Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2014 o 19:22, knopfler napisał:

Ciekawe jest, że w warszawskich empikach od ponad pół roku leżą w takiej cenie zarówno
na X360 jak i na PS3. Sam zakupiłem gdzieś w styczniu na PS3.


No patrz, a ja myslałem że taką okazję trafiłem :D:D:D
Fakt, że akurat za Risenem sie nie rozgladałem wczesniej, z racji tego, że pykłem go na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, duzo zalezy od ceny sugerowanej przez co "kazdy" przypadek jest inny, a mozna tez wypisac inne wady czy zalety w zaleznosci od swojej polityki zakupowej np. pkt wolno leca jak sie kupuje tylko tanie serie raz na rok, bo bundle i cyfrowe promocje itd.
Na glownej stronie kompania.cenega.pl losowo pokazuja 5 nagrod jako miniaturki wraz z liczba pkt, kilka razy/F5 odswiezysz strone i zobaczysz cala oferte, poniewaz oprocz 2 znizek sa
Biologia Matura 2014
Tydzień po tygodniu do matury - Chemia
Tydzień po tygodniu do matury - Biologia
Killer is Dead Artbook
Vegito - Dragon Ball Z - brelok
Worek LEGO Przygoda
Company of Heroes 2 - T-shirt roz. L

Program jest z starych czasow i ma "zadyszke" i to widac, a planuja zmienic zasady, ze znizki nie beda powiazane z cena sugerowana, ale kiedy to bedzie nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KG to fikcja. Od ok roku nie potrafią wysłać zamówionych nagród. Jedyne co robią to przepraszają i zwracają punkty co poprzedzone jest kilkoma miesiącami oczekiwań na paczkę.

Wystarczy wejsć na ich forum w temat KG i dowiecie się jakim syfem jest ten program. Admini KG jedyne co robią to ,,mają nadzieję, że....". W stopę strzelili sobie kilka miesięcy temu dodając nowe nagrody z mp3store.
Były odtwarzacze mp4, słiuchawki itp wartościowe rzeczy. Tydzień temu okazało się, że nic nie wyślą i oddali punkty. Omijajcie ten program "partnerski" z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+1

Swego czasu wytknąłem im, że są oszustami, nie potrafią przyznać się do błędu i że wielokrotnie ściemniali o rzekomej wysyłce zaległych paczek itp.
Jedyne co dostałem to ban na forum muve i zablokowanie możliwości komentowania ich wpisów na facebooku. Oczywiście wszystkie moje komentarze usuwano na bieżąco.

Nie będzie żadnych zmian, ani usprawnień. Zapowiadają je już od kilku lat i nic się nie dzieje, a jest tylko coraz gorzej. Dawno przestałem zawracać sobie głowę tym bagnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. W sumie tak szczerze to poza tym T-shirtem i od biedy może tym workiem(chociaż nie wiem po co by mi to było potrzebne, co najwyżej jako taki gadżet w stylu tych dodawanych do edycji kolekcjonerskich ;) ) to zupełnie nic interesującego. Ale jak i tak Citkowsky pisze, że to ściema jedna wielka i wcale nie wysyłają to nie widzę żadnego sensu się tam rejestrować póki co. Tym bardziej, że te zniżki tak jak już mówiłem nie bardzo się opłacają bo na promocjach i tak będzie taniej. Co najwyżej przy kupnie na premierze to ma sens jako taki ;] Dzięki wszystkim za info odnośnie KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu znów będą gry w Biedrze, między innymi Darksiders, Alan Wake, Van Helsing, Euro Truck Simulator i Painkiller Hell & Damnation. A samych tytułów ma być rzekomo ponad 150 [ lol ]. A to wszystko po 10 zł za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2014 o 10:32, Tyler_D napisał:

W przyszłym tygodniu znów będą gry w Biedrze, między innymi Darksiders, Alan Wake, Van
Helsing, Euro Truck Simulator i Painkiller Hell & Damnation. A samych tytułów ma być
rzekomo ponad 150 [ lol ]. A to wszystko po 10 zł za sztukę.


Możesz podać jakieś źródło z listą, czy jeszcze nie wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te info z posta znalazłem w gazetce na przyszły tydzień, na szybko sprawdziłem coś w necie i nic nie zauważyłem, pewnie na dniach puszczą jakieś konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to? Od czwartku 14.08? Za taką kasiorkę PK:H&D bym chętnie zgarnął, ale akurat będę poza miejscem zamieszkania i nie wiem, czy będę miał czas latać po Biedronkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Humble Bundle aktywny jest Flash Bundle
https://www.humblebundle.com/flash

Tytuły:

Pay what you want:
Nightmares from the Deep: The Cursed Heart
Abyss: The Wraiths of Eden

More that 4,92$:
9 Clues: The Secret of Serpent Creek
Nightmares from the Deep: The Siren''s Call

More than 6$
Enigmatis: The Mists of Ravenwood

Potrwa jeszcze 20h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dychacza, dla kogoś kto nie grał w DS czy Alana Wake''a, to całkiem spoko ofertka. Choć po ostatnim wielkim rzucie CDPu jakos nic nie robi na mnie wrazenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować