Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2014 o 23:58, nightfaler napisał:

Udało się dzisiaj komuś dorwać Ps Vitę w tych Avansach? Czy wszystko poszło w ręce panów
Andrzejów z allegro?


Wątpię, aby ktoś trafił i dokonał zakupu.. Z tego co się dowiedziałem od znajomego, to Avans rzucił ich bardzo niewiele i w większości przypadkach zdobyli je pracownicy sklepów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zapłaciłem 7$ kilka dni temu na Humble Bundle (Jumbo Bundle 2), wśród których nie było Orcs must Die! 2 Complete Edition i Legends of Grimrock to czy będę je miał na koncie (ergo zostaną dodane)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w chwili zakupu dokonałeś transakcji za kwotę średnią lub powyżej, a wcześniej odblokowały Ci się bonusowe gry, to tak, dostaniesz, a właściwie już powinieneś mieć na koncie obie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 01:19, Kraju napisał:

Jeżeli w chwili zakupu dokonałeś transakcji za kwotę średnią lub powyżej, a wcześniej
odblokowały Ci się bonusowe gry, to tak, dostaniesz, a właściwie już powinieneś mieć
na koncie obie gry.

Ok, gry pojawiły się na koncie zarówno Humble Bundlowym, jak i Steam. Dzięki za pomoc. :)

Mam ponadto inne pytanie, związane z kupowaniem gier. Chciałbym kupić wersję cyfrową gry Bioshock 2 (jedynkę mam w staaarej wersji, tej niewymagającej Steama, więc nie potrzebuję jej kupować drugi raz), ale nie wiem gdzie. Wiem za to, że są poważne zniżki na muve.pl oraz na GamersGate. Nie wiem, który z tych sklepów wybrać, bo:
1) Czytałem sporo opinii o tym, że jakość realizacji zamówienia czy obsługi klienta jest na muve.pl dość niska, przez co obawiam się, że nie dojdzie do mnie klucz Steam do gry, będzie felerny (nie chcę mieć zablokowanego konta), czy niedziałający. Przykład negatywnych opinii jest na przykład tutaj http://www.opineo.pl/opinie/muve-pl/2#opinie
2) Na GamersGate nigdy nie kupowałem i nie wiem, o co tam biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GamersGate jest bezpieczne, tak samo jak i muve. Wiele gier kupowałem już na muvie i jeszcze nigdy nie miałem żadnych problemów. Kup tam gdzie jest taniej, a resztą się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 22:06, Kraju napisał:

GamersGate jest bezpieczne, tak samo jak i muve. Wiele gier kupowałem już na muvie i
jeszcze nigdy nie miałem żadnych problemów. Kup tam gdzie jest taniej, a resztą się nie
przejmuj.

A w jaki sposób gry są przekazywane, tj. klucze? Tak jak na Humble Bundle, że przypisuję konto do konta w sklepie, czy klucz jest mi podawany na maila?
Co do obaw to obawiam się, że mój klucz może jakoś kolidować ze Steamem. Słyszałem, że kilka lat temu pewne osoby dostały ban na konta Steam z powodu kupna kluczy gier, które jak się okazało były rosyjskimi fałszywkami oszukującymi system Steam... jak wygląda generowanie takiego klucza w każdym z tych serwisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak są generowane klucze na muve, ale ja nigdy nie miałem z tym sklepem problemów. Klucze pojawiają się zaraz po zakupie w odpowiedniej zakładce na koncie na muve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 22:15, Manigoldo napisał:

/ciach/

Klucze w tych serwisach zazwyczaj pochodzą bezpośrednio od wydawców. Kupujesz, automat wysyła ci klucz zarówno na maila jak i umieszcza go w Twoim profilu jakby mail nie chciał dojść. Są 100% pewne i nikt cię za nie nie zbanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 22:15, Manigoldo napisał:

A w jaki sposób gry są przekazywane, tj. klucze? Tak jak na Humble Bundle, że przypisuję
konto do konta w sklepie, czy klucz jest mi podawany na maila?
Co do obaw to obawiam się, że mój klucz może jakoś kolidować ze Steamem. Słyszałem, że
kilka lat temu pewne osoby dostały ban na konta Steam z powodu kupna kluczy gier, które
jak się okazało były rosyjskimi fałszywkami oszukującymi system Steam... jak wygląda
generowanie takiego klucza w każdym z tych serwisów?


Klucz na muve dostajesz na maila jak również jest przypisywany do konta więc nie ma obawy że go nie znajdziesz.
Ponieważ sklep jest oficjalnym sklepem polskiego dystrybutora (Cenegi) to wydaje mi się że klucze pochodzą bezpośrednio od niego więc możesz zapomnieć o jakiś zagranicznych czary mary. Ja zakupiłem kilka gier w formie kluczy w tym sklepie i nie miałem jeszcze problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 00:28, zadymek napisał:

A nie samo DLC w patchu?

Oj rzeczywiście. Sory, ale są inne dwie gry jeszcze. Konung i Dawn of Magic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 21:46, Manigoldo napisał:

1) Czytałem sporo opinii o tym, że jakość realizacji zamówienia czy obsługi klienta jest
na muve.pl dość niska, przez co obawiam się, że nie dojdzie do mnie klucz Steam do gry,
będzie felerny (nie chcę mieć zablokowanego konta), czy niedziałający. Przykład negatywnych
opinii jest na przykład tutaj http://www.opineo.pl/opinie/muve-pl/2#opinie


To i ja wtrącę swoje trzy grosze. Ze swojej strony z Muve(nawet jeszcze wtedy kiedy to się nazywało sklep.cenega.pl) z tego co pamiętam to nigdy nie miałem żadnych problemów, a zamawiałem tam co najmniej kilka razy. Jak były (chyba do Rage)jakieś kody na dlc do zamówienia to z tego co pamiętam otrzymałem je stosunkowo szybko na maila(sprawne, bana żadnego bynajmniej nie dostałem ;)).Zawsze wszystko było ok, tak więc nie wiem jak tam to wszystko wygląda w przypadku reklamacji. Tyle tylko, że to co opisuje to tylko i wyłącznie w przypadku gier pudełkowych(digital nigdy tam nie kupowałem), ale myślę, że to nie robi większej różnicy bo raczej "zarząd"(czy jak tam to określić) jest ten sam. Ponadto tak jak inni piszą jest to oficjalny sklep Cenegi to trudno żeby tam się jakaś lewizna z keyami odbywała. Z resztą sam przeczytaj te negatywne opinie które w linku dałeś :P Prawie żadna nie dotyczy jakichś lewych keyów czy zbanowanych kont, co najwyżej nie otrzymanej przesyłki(ale tam jakoś jest to mętnie opisane więc możliwe, że z winy kupującego). Ale to twój wybór i w razie ewentualnych problemów to ja(ani pewnie żaden/żadna z wyżej podpisanych) nie biorę za to żadnej odpowiedzialności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 18:53, Shinigami napisał:

Blizzard rozdaje (po raz kolejny) Battlechest WoWa posiadaczom Diablo. 30 dni gry wliczone
w pakiet. Sprawdźcie maile. Walczą o klientów jak mogą :D


Nic na maila mi nie przyszło, ale na koncie mi się pojawiło, oj miesiąc gry za free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 18:53, Shinigami napisał:

Blizzard rozdaje (po raz kolejny) Battlechest WoWa posiadaczom Diablo. 30 dni gry wliczone
w pakiet. Sprawdźcie maile. Walczą o klientów jak mogą :D

Jak rozumiem ten cały Battlechest to podstawka i jeden dodatek, tak? Zastanawia mnie tylko do kogo adresowana jest ta promocja, osób które DIII już znudził i mogły by się wciągnąć w MMO czy aktywnych graczy w DIII, którzy jakimś cudem mieli znaleźć by czas na obie gry? A może po prostu chcą chwilowo podbić statystyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować