Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Właśnie też chciałem pisać, że jakby ktoś miał na zbyciu Spec Ops, to chętnie bym przytulił :P Niestety tylko nie wiem co oprócz podziękowania, wraz z ewentualną symboliczną kwotą, mógłbym zaoferować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za darmo do zgarnięcia Guild Wars 1 ze wszystkimi dodatkami. Pod tym linkiem: https://cdp.pl/guild-wars-za-darmo?utm_source=socialmedia&utm_medium=link&utm_content=promocja&utm_campaign=guild-wars-za-darmo musicie się zalogować i zapisać do newslettera. Po czym możecie zgarnąć klucze do wszystkich trzech kampanii i jednego dodatku. Liczba kluczy to tylko 1000!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 14:25, Kraju napisał:

Za darmo do zgarnięcia Guild Wars 1 ze wszystkimi dodatkami. Pod tym linkiem: https://cdp.pl/guild-wars-za-darmo?utm_source=socialmedia&utm_medium=link&utm_content=promocja&utm_campaign=guild-wars-za-darmo
musicie się zalogować i zapisać do newslettera. Po czym możecie zgarnąć klucze do wszystkich
trzech kampanii i jednego dodatku. Liczba kluczy to tylko 1000!


Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 14:25, Kraju napisał:

Po czym możecie zgarnąć klucze do wszystkich trzech kampanii i jednego dodatku. Liczba kluczy to tylko 1000!

Rozumiem, że to na zasadzie "albo, albo"? Bo ja dostałem tylko Factions. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 11:27, Firefly94 napisał:

Rozumiem, że to na zasadzie "albo, albo"? Bo ja dostałem tylko Factions. :P


Nie.
Można było w pierwszych minutach spokojnie zgarnąć cały komplet.
Mi niestety nie dodało tylko klucza do "Eye of the North".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zgranąłem całość, ale mam kod do Nightfall. Z tego co się orientuję to podobno jeśli grę dodało, a nie ma kodu to trzeba się skontaktować z supportem w tej sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wydawało mi się to logicznym już wczoraj, że skoro gra jest na koncie, to tylko jakiś błąd że nie mam cdkeya skoro wszystkie cztery gry dodane były w tej samej minucie.
Emaila już wczoraj wysłałem, jak przystało na chama burzącego się że czegoś za darmo nie dostał. ;D

Dzisiaj pojawiło się info że będzie jeszcze jakaś pula kodów, a ci którzy mają grę na koncie lecz nie mają cdkeya, powinni zgłaszać się do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowała sytuacja z Guild Warsem przypisanym do konta, a brakiem kodów wrzucam maila, którego dostałem od supportu:

Przepraszamy za trudności jakie Państwo napotkali w czasie trwania naszej promocji. Zainteresowanie akcją przekroczyło nasze oczekiwania, a część użytkowników napotykała problemy z działaniem serwisu.
W związku z dużym zainteresowaniem promocją, wyczerpaniu uległa określona pula kluczy do gry podstawowej Guild Wars oraz dodatków. Aktualnie pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. W najbliższy poniedziałek 21.07 brakujące klucze zostaną przez nas udostępnione i o tym fakcie powiadomimy wszystkich użytkowników drogą mailową.
Prosimy więc o cierpliwość i wyrozumiałość.

Pozdrawiam,
Robert Kuraś
Dział obsługi klienta CDP.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z facebooka:

"W związku z wieloma prośbami ze strony społeczności, zdecydowaliśmy rozpocząć powtórkę z rozdawki Guild Wars trochę później. Start akcji planujemy koło godziny 17"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jestem zapisany do newslettera CDP, to klucze automatycznie pojawią się na moim koncie czy muszę zjawić się około godziny 17 i odebrać je ręcznie? Domyślam się, że to drugie, ale z jednej strony GW i dodatki to nie w kij dmuchał, z drugiej strony nie wiem, czy chce mi się wracać do domu tylko po to, żeby je zgarnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 15:07, Gumisiek2 napisał:

Jeśli jestem zapisany do newslettera CDP, to klucze automatycznie pojawią się na moim
koncie czy muszę zjawić się około godziny 17 i odebrać je ręcznie?


Musisz się zjawić i odebrać ręcznie klikając na konkretne tytuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę w tym momencie można się pogubić. Bo z tego, co pojawiło się w mailu klucze zostaną w poniedziałek dodane do kont, które gry mają, ale nie mają kluczy. A ta to wydaje się, że jest to osobna pula :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 15:53, Muradin_07 napisał:

Tak naprawdę w tym momencie można się pogubić. Bo z tego, co pojawiło się w mailu klucze
zostaną w poniedziałek dodane do kont, które gry mają, ale nie mają kluczy. A ta to wydaje
się, że jest to osobna pula :/

Na facebook CDP.pl dał ten komunikat więc zobaczymy co będzie za godzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 15:53, Muradin_07 napisał:

Tak naprawdę w tym momencie można się pogubić. Bo z tego, co pojawiło się w mailu klucze
zostaną w poniedziałek dodane do kont, które gry mają, ale nie mają kluczy. A ta to wydaje
się, że jest to osobna pula :/

Pojawiło się ale bez jednego dodatku Nightfall ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po ptokach kolejne klucze poszły, nie udało mi się tylko upolować Nightfalla mimo wciskania pobierz kod okładka nie pojawiła się na mojej półce. Jakby ktoś miał niepotrzebny kod do Nightfalla to chętnie przygarnę;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ciekawiej. Nie no, ja poczekam do poniedziałku z tym wszystkim. Ogólnie, to mi aż tak bardzo nie zależy na tych darmowych kluczach, bo mam w co grać. Ale jeśli będą też do tego, co już na koncie mam to miło. Jak nie - trudno. Mam jeszcze GW2 do ogrania, a Nightfall mogę ograć bez reszty tak jak ograłem Factions :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 17:44, Firefly94 napisał:

Yup, ale dla Wielu ludzi nic się nie pojawiło. :P Mimo wciśnięcia pięknego przycisku
"Pobierz", żadna z gierek nie dodała się do konta.


Taa, mi się wczoraj udało zdobyć bez problemów ;)
Serwery były obciążone, że system pewnie nie łapał ;/

Zobaczymy co będzie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować