Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

cholera.. poluje na Injustice Gods Among Us na xboxa w Biedronkach i nic.. byłem w 4 biedronkach, w jednej nie było ani jednej gry na xbox, w drugiej była 1, w kolejnej 3 gry.. ehh :( Czy tylko u mnie tak krucho z grami czy wszędzie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Biedrze przy okazji i co prawda nie przyglądałem się stanowisku zbyt dobrze ale ja tam żadnej gry na Xa nie widziałem. Były Deusy, Darksiders, jakaś strategia chyba, Symulator kozy i coś tam jeszcze. Generalnie pudełek było sporo ale na konsolę nic nie widziałem a wątpię by leżały pod pecetowymi pudełkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pc u mnie też było sporo gier, Injustice nawet był tylko, że na PS3.. pewnie nie będzie mi dane zakupienie go na xboxa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2014 o 15:21, Paweuu napisał:

Czy tylko u mnie tak krucho z grami czy wszędzie tak jest?

Nie wszędzie tak jest - u mnie na ten przykład nie było w ogóle ŻADNYCH gier, myślałem, że coś pokićkałem i to dopiero od jutra się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w dwóch biedronkach - w jednej, teoretycznie większej nie było nic poza paroma filmami z tej samej promocji (a byłem po 10, więc wątpię żeby ludzie wszystkie gry wykupili tak szybko) W drugiej zaś mniejszej wszystko było tak ustawione, że na początku myślałem, że tu też same filmy - ale na szczęście większość "filmów" okazała się grami. I to zarówno na obie konsole, jak i na PC. Trochę tego było (pod względem ilości gier, nie ich egzemplarzy). A wśród nich hitman, darksiders 2, symulator kozy czy sacred. Na konsole niestety głównie bijatyki były, nic ciekawego dla mnie. Co warto zauważyć, poprzednio było odwrotnie - pierwsza biedronka była lepiej zaopatrzona, a druga gorze. Zatem wszystko zależy gdzie kupujesz w czasie danej promocji. I jeśli miałeś szczęście to trafiłeś na biedronę gdzie jest to co chciałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oblatalem dzis z 6 Biedr, polujac na Asura''s Wrath. I nic. Wszedzie duzo filmow, Darksiders, Rage, Hunted, Civ5. W kazdej Biedrze niemal dokladnie te same tytuly :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca odpowiedni temat ale nie wiem za bardzo gdzie zapytać;) Otóż kupiłem sobie grę Risen 2 Mroczne wody: złota edycja(pierwsze wydanie, to bogatsze, nie z premium games) i z tyłu instrukcji poza kluczem aktywacji do steam znajduje się taki oto komunikat:
"GRATULUJEMY! WYGRAŁEŚ!
Aby odebrać nagrodę, wejdź na stronę www.kompania.cenega.pl i zarejestruj grę wpisując poniższy kod: XXXX-XXX"
Wie ktoś coś na ten temat? Myślicie, że jakaś prawdziwa nagroda, czy tylko podstęp by się tam zarejestrować? :) Nigdzie na pudełku nie ma informacji o żadnym konkursie, a szczerze mówiąc nie mam ochoty się tam rejestrować tylko po to by otrzymać jakąś niezwykle wartościową nagrodę w stylu zniżka 10% na zakupy na muve czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykły chwyt marketingowy, bo de facto nic nie wygrałeś. :P Po prostu rejestrujesz tym kodem grę na Kompanii Graczy i dostajesz punkty, za co możesz odebrać sobie "nagrodę". Parę lat temu wybór był duży, teraz to głównie zniżki na gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 06:47, Firefly94 napisał:

Zwykły chwyt marketingowy, bo de facto nic nie wygrałeś. :P Po prostu rejestrujesz tym
kodem grę na Kompanii Graczy i dostajesz punkty, za co możesz odebrać sobie "nagrodę".
Parę lat temu wybór był duży, teraz to głównie zniżki na gry.


Heh no tak właśnie myślałem, ale jako, że z reguły tam było napisane normalnie "zarejestruj grę by otrzymać coś tam", a tutaj coś takiego, to mnie zmyliło :) W każdym razie dzięki za info. Toteż olewam ten kod i nigdzie go nie rejestruje, nie ma tak łatwo, musisz się bardziej postarać Cenego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia ile rozdają, ale jak ktoś chce to Enclave i East India Company na Steamie zdobywamy tak:

1. Wchodzimy na http://www.dlh.net
2. Rejestrujemy się albo w prostszy sposób logujemy sie za pomocą fejsbuka
3. Po zalogowaniu klikamy na Profile/Keys i potwierdzamy połączenie z steamem klikając oczywisty niebieski buttonik
4. PROFIT!

Smacznego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocena przydatnosci KG jest zmienno-sytuacyjna to zalezy jakie i gdzie gry kupujesz i czy jakas gre w muve chcesz kupic;) Znizki na gry 20% na old-gen konsole (koszt 300 pkt) i 40% na pc(500 pkt) liczone od ceny sugerowanej, tylko na zwykle pudelka gier od cenegi(znaczy sie nie-EK i moze sa jeszcze jakis warunki, ale zapomnialem) i wystarczy brak jednego wymogu i danego tytulu nie kupisz (a czasami nie umieszczaja ceny sugerowanej i z znizka nie kupisz) przyklad gra pc -wkrotce premiera nowego KB-cena w sklepach srednio ~55 bez dostawy, a z znizka wychodzi 42-w tym dostawa, jak placisz z gory. Fajnie dla kogos, nie fajnie dla kogos innego i tyle.(*przyjalem zalozenie, ze kod znizkowy zadziala, bo nie wiem jak faktycznie.)
Mozesz miec wiecej pkt jak wyslesz paragony z zakupu pudelkowych gier nawet gier nie-Cenegowych(malo, ale niby zawsze cos). Ten program lojalnościowy jako tako jest na "średnim" poziomie (chyba jak wszystkie?), gorzej jest z fizycznymi przedmiotami, bo ostatnio maja z nimi problemy( i malo ich maja).


wracajac do tematu
kod rabatowy o wartości 50% rabatu za kupno konkretnego numeru pc format do wykorzystania na gry z listy
boxoffstore.pl/pl/offers/pc-format/ (jak dla mnie nic, na upartego kupilbym X tytulow i nie zagram, wiec czekam na bundle :P) kod 1 razowy, w teorii mozna zrobic wspolne zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 18:05, castlerock napisał:

A ja w Biedronce Risen 2 na xboxa za całe 39.90 nabyłem :D

Ciekawe jest, że w warszawskich empikach od ponad pół roku leżą w takiej cenie zarówno na X360 jak i na PS3. Sam zakupiłem gdzieś w styczniu na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 18:56, Sarinew napisał:

Ocena przydatnosci KG jest zmienno-sytuacyjna to zalezy jakie i gdzie gry kupujesz i
czy jakas gre w muve chcesz kupic;) Znizki na gry 20% na old-gen konsole (koszt 300
pkt) i 40% na pc(500 pkt) liczone od ceny sugerowanej, tylko na zwykle pudelka gier
od cenegi(znaczy sie nie-EK i moze sa jeszcze jakis warunki, ale zapomnialem) i wystarczy
brak jednego wymogu i danego tytulu nie kupisz (a czasami nie umieszczaja ceny sugerowanej
i z znizka nie kupisz) przyklad gra pc -wkrotce premiera nowego KB-cena w sklepach srednio
~55 bez dostawy, a z znizka wychodzi 42-w tym dostawa, jak placisz z gory. Fajnie dla
kogos, nie fajnie dla kogos innego i tyle.(*przyjalem zalozenie, ze kod znizkowy zadziala,
bo nie wiem jak faktycznie.)
Mozesz miec wiecej pkt jak wyslesz paragony z zakupu pudelkowych gier nawet gier nie-Cenegowych(malo,
ale niby zawsze cos). Ten program lojalnościowy jako tako jest na "średnim" poziomie
(chyba jak wszystkie?), gorzej jest z fizycznymi przedmiotami, bo ostatnio maja z nimi
problemy( i malo ich maja).

No tylko należy jeszcze wspomnieć o tym, że cena sugerowana z reguły jest na tyle wysoka, że w porównaniu do cen w innych sklepach to ta zniżka 40% wynosi wtedy tak na prawdę z 10-20% :] Tak więc jako tako to ma sens w przypadku kupowania na premierze, ewentualnie jak ktoś chce szybko zagrać, a tak to lepiej poczekać na promo zwykłe i pewnie będzie i tak trochę taniej niż z tym ich 40%. Tym bardziej, że normalna cena zwykle jest sporo niższa od sugerowanej, a te zniżki się z promocjami nie łączą(normalne promocje prawie zawsze są od tej ceny zwykłej, a nie sugerowanej). A z ciekawości, wiesz może mniej więcej co tam jest z "nagród" fizycznych, bo bez rejestracji chyba nie da się tego przeglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować