Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Nie do końca.

Mass Effect 1 wydaje EA, jednakże nie w wersji pudełkowej. Nie wiem jak się ma sytuacja z samą jedynką, chyba jest dostępna w wersji cyfrowej, ale w zestawie Mass Effect Trylogy jest normalnie jedynka, dwójka i trójka. Z tą różnicą, że w jedynce pojawiają się loga EA zamiast CD Projektu. Gra jest faktycznie pozbawiona dubbingu, ale nie pamiętam czy ma normalnie napisy polskie. Dawno temu grałem...

Tak czy inaczej ogólnie gra jest w sprzedaży, ale nie w pudełku, bo do tej wersji prawa ma cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 19:21, RaiL napisał:

jest jeszcze jakaś szansa na Sleeping Dogs i Tomb Raider w wydaniu z wszystkimi
dlc czy raczej nie ma co na to liczyć?


Nie spodziewam sie w tym roku, jesli w ogole ;)
Z tego co widze Cenedze nie jest spieszno przerzucac gier do tanszych serii, a gra z wszystkimi DLC to pewnie kwestia nowych umow i nowego pudelka, kto wie po jakiej cenie(a cyfrowa dystrybucja w promocji bedzie miala nizsze ceny). A DeuxEX:DC w pudelku (bez spolszczenia!) to jest tylko dostepny w czasie wyprzedazy biedronek*wkrotce 2 tura*. Skoro takie numery sa z Deus(a to i tak moze byc wyjatek, bo deusDC to "poprawiona" wersja) ( wszystkie te gry sa od SEnix)
Zreszta teraz jest humble square-enix i rozne gry mozna sobie wymarzyc w bonusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 08:38, Muradin_07 napisał:

Nie do końca.

Mass Effect 1 wydaje EA, jednakże nie w wersji pudełkowej. Nie wiem jak się ma sytuacja
z samą jedynką, chyba jest dostępna w wersji cyfrowej, ale w zestawie Mass Effect Trylogy
jest normalnie jedynka, dwójka i trójka. Z tą różnicą, że w jedynce pojawiają się loga
EA zamiast CD Projektu. Gra jest faktycznie pozbawiona dubbingu, ale nie pamiętam czy
ma normalnie napisy polskie. Dawno temu grałem...

Tak czy inaczej ogólnie gra jest w sprzedaży, ale nie w pudełku, bo do tej wersji prawa
ma cdp.


Tylko, że Alexei_Kaumanavardze wyraźnie pisał, że chodzi mu tylko i wyłącznie o wersję pudełkową: "Widział ktoś, gdzieś fizycznego Mass Effecta" więc o takiej pisałem. Sam stwierdził, że cyfrową bez dubba już posiada, toteż chyba oczywiste jest, że taka go nie interesuje :). Co do tego, że ME "wydaje" EA to czy w ogóle można mówić w przypadku wersji cyfrowej o "wydawaniu"? Mówiąc "wydaje" zawsze ma się chyba jednak na myśli wersję pudełkową? Wersja cyfrowa jest na pewno bez dubbingu i chyba na 99% również i bez napisów, a Alexei_Kaumanavardze równie wyraźnie określił, że pyta o wersje z dubbingiem :] Toteż podsumowując, żeby była jasność: wersji pudełkowej z dubbingiem czy bez nie wydaje już nikt, jedyna możliwość to kupno gry używanej. Cyfrowa wersja jest dostępna, ale na pewno bez dubbingu i chyba też bez napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko odpisuję na temat sytuacji ME1. W momencie, kiedy cdp przedstało wydawać wersję pudełkową EA zaczęło wydawać wersję cyfrową tego tytułu. To w takim razie 90% indyków, które nigdy nie widziało pudełka nie zostało wydanych ;)

Poza tym dzisiaj spróbuję zaciągnąć ME z Origina to powiem dokładnie jak to jest w przypadku napisów, bo nie pamiętam dokładnie czy grałem z polskimi czy nie. Niby Origin pokazuje wersję angielską, ale głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 16:51, Muradin_07 napisał:

A ja tylko odpisuję na temat sytuacji ME1. W momencie, kiedy cdp przedstało wydawać wersję
pudełkową EA zaczęło wydawać wersję cyfrową tego tytułu. To w takim razie 90% indyków,
które nigdy nie widziało pudełka nie zostało wydanych ;)

Poza tym dzisiaj spróbuję zaciągnąć ME z Origina to powiem dokładnie jak to jest w przypadku
napisów, bo nie pamiętam dokładnie czy grałem z polskimi czy nie. Niby Origin pokazuje
wersję angielską, ale głowy nie dam.


A to czasem nie było tak że cyfrowa była sobie równocześnie z pudełkową? Może nie koniecznie na Origin, ale na Steamie czy tam innym Uplayu? Chyba to raczej nie miało związku że cdp przestało pudełkową wydawać. Prawie zawsze wersje pudełkowe są niezależne od digitala.
" To w takim razie 90% indyków, które nigdy nie widziało pudełka nie zostało wydanych ;) "
He he no w sumie racja, nie pomyślałem o tym. Trudno w takim razie trzeba będzie zawsze dodawać "w wersji pudełkowej" żeby była jasność ;)
"Niby Origin pokazuje wersję angielską, ale głowy nie dam. "
Też głowy pod topór nie położę ale stawiam, że na 99% jest tylko angielska bez napisów. Wątpię żeby EA chciało się robić od nowa spolszczenie do ME, a praw od CDP nie dostali/odkupili bo wtedy był by i dubbing:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 14:10, Sarinew napisał:

Nie spodziewam sie w tym roku, jesli w ogole ;)
Z tego co widze Cenedze nie jest spieszno przerzucac gier do tanszych serii, a gra
z wszystkimi DLC to pewnie kwestia nowych umow i nowego pudelka, kto wie po jakiej cenie(a
cyfrowa dystrybucja w promocji bedzie miala nizsze ceny). A DeuxEX:DC w pudelku (bez
spolszczenia!) to jest tylko dostepny w czasie wyprzedazy biedronek*wkrotce 2 tura*.
Skoro takie numery sa z Deus(a to i tak moze byc wyjatek, bo deusDC to "poprawiona" wersja)
( wszystkie te gry sa od SEnix)
Zreszta teraz jest humble square-enix i rozne gry mozna sobie wymarzyc w bonusie:)


No, ale właśnie zarówno Sleeping Dogs jak i Tomb Raider są już w tańszej serii(premium games), toteż wersje goty teoretycznie powinny być jako "premierowe" tak jak to było w przypadku batmana czy też dishonored tj. podstawka trafiła do premium to wychodziła mniej więcej równocześnie wersja GOTY w edycji "premierowej". Chociaż z kolei taki Deus Ex HR Goty to chyba od razu trafił do Premium(chyba nie było wersji premierowej, jak była to poprawcie, bo szczerze mówiąc już nie pamiętam). W przypadku obu tych gier(SD i TR) tak się jednak nie stało, więc pytam. Z tego by wynikało, że już chyba w ogóle nie będzie GOTY, ale z drugiej strony nigdy nic nie wiadomo. Może GOTY dadzą do Premium a same podstawki przeskoczą do PKK. Chyba jednak się wstrzymam póki co, bo wolałbym goty(tzn. w przypadku SD, bo w Tomb Raider to i tak chyba tylko jedno dlc jest sensowne, a reszta to jakieś pierdoły). Ale jak ktoś ma jakieś potwierdzone info, to nie krępować się i pisać:) Dystrybucja cyfrowa mnie nie interesuje, pytałem tylko i wyłącznie o wersje pudełkowe. Co do Deus Exa to było już wydanie GOTY po polsku, nie director cut, tylko podstawka + dlc duże i 2 dlc małe. Jeśli natomiast chodzi samą kwestię tego wydania DC to raczej polemizowałbym czy jest to wydanie "poprawione" wystarczy poczytać recenzje w Internecie z których wynika, że raczej należało by je nazwać wydaniem popsutym:]

-----
Sorry za double post, byłem pewien, że tu na forum jest skrypt który połączy to w jeden(jak widać się myliłem) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. W tamtych czasach było jeszcze tak, że dana plaforma oprócz Steama miała gry na wyłączność i tylko dane tytuły tam się pojawiały. Nawet na Steamie nie było chyba Mass Effect, bo to była gra wydawana pudełkowo i nie wymagała łączenia się z kontem EA w celu zakupu DLC.

Natomiast co do wersji Origin to w momencie, kiedy seria ME przeszła do Elektroników była przez chwilę sytuacja, że pierwsza część była wydawana w Extra Klasyce, pojawiła się nawet w CD-Action, bo po prostu polski dystrybutor może pozwolić sobie na takie ruchy. EA do tego daleko niestety. I najprawdopodobniej, w momencie pojawienia się pierwszych informacji związanych z Mass Effect Trylogy prawa do wydawania gry w jakiejkolwiek formie przeszły już na EA na stałe, dlatego raczej tych starych wersji próżno szukać. Jeszcze bym się skłaniał ku temu, że może podczas Giermaszu będą mieli coś na stanie, ale raczej bym na to nie liczył.

I tutaj wychodzi co innego - po prostu EA nie wydało osobnej wersji Mass Effecta za 50 zł, bo byłby to strzał w kolano wydając go, gdy ten był w wersji kompletnej za 20 zł czy mniej. Dlatego pozostała wersja cyfrowa i ta Trylogy. Co do języków - jak ściągnę to dam znać czy jest polski czy nie, bo sam jestem ciekawy. Jakoś jak grałem ostatnio to nie zwracałem na to szczególnej uwagi i po prostu nie pamiętam, czy były napisy czy nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wątpię. W tamtych czasach było jeszcze tak, że dana plaforma oprócz Steama miała gry na wyłączność i tylko dane tytuły tam się pojawiały. Nawet na Steamie nie było chyba Mass Effect, bo to była gra wydawana pudełkowo i nie wymagała łączenia się z kontem EA w celu zakupu DLC. "
No nie byłbym taki pewny co do tego czy czasem na Steamie nie było, ale nie wiem to nie będe mówić ;) To, że nie wymagała żadnego konta to wiadomo, szkoda że obecnie już tak nie ma i do prawie każdej gry pudełkowej pchają tego Steama czy innego Origina(chociaż jestem pewien, że zaraz się znajdą i tacy co się ze mną nie zgodzą:)). A tak z ciekawości to skąd i w jaki sposób się wtedy te dlc do ME kupowało i pobierało?

"I najprawdopodobniej, w momencie pojawienia się pierwszych informacji związanych z Mass Effect Trylogy prawa do wydawania gry w jakiejkolwiek formie przeszły już na EA na stałe, dlatego raczej tych starych wersji próżno szukać."
Nie koniecznie musi tak być. Całkiem możliwe, że prawa do wydawania wersji pudełkowej ma dalej CDP tylko, że oni już prawie zupełnie wycofali się z wydawania jakichkolwiek gier, a więc i ME, ale może byc i tak jak ty mówisz. Obie wersje są równie możliwe. W każdym razie jakby nie było to boxa w polskim wydaniu się fabrycznie nowego kupić nie da, a szkoda.

"Jeszcze bym się skłaniał ku temu, że może podczas Giermaszu będą mieli coś na stanie, ale raczej bym na to nie liczył. "
Raczej nie ma co robić sobie nadziei, prawie wszystko co było na ostatnim giermaszu(tym ogólnopolskim) zostało wyprzedane, no chyba, że CDP wtedy nie wystawiło wszystkiego co miało na stanie:)

"I tutaj wychodzi co innego - po prostu EA nie wydało osobnej wersji Mass Effecta za 50 zł, bo byłby to strzał w kolano wydając go, gdy ten był w wersji kompletnej za 20 zł czy mniej. "
Wtedy pewnie tak, ale w obecnej sytuacji gdy już nie ma możliwości kupienia tamtego wydania pewnie znalazłby się nie jeden chętny na kompletne wydanie ME, ale to już wybór EA i ich dziwaczna polityka wydawnicza której chyba nikt poza ich zarządem nie rozumie;)

"Co do języków - jak ściągnę to dam znać czy jest polski czy nie, bo sam jestem ciekawy. "
No w sumie możesz już nie pobierać, bo teraz zauważyłem, że Alexei_Kaumanavardze pisał, że digital jest tylko po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ściągnąłem i faktycznie nie ma po polsku. Czyli wychodzi na to, że cdp tłumaczenie napisów także zabrało, a EA jakoś nie miało ochoty zrobić swoich ;)

Ale ściągnąłem to może zagram kiedyś jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nawet zapomnialem, ze jest Deux zlota edycja, a o deus-DC dlatego napisalem w "cudzyslowiu " "poprawione" ;)
W wydaniach zbiorczych moze byc niespodzianka, ze podstawka jest na plycie, a a dlc trzeba pobrac.


A wracajac do tematu promocje to na wirtusie jest bound by flame i murdered sledztwo zza grobu, pecetowe pudelka za 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A nawet zapomnialem, ze jest Deux zlota edycja, a o deus-DC dlatego napisalem w "cudzyslowiu " "poprawione" ;) "
Fakt, musiałem nie zwrócić na to uwagi ;)
"W wydaniach zbiorczych moze byc niespodzianka, ze podstawka jest na plycie, a dlc trzeba pobrac."
Głowy sobie uciąć nie dam, ale chyba Missing Link było na płycie od razu, nie trzeba było pobierać, aczkolwiek dawno to instalowałem więc mogę nie pamiętać(tak więc nie kierować się moim postem w tej sprawie). Możliwe, że rzeczywiście trzeba pobierać.
"A wracajac do tematu promocje to na wirtusie jest bound by flame i murdered sledztwo zza grobu, pecetowe pudelka za 50zł. "
Bardzo szybko coś to Bound by flame tanieje, co, nie ukrywam, bardzo mnie cieszy, bo mam na nią chęć już od kiedy zobaczyłem pierwsze zapowiedzi. Jako, że tak szybko tanieje to sobie jeszcze trochę poczekam, żeby kupić za jeszcze mniej :D
Co do Murdered to podobno straszna cienizna, więc raczej cena zdecydowanie za wysoka. Chociaż z drugiej strony było całkiem sporo fajnych gier nisko ocenianych, więc może nie jest taka zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czartek w biedronce szykuje się ciekawy rzut gier na PS 3 Za 39,99. Wrzucam całą listę:

Gry na PC:

Ace Combat: Assault Horizon
Batman: Arkham City – Game of the Year Edition
Civilization V – Game of the Year Edition
Darksiders II
Deus Ex Director''s Cut
Deus Ex: The Fall
Hitman Rozgrzeszenie
Lost Planet 3
Magicka: Wydanie kompletne
Metro: Last Light
Remember Me
Resident Evil 4 HD
Risen 2: Mroczne wody
Sleeping Dogs
Symulator Kozy
Torchlight II
Dark Souls
DMC: Devil May Cry
Grand Theft Auto: San Andreas
Hearts of Iron 3: Złota Edycja
King''s Bounty: Nowe światy
Men of War: Oddział szturmowy (wraz z pięcioma DLC)
Sacred: Wydanie kompletne
War of the Roses: Kingmaker

Gry PlayStation 3:

Armored Core: Verdict Day
Asura''s Wrath
Darksiders II
Darksiders II Essentials
Defiance
Deus Ex: Bunt ludzkości
Devil May Cry HD Collection
DMC: Devil May Cry
Dragon''s Dogma
Dragon''s Dogma: Dark Arisen
The Darkness II Limited Edition
Injustice: Gods Among Us
Lost Planet 3
Metro: Last Light Limited Edition
Motionsports Adrenaline
Ni No Kuni: Wrath of the White Witch
Rage
Rage: Anarchy Edition
Remember Me
Ridge Racer Unbounded Limited Edition
Rise of the Guardians
Risen 2: Dark Waters
Saint Seyia: Brave Soldiers
Soul Calibur IV Essentials
Star Trek: The Video Game
Street Fighter X Tekken
The Bureau: XCOM Declassified
Turbo: Super Stunt Squad
XCOM: Enemy Unknown
Yoostar 2

Gry Xbox 360:

Armored Core: Verdict Day
Darksiders II
Darksiders II Limited Edition
Defiance
Deus Ex: Bunt ludzkości
Devil May Cry HD Collection
DMC: Devil May Cry
Dragon''s Dogma
Dragon''s Dogma: Dark Arisen
Driver: San Francisco Classics 3
Tom Clancy''s EndWar
The Darkness II Limited Edition
Hunted
Injustice: Gods Among Us
Inversion
Lost Planet 3
Metro: Last Light Limited Edition
Rage
Rage: Anarchy Edition
Remember Me
Ridge Racer Unbounded Limited Edition
Risen 2: Dark Waters
Soul Calibur V
Star Trek: The Video Game
Steel Battalion: Heavy Armor
Street Fighter X Tekken
The Bureau: XCOM Declassified
Ultimate Marvel vs. Capcom 3
XCOM: Enemy Unknown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 października, przez całą dobę, będzie można zgarnąć za darmo i na zawsze PayDay: The Heist. Wystarczy zapisać się do grupy z poniższego linka. Podobno im wcześniej tym lepiej - po przekroczeniu progów liczby użytkowników, w PayDay 2 będą odblokowywane różne dodatki.

http://steamcommunity.com/games/218620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować