Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Trwa wyprzedaż w Ubishopie ( http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/letnia-wyprzedaz-ubishopie-dzien-pierwszy/) i mam pytanie dotyczące Skyrim Legendary Edition- jest do zgarnięcia za 30zł. Mam podstawkę kupioną niedługo po premierze i jeśli kupiłbym wersję z dodatkami to jak przyjmie to Steam? Dorzuci dodatki?
Myślę, że 30zł za trzy dodatki jest bardzo ok, dlatego chciałbym kupić, ale muszę mieć pewność, że zadziała z posiadaną podstawką.
Prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 15:15, Radekl2 napisał:

Trwa wyprzedaż w Ubishopie ( http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/letnia-wyprzedaz-ubishopie-dzien-pierwszy/)
i mam pytanie dotyczące Skyrim Legendary Edition- jest do zgarnięcia za 30zł. Mam podstawkę
kupioną niedługo po premierze i jeśli kupiłbym wersję z dodatkami to jak przyjmie to
Steam? Dorzuci dodatki?
Myślę, że 30zł za trzy dodatki jest bardzo ok, dlatego chciałbym kupić, ale muszę mieć
pewność, że zadziała z posiadaną podstawką.
Prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź :)


Dorzuci Tobie do konta dodatki, których nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Kupiłem, pobiorę i sprawdzę. Dzięki za szybką odpowiedź. Przekonam się czy ten zakupowy impuls był wart 30zł :)
A jeszcze co do tej wyprzedaży- chore ceny tam mają przed zniżką i w większości przypadków nawet te -50% wygląda bardzo słabo...
Dawniej gry nawet w dniu premiery były po ~120zł, a teraz? Ponad 200 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 15:34, Radekl2 napisał:

Ok. Kupiłem, pobiorę i sprawdzę.

Nie miałeś żadnych problemów z zakupem? Mi przy próbie dokonania płatności ciągle wywala błąd serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mi hasło przez przeglądarkę nie chciało wejść. Udało mi się kupić dopiero bezpośrednio przez sklep w aplikacji Uplay. Tam już nie było problemów, wszystko gładko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 17:00, Radekl2 napisał:

W ogóle mi hasło przez przeglądarkę nie chciało wejść. Udało mi się kupić dopiero bezpośrednio
przez sklep w aplikacji Uplay. Tam już nie było problemów, wszystko gładko poszło.

Dzięki za wskazówkę, w moim przypadku przez aplikację też wszystko bez problemów poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogarnął jakieś ciekawe gry na tej wyprzedaży w Biedronce? Tam gdzie byłem była ... biedra ... znaczy bida, głównie jakieś niszowe gierki + te dla dzieci i parę znanych tytułów. Co ciekawe część była z różnych tanich serii jeszcze, ja np: widziałem coś z TopSellera jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 15:52, Tyler_D napisał:

Ktoś ogarnął jakieś ciekawe gry na tej wyprzedaży w Biedronce? Tam gdzie byłem była ...
biedra ... znaczy bida, głównie jakieś niszowe gierki + te dla dzieci i parę znanych
tytułów. Co ciekawe część była z różnych tanich serii jeszcze, ja np: widziałem coś z
TopSellera jeszcze.


Z ciekawszych gier(tj. nie takich co już 10x w innych promo były w takiej samej cenie) to ja widziałem tylko:
Chivalry
Titan Quest złota edycja(podstawka + dodatek) gra już od dość dawna niedostępna do kupienia, jedynie używane wchodziły w grę w jakichś absurdalnych cenach. Jak ktoś nie ma, a chciał kupić to myślę, że bardzo dobry deal. Tym bardziej, że nie wiadomo kiedy będzie znowu dostępna.
The Ball(z tym, że w jakimś paskudnym wydaniu)
Trochę innych fajnych gier też było, nie można powiedzieć, że nie. Tyle tylko, że one wszystkie już bywały w takich cenach w innych sklepach. Choćby takie Singularity, gra świetna, ale już nie raz można było ją kupić w takiej cenie. Więc raczej promo dla tych co wcześniejsze przespali, i dla tych co Titan Questa nie zdążyli wcześniej kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 18:23, RaiL napisał:

Titan Quest złota edycja(podstawka + dodatek) gra już od dość dawna niedostępna do kupienia


Eeee? Przecież regularnie pojawia się na Steamie w okolicach euracza za podstawkę i drugiego za dodatek. Ostatni raz była na letniej wyprzedaży, wcześniej jakoś wiosną (dwukrotnie nawet), poprzednio na zimowej wyprzedaży... No, chyba, że komuś na pudełku zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 18:23, RaiL napisał:

Titan Quest złota edycja(podstawka + dodatek) gra już od dość dawna niedostępna do kupienia,
jedynie używane wchodziły w grę w jakichś absurdalnych cenach. Jak ktoś nie ma, a chciał
kupić to myślę, że bardzo dobry deal. Tym bardziej, że nie wiadomo kiedy będzie znowu
dostępna.

Polecam, sam kupiłem, bo brakowało mi dodatku. Niestety, dali zły kod instalacyjny do podstawki i podali błędne info, jakoby gra rejestrowała się na Steam, co oczywiście nie jest prawdą. Wprawdzie jest już strona uruchomiona, by zyskać prawidłowy kod, niemniej - gdzie jest stary CDP? Aż żal patrzeć, jak poszli niemalże na dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 19:36, Firefly94 napisał:

Wprawdzie jest już strona uruchomiona, by zyskać prawidłowy kod


Nie odpalałem jeszcze swojej wersji, ale również zakupiłem w Biedronce. Dlatego jeśli możesz, podziel się linkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardo :) Kupiłem, bo mogłem, ale na razie leży grzecznie na regale i czeka na swoją kolej :) Później byłbym zdziwiony, że coś mi nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 18:27, Ring5 napisał:

Eeee? Przecież regularnie pojawia się na Steamie w okolicach euracza za podstawkę i drugiego
za dodatek. Ostatni raz była na letniej wyprzedaży, wcześniej jakoś wiosną (dwukrotnie
nawet), poprzednio na zimowej wyprzedaży... No, chyba, że komuś na pudełku zależy.


No przecież to oczywiste chyba, że pisałem o wersji pudełkowej. Tym bardziej, że wspomniałem o wersji używanej ;) Jeśli chodzi o wersje Steam to weź również pod uwagę, że z tego co wiem to na Steamie nie ma pl wersji to raz. Dwa, że to nie jest gra korzystająca ze SteamApps więc kupując tam dostajesz tak jakby dodatkowy DRM w postaci Steama w prezencie, podczas gdy pudełkowa wersja Steama nie wymaga. Tym bardziej, że jak sam napisałeś za około 2Euro za podstawkę + dodatek czyli około 8.36zł(przy obecnym kursie), więc tak na prawdę nie wiele mniej, a nie masz wersji pl ani gry na płycie. No ale niech Ci będzie, wersja pudełkowa posiadająca polską wersje językową była już od dość dawna niedostępna do kupienia, aż do teraz ^^

>Polecam, sam kupiłem, bo brakowało mi dodatku. Niestety, dali zły kod instalacyjny do podstawki i podali >błędne info, jakoby gra rejestrowała się na Steam, co oczywiście nie jest prawdą.

Jakby się aktywowała na Steam to by pewnie nie było polskiej wersji, a na pudełku było, że jest PL więc można było do tego dojść, że nie jest to wersja Steam:P

>Wprawdzie jest już strona uruchomiona, by zyskać prawidłowy kod, niemniej - gdzie jest stary CDP? Aż żal ?>patrzeć, jak poszli niemalże na dno.

W sumie racja, ale z drugiej strony to raczej na własne życzenie poszli na dno. Wycofali te fajne bogate wydania(platynowa kolekcja, top seller itp.) a wprowadzili jakieś beznadziejne w stylu gamebooka, czy tej ohydnej "ekstra klasyki" w takich paskudnych pudełkach blu-ray. To nic dziwnego, że nikt nie kupował;) Później olali już prawie wszystkie swoje najlepsze licencje, które potem przejęli inni wydawcy, czy to Cenega czy Ubi. To w sumie nie ma co się dziwić jak obecnie cdp wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Parze kolejny darmowy weekend - tym razem Borderlands 2. Tytuł ten również jest w promocji - 75% od ceny standardowej. Co więcej, jeśli posiada się Borderlands albo Borderlands 2, kolejną część będzie można dorwać 10% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na steamie Metro Last light ze wszystkimi DLC za śmieszną cene 5 euro. Jak ktoś ma jeszcze jakieś uciułane grosze ze sprzedanych kart kolekcjonerskich to już w ogóle ma świetną okazję. Promocja do jutra, godz 19.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować