Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2014 o 22:14, Tyler_D napisał:

Tzn co? Jak mam zwykłe konto z kartą do wypłacania gotówki i płatności, także w sieci
to będzie lipa albo bank dowaliłby mi jakieś chore odsetki?


Nie będzie lipa. Skontaktuj się z własnym bankiem jaką prowizję pobierają w przypadku płatności kartą w obcej walucie. Przeważnie jest to 4-6% od danej kwoty.

Jak masz kartę VISA, to pod tym linkiem znajdziesz kalkulator http://www.visaeurope.com/en/cardholders/exchange_rates.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 22:14, Tyler_D napisał:

Tzn co? Jak mam zwykłe konto z kartą do wypłacania gotówki i płatności, także w sieci
to będzie lipa albo bank dowaliłby mi jakieś chore odsetki?


Nie będzie lipy, po prostu musisz liczyć się z tym, że bank będzie wymieniał kasę po niezbyt korzystnym (dla Ciebie) kursie, zwykle kilka - kilkanaście groszy gorszym, niż w kantorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko tak strasznie wyglada, ewentualnie mozna sie naciac kosztowo jak wybierzesz jakas platna opcje u posrednika :P bo kazdy z posrednikow zyje z prowizji. (Najpopularniejszy jest paypal i u niego tez trzeba uwazac, szczegolnie przy duzych sumach)
Gier moze byc wiecej, za tydzien moga sie pojawic w cenie BTA, ktore rosnie wraz z zakupem powyzej sredniej, a jak kupisz teraz nawet za 1 centa czy dolara to obowiazuje cie BTA z czasow gdy placiles, a nie BTA za tydzien, ktore moze wzrosnac o nie wiadomo ile.
Gry z poziomu 1$ to pojedyncze linki i mozna kazda gre giftowac z osobna. Mozna tez "gift"nac bundle, ale wtedy nie mozna doplacac zdaje sie.

A jak ktos ma konto walutowe to za pomoca czego placi? Karta podpieta pod to konto? Przelewem na PP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 20:57, Tyler_D napisał:

/ciach/

Jeśli masz tylko ułamek gier ze wspomnianego zestawu traktowanego całościwo, warto zakupić wszystko za 15$. Jeśli przykładowo brakuje Tobie jednej produkcji z poziomu BTA, to sam musisz zdecydować, czy chcesz przebić BTA. Moim skromnym zdaniem warto przebić BTA i zakupić gry z obu progów. Są tego warte. Co do poziomu 15$, to tylko wtedy, jeśli nie masz żadnych gier z trzeciego progu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2014 o 23:53, Sarinew napisał:

A jak ktos ma konto walutowe to za pomoca czego placi? Karta podpieta pod to konto? Przelewem
na PP?


Ja mam konto walutowe w euro od ponad 2 lat. Płacę normalnie kartą (tak jak przy rachunku w PLNach), tylko że jest potrącana identyczna kwota z konta i zero prowizji. Chyba że będę chciał kupić coś w jeszcze innej walucie, to wtedy jest przewalutowanie (niekorzystne) oraz prowizja dla banku, więc jak coś w USD mam kupować to płacę z rachunku prowadzonym w PLN :D
Przy kupnie/sprzedaży waluty zawsze korzystam z kantora internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Elder Scrolls V: Skyrim - 12,47 zł - Steam
Fallout 3 GOTY - 6,77 zł - Steam
Wolfenstein: The New Order - 104,95 zł - Steam

http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/the-elder-scrolls-v-skyrim-niecale-13-zl/

lub

http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/DisplayDynamicProductListPage/productID.304159700/productID.295778100/productID.291424900

Ps. Gry nie wymagają Uplaya, po zakupie dostajesz klucz, który podajesz na steam.

EDIT:

GTR Evolution - http://www.pcgamer.com/2014/07/23/free-steam-key/ - za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce niespodziankę to niech aktywuje w Originie grę tym kodem: I-LOVE-THE-SIMS

Kod ważny do 31 lipca! (Wielokrotnego użytku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 20:14, Isildur napisał:

Jak ktoś chce niespodziankę to niech aktywuje w Originie grę tym kodem: I-LOVE-THE-SIMS


Warto dodać, że to nie jest jednorazowy kod. Promocja trwa do 31 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby aktywowałem produkt tym kodem (drugi raz nie mogę, bo wyskakuje komunikat, że został on już aktywowany na moim koncie), ale gry nie mam w swojej bibliotece (tzn. w Moje Konto -> Historia Zamówień, bo innego rodzaju biblioteki się na stronce nie dopatrzyłem :P). Domyślam się, że gra będzie dostępna dopiero po zainstalowaniu Origina i zalogowaniu się do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 09:08, Gumisiek2 napisał:

Niby aktywowałem produkt tym kodem (drugi raz nie mogę, bo wyskakuje komunikat, że został
on już aktywowany na moim koncie), ale gry nie mam w swojej bibliotece (tzn. w Moje Konto
-> Historia Zamówień, bo innego rodzaju biblioteki się na stronce nie dopatrzyłem
:P). Domyślam się, że gra będzie dostępna dopiero po zainstalowaniu Origina i zalogowaniu
się do niego?


Nie jestem pewien, ale tak czy siak bez Origina nie zagrasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 09:08, Gumisiek2 napisał:

Niby aktywowałem produkt tym kodem (drugi raz nie mogę, bo wyskakuje komunikat, że został
on już aktywowany na moim koncie), ale gry nie mam w swojej bibliotece (tzn. w Moje Konto
-> Historia Zamówień, bo innego rodzaju biblioteki się na stronce nie dopatrzyłem
:P). Domyślam się, że gra będzie dostępna dopiero po zainstalowaniu Origina i zalogowaniu
się do niego?


Na jednym koncie tylko raz możesz :)
Kliknij zakładkę moje gry powinna się tam pojawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach!>

Zaszalałem i kupiłem Fallout 3: GOTY. Na razie przyszedł mail, że w grę zagram jak sobie Uplay zainstaluję.

W sumie po cichu liczyłem na kod Steam (wolę mieć jeden program aniżeli co najmniej 3), ale za 6,77 zł nie będę wybrzydzał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to prawda to bedziesz mial unikat :D Bo przy takich grach uplay uruchamia steama, a sam kod do wklepania tez gdzies jest podany, ale gdzie to nie wiem, bo nie robie tam zakupow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2014 o 17:16, Arclight napisał:

Zaszalałem i kupiłem Fallout 3: GOTY. Na razie przyszedł mail, że w grę zagram jak sobie
Uplay zainstaluję.


Na łowcach wszyscy mówią, że F3 GOTY stamtąd podpina się pod steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zapłacie powinieneś dostać klucz, ja dostałem i mam na steam, zresztą uplay skieruje Ciebie na steam.

Na maila dostaniesz potwierdzenie i tam masz numer seryjny aktywuj go na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 17:21, Isildur napisał:

Po zapłacie powinieneś dostać klucz, ja dostałem i mam na steam, zresztą uplay skieruje
Ciebie na steam.

Na maila dostaniesz potwierdzenie i tam masz numer seryjny aktywuj go na Steam.


Potwierdzenie jest, ale kodu w mailu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 17:37, Arclight napisał:

Potwierdzenie jest, ale kodu w mailu nie ma.


Na screenie masz pokazane gdzie to powinno być, zamazałam sam kod i moje dane osobowe ;)

Ewentualnie wejdź na stronę: https://shop.ubi.com - zaloguj się, wejdź "Historia moich zamówień" następnie kliknij na numer zamówienia i tam gdzie Nazwa Produktu będziesz miał numer seryjny.

20140724174229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować