?


Nope. Nie ma co się spinać, czyli ''było już w biedrze więc nie jest to jakiś kąsek dla którego nie wydam na jedzenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 21:20, nightfaler napisał:

Dostanę gdzieś Shoguna 2(tw) za grosze?

A malo groszy czy duzo? Bo za duzo "groszy" (~3200) jest na gamersgate W podobnej cenie sa GameBooki.
Za mniej moze kupon z programu "radeon rewards" w ofercie sa gry. Taki kupon oddkupic albo wysiedziec na http://eu.alienwarearena.com/giveaways/amd-never-settle-forever-silver-key-group-giveaway *wysiedziec bo daja raz na tydzien o losowej pelnej +/- pare minut godzinie popoludniowej, plota jest, ze nastepny termin jest 19 lipca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to było, ale kto ma na Steamie Serious Sam Classic: FE i Serious Sam Classic: SE ma za darmo w bibliotece nowego SS czyli Serious Sam Classic: Revolution. Gra normalnie kosztuje 4,99 juroszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 16:14, Sarinew napisał:

> Dostanę gdzieś Shoguna 2(tw) za grosze?
A malo groszy czy duzo? Bo za duzo "groszy"

W biedrze był za dyszke ;(. Może faktycznie upoluje w jakimś koszu tego gamebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i "tajemnicze dodatki" do 2K Bundle okazały się być genialnym pomysłem - cały cykl X-Com na Steam! Zaraz odpalam Terror from the Deep! Będzie co robić w piątek na lotnisku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy The Sims 2 w wersji na Origin wszystkie dodatki za darmo. Ja nie mam i mnie to raczej nie interesuje, ale może ktoś skorzysta ;) Podobno można przypisać keye z wersji pudełkowch i wtedy też działa(szczegóły w komentarzach na stronie "Łowcy Gier").

http://lowcygier.pl/darmowe/dodatki-the-sims-2-darmo-posiadaczy-podstawki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak będzie, to chyba moja siostra się ucieszy. Bo ma dwójkę i kilka do niej dodatków, ale nie wszystkie. Więc to całkiem dobra informacja, a poza tym The Sims 2 to chyba ostatnia część, która mnie interesowała. Trójka już nie była aż tak grywalna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 18:20, Muradin_07 napisał:

Jeśli tak będzie, to chyba moja siostra się ucieszy. Bo ma dwójkę i kilka do niej dodatków,
ale nie wszystkie. Więc to całkiem dobra informacja, a poza tym The Sims 2 to chyba ostatnia
część, która mnie interesowała. Trójka już nie była aż tak grywalna :/


Na Łowcach piszą, że działa. Tyle tylko, że z tą aktywacją(dotyczy tylko wersji pudełkowej) podobno niektórzy mają problemy, że przez jakiś live chat trzeba(w komentarzach na Łowcach wszystko jest opisane ładnie co i jak), ale inni z kolei piszą, że normalnie się przypisuje. Nawet jak się nie uda to warto spróbować. "Jeśli tak będzie, to chyba moja siostra się ucieszy." wszyscy tak piszecie, a pewnie sami potem rżniecie w Simsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mówię, że nie. Pamiętam jak swego czasu sporo czasu w dwójkę grałem i można byłoby to nawet liczyć w setkach godzin. Tylko później, gdy chciałem kontynuować zabawę w trójce to jakoś chyba nie poczułem tego samego, co po przejściu z jedynki na dwójkę. Może to także dlatego, że modele postaci wyglądały dla mnie dość słabo.

Poza tym - kurczę... Własny Biznes to był najlepszy dodatek do TS2 ever! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 18:36, Muradin_07 napisał:

A ja nie mówię, że nie. Pamiętam jak swego czasu sporo czasu w dwójkę grałem i można
byłoby to nawet liczyć w setkach godzin. Tylko później, gdy chciałem kontynuować zabawę
w trójce to jakoś chyba nie poczułem tego samego, co po przejściu z jedynki na dwójkę.
Może to także dlatego, że modele postaci wyglądały dla mnie dość słabo.

Poza tym - kurczę... Własny Biznes to był najlepszy dodatek do TS2 ever! :D


Luz, taki żarcik tylko:P Każdy sobie gierzy w to co tam sobie lubi najbardziej, mnie tam jakoś nigdy Simsy nie kręciły. Uważam( i chyba nie tylko ja, bo sporo ludzi też ma takie samo zdanie), że fajne w Simsach to było w sumie tylko budowanie domu( no i oczywiście mordowanie simów na przeróżne sposoby ;)), ale później sama gra to już nie za bardzo. Troche śmieszne tylko, że jak ta promo się ukazała to nagle każdy pisze, że weźmie dla siostry, kuzynki itp. a prawie nikt że sam by chętnie zagrał, jak w przypadku każdej innej promocji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować