Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Zgarnąłem dwa i działają. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z Guild Wars, ale teraz z chęcią w wolnej chwili pogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem, w którym wątku się wypowiedzieć, więc może tu ;)

Chciałbym kupić sobie coś na raty w sklepie (załóżmy Media Markt).
Jak to wygląda? Idę sobie do MM wybieram produkt, wypełniam jakieś formularze i dostaje towar?
Czy najpierw muszę złożyć jakiś wniosek, poczekać na decyzję i dopiero z tym iść do MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2014 o 22:39, Diverso napisał:

Nie za bardzo wiem, w którym wątku się wypowiedzieć, więc może tu ;)
Chciałbym kupić sobie coś na raty w sklepie (załóżmy Media Markt).
Jak to wygląda? Idę sobie do MM wybieram produkt, wypełniam jakieś formularze i dostaje towar?
Czy najpierw muszę złożyć jakiś wniosek, poczekać na decyzję i dopiero z tym iść do MM?


Kilka lat temu pracowałem w MM, więc mogę powiedzieć jak to wyglądało wtedy. Pewnie nic się nie zmieniło, ale głowy nie dam.
Klient wybierał towar, dostawał kartkę do umowy na raty, szedł do punktu z ratami, tam załatwiał wszystko na miejscu. Do pewnej kwoty wystarczy chyba deklaracja o zarobkach i dowód osobisty. Z umową ratalną wracał do pracownika MM, tam otrzymywał towar. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 - 4,97 zł wersja Angielska
Fallout: New Vegas Ultimate Edition - 13,27 zł wersja Polska
The Elder Scrolls Online Imperial Edition – 197.99 zł

http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/bethesda-promo-ubishopie/ lub ten link: http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/DisplayDynamicProductListPage/productID.296843500/productID.295777800/productID.291908300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile ma się dość szczęścia żeby je dostać. Ja nie mam widocznie, najpierw kody na Skyrima skończyły się na GMG i muszę czekać, a teraz nigdzie na stronie sklepu Ubi nie ma zamówienia z NV, klient Uplay też nic nie widzi. Mail nie przyszedł, a historia pusta choć przez wyszukiwanie zamówień podając niby mogę znaleźć informacje, że wysłane ale kodu nie ma. Tylko PayPal nie zwleka z ograbieniem mojego stanu konta. ;)

Dzień bez maila do supportu dniem straconym! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... wiem że w tym momencie pewnie zadam dość ... dziwne pytanie ale dajmy na to za te 15 dolarów będę miał te 5 gier [ DE: HR, K&L itepe ] czy te wszystkie powyżej także?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 20:57, Tyler_D napisał:

Hm ... wiem że w tym momencie pewnie zadam dość ... dziwne pytanie ale dajmy na to za
te 15 dolarów będę miał te 5 gier [ DE: HR, K&L itepe ] czy te wszystkie powyżej także?

Wszystkie, plus nawet te dodane później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nigdy nie byłem ani wielkim zwolennikiem cyfrówek ani też wielkim przeciwnikiem ale ... 15 dolarów to jest jakieś nie wiem ... 30-40 zł? I ma się te kilkanaście gier [ pomijając zasysanie srogich gigabajtów danych ]? Aż dziwne to to ... ale może się skuszę bo mimo że mam DX: HR jak i jedynkę w GotYE jak i inne gry typu Kane, Hitman 2, chyba nawet wszystkie Thiefy z CDA, nowego Hitmana ... to wygląda to ciekawie. Ostatnie pytanie - da się tak kupionego bundla [?] oddać komuś czy to z automatu idzie na nasze konto steam [ sorry, nie kupowałem nigdy nic na steamie cyfrowego ani nie płaciłem kartą ... chociaż w sumie to to samo :P ]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 21:03, Tyler_D napisał:

Ostatnie pytanie - da się tak kupionego bundla [?] oddać komuś czy to z automatu idzie na nasze konto
steam [ sorry, nie kupowałem nigdy nic na steamie cyfrowego ani nie płaciłem kartą ...
chociaż w sumie to to samo :P ]?


Można dawać gifty jeśli są pojedyncze klucze (nie jestem pewien co do tych grupowych na klika gier, bo niekiedy też takie bywają) lub bezpośrednio dodawać je jednym kliknięciem do konta steam po uprzedniej integracji z kontem humblebundle. Tak więc zawsze można sprawić komuś miłą niespodziankę w momencie, gdy na przykład posiadasz część gier z bundla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 dolarów to co najmniej 45 złoty + dolicz sobie prowizję od banku jeśli nie posiadasz konta walutowego. Skąd wziąłeś 30 zł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 22:08, Tyler_D napisał:

I co to jest konto walutowe?


Konto prowadzone w walucie obcej (EUR, USD itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn co? Jak mam zwykłe konto z kartą do wypłacania gotówki i płatności, także w sieci to będzie lipa albo bank dowaliłby mi jakieś chore odsetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować