Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2014 o 01:03, Outlander-pro napisał:

Gdzie dorwę teraz najtaniej, tj. za grosze Armę 2 + Operation Arrowhead? :)


Jakiś czas temu był w bundlu, więc szukaj na serwisach aukcyjnych, na pewno będą osoby sprzedające kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 15:12, Hoplita napisał:

Opłaca się brać Dead Island na Steam za 5 ojro? Bo raczej chyba nie ma szans, by dostać
to gdzieś sporo taniej?

Taniej chyba nie dostaniesz, ale czy warto? W co-opie jak najbardziej, grając solo monotonia wkrada się migiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 10:01, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Widział ktoś, gdzieś fizycznego Mass Effecta ( najchętniej Edycję Rozszerzoną), cyfrówkę
już mam (kopia z CDA się... uszkodziła), ale bez polskiego dubbingu (IMHO bardzo dobrego)
to nie to samo.


Raczej nigdzie już nie kupisz nowej, co najwyżej jakaś używka na allegro. Grę wydawał cdprojekt który jak wiadomo już gier praktycznie nie wydaje(3 gry premierowe na krzyż i praktycznie żadnej taniej serii), jedynie można kupić te egzemplarze które były wydane dawniej co jeszcze zostały, ale w przypadku ME raczej nie ma co na to liczyć. Na allegro nawet wersje z cdaction czy używane kosztują nie mało co świadczy o tym, że nowych już kupić się nie da, a szkoda bo pewnie sporo osób by miało chęć.

>Jutro w lidlu kolejne crocsy, jak ktoś nie dorwał wcześniej to teraz ma okazję.

haha ^^
No chyba, że Kolega to tak na poważnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 15:12, Hoplita napisał:

Opłaca się brać Dead Island na Steam za 5 ojro? Bo raczej chyba nie ma szans, by dostać
to gdzieś sporo taniej?

Ja z kolei grałem sam i polecam. Do coopa dobrałem sobie ludzi przez których gra zbrzydła mi na dwa lata i w ogóle nie mogłem na nią patrzeć. Dopiero gdy na spokojnie spróbowałem sam to wsiąkłem bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 15:12, Hoplita napisał:

Opłaca się brać Dead Island na Steam za 5 ojro? Bo raczej chyba nie ma szans, by dostać
to gdzieś sporo taniej?


Ja nie polecam gra zalatuje kaszanką, ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 20:50, XywkaToy napisał:

Ja nie polecam gra zalatuje kaszanką, ale to moje zdanie.

Jeszcze zwykłe DI to w miarę solidny średniak, a prawdziwym crapem jest według mnie Riptide. Tego nie tykać nawet kijem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie(no chyba, że ktoś z Cenegi jest, albo ma jakies potwierdzone info to tym lepiej:) ) jest jeszcze jakaś szansa na Sleeping Dogs i Tomb Raider w wydaniu z wszystkimi dlc czy raczej nie ma co na to liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Tak myślałem, ale zapytać zawsze można... Dziwne tylko, że nie ma "żółtej" reedycji (EA Classic), są w niej starsze tytuły, ale to może wina tego, że akurat ME wydawał CDP, a za tę serię odpowiada chyba bezpośrednio EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 16:52, Alexei_Kaumanavardze napisał:

ale to może wina tego, że akurat ME wydawał CDP,

Dobrze myslisz.
Innym rozwiazaniem moze byc skopiowanie plikow dubbingu z plyty, moze plyta jeszcze zadziala? Albo zdobycie plikow dubbingu z innego zrodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 17:11, Sarinew napisał:

Innym rozwiazaniem moze byc skopiowanie plikow dubbingu z plyty, moze plyta jeszcze zadziala?
Albo zdobycie plikow dubbingu z innego zrodla.


Niestety, raz że wydanie z CDA miałem, a dwa że płyta wygląda jak lodowisko (nie wiem jakim cudem, ale tylko z tą jedną tak mam, mało tego posiadam pierwsze wydanie TTD na CD i pierwsze Wormsy, oba od nowości i oba działają, a ME nie:( ). Próbowałem już nawet szorować pastą do zębów (gdzieś wyczytałem że niby działa), ale nic to nie dało. Dałbym nawet do regeneracji płytę, ale w mojej okolicy (ZG) nie znam żadnego miejsca gdzie możnaby to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 16:52, Alexei_Kaumanavardze napisał:

/ciach/

Tak myślałem, ale zapytać zawsze można... Dziwne tylko, że nie ma "żółtej" reedycji (EA
Classic), są w niej starsze tytuły, ale to może wina tego, że akurat ME wydawał CDP,
a za tę serię odpowiada chyba bezpośrednio EA.


No dokładnie tak jak zauważyłeś. EA classics to "tania" seria od EA, a jedynkę wydawał cdp i nie oddał/sprzedał praw do wydania EA, a już prawie na pewno nie do dubbingu, więc jedynki EA powtórnie nie wydało. A że CDP już totalnie olało wydawanie gier tak jak już wcześniej wspomniałem toteż ME kupić nowego już nie sposób. Z EA classics są tylko 2 i 3, obie pierwotnie wydanie przez EA.

Dnia 26.07.2014 o 16:52, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Próbowałem już nawet szorować pastą do zębów (gdzieś wyczytałem że niby działa), ale nic to nie dało. >Dałbym nawet do regeneracji płytę, ale w mojej okolicy (ZG) nie znam żadnego miejsca gdzie możnaby to >zrobić.


Ale samej płyty w ogóle się nie da odczytać, czy tylko problem jest przy instalacji? Jak tylko przy instalacji to możesz spróbować skopiować dane z płyty plik po pliku do folderku jakiegoś i potem sobie nagrać na nową płytkę. Posiadanie jednej kopii ponoć jest legalne więc pod tym względem problemu chyba nie będzie.

Jednocześnie podbiję swoje pytanie, a co ;)
Jak myślicie(no chyba, że ktoś z Cenegi jest, albo ma jakies potwierdzone info to tym lepiej:) ) jest jeszcze jakaś szansa na Sleeping Dogs i Tomb Raider w wydaniu z wszystkimi dlc czy raczej nie ma co na to liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować