Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2014 o 19:19, zadymek napisał:

Jak rozumiem ten cały Battlechest to podstawka i jeden dodatek, tak?


Trzy. Gdyby można było zRAFować samego siebie to bym się zastanowił. Cóż, Blizzard o wszystkim pomyślał.

Promocja na ''zajawkę'' może ktoś zachwyci i w efekcie kupi WoD? Przecież nic ich to nie kosztuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 19:23, Shinigami napisał:

Trzy. Gdyby można było zRAFować samego siebie to bym się zastanowił. Cóż, Blizzard o
wszystkim pomyślał.

zRAFować?

Dnia 29.08.2014 o 19:23, Shinigami napisał:

Promocja na ''zajawkę'' może ktoś zachwyci i w efekcie kupi WoD? Przecież nic ich to
nie kosztuje :D

No ale dlaczego targetem są gracze DiabloIII? Czy Blizz już ich tak urobił, że są bardziej podatni na takie "zajawki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 19:27, zadymek napisał:

zRAFować?


Pewnie chodzi o Recruit a Friend.

Dnia 29.08.2014 o 19:27, zadymek napisał:

No ale dlaczego targetem są gracze DiabloIII? Czy Blizz już ich tak urobił, że są bardziej
podatni na takie "zajawki"?


Niekoniecznie. Po prostu dają graczom D3 możliwość wypróbowania innej ich produkcji - możliwe, że ktoś zostanie na stałe. Reklama dźwignią handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 19:34, Shinigami napisał:

OK. Rozumiem, że gdybyś mógł sam siebie zaprosić to do otrzymania owych profitów wystarczyło by, że dołączysz do WoW na miesiąc w ramach promocji?

Dnia 29.08.2014 o 19:34, Shinigami napisał:

Prawdopodobnie dlatego, że mają już aktywne konto - od zagrania dzieli ich magiczny przycisk
''instaluj'' :D

Skoro tak to zapomnieli o StarCraft''owcach, Diablo II''owcach:/
A poza tym w obecnej sytuacji WoW robił bym raczej promocję "Weekend z Diablo III" dla graczy WoW a nie na odwrót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RAF działa tak jak każdy inny referral. Abyś ty otrzymał bonusy z rekrutacji drugiej osoby to ona musi wykupić prepaid na 60 dni (jak dobrze pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 19:44, zadymek napisał:

OK.


Tak. Zresztą wszystko jest na stronie. W przypadku wykupienia miesiąca gry dostajesz kolejny gratis. RAF jest szczególnie atrakcyjny przez premię +300% do XP.

Dnia 29.08.2014 o 19:44, zadymek napisał:

A poza tym w obecnej sytuacji WoW robił bym raczej promocję "Weekend z Diablo III" dla graczy WoW a nie na odwrót ;)


Obie gry mają STARTER więc w zasadzie demo jest dostępne zawsze. Tutaj dostajesz gratis BC warty ~35 zł. Pewnie ktoś się skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 19:49, SiDi napisał:

RAF działa tak jak każdy inny referral. Abyś ty otrzymał bonusy z rekrutacji drugiej
osoby to ona musi wykupić prepaid na 60 dni (jak dobrze pamiętam).

Na pewno? To dlaczego niektórzy prawie cały czas jechali na rafach? W sensie co miesiąc zakup na allegro i jazda. Chociaż może coś się już pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 20:29, Shinigami napisał:

Obie gry mają STARTER więc w zasadzie demo jest dostępne zawsze. Tutaj dostajesz gratis
BC warty ~35 zł. Pewnie ktoś się skusi.

WoW też ma takie "demo" :P
Założę się też, że lepiej oddaje to czym gra jest niż biedastarter z Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 20:44, maniekk napisał:

Na pewno?


Kiedyś RAF był opłacany lewymi kartami, co w wielu wypadkach kończyło się czasową blokadą konta. Po prostu ludzie płaci za to, że ktoś oszukiwał system . Teraz RAF działa na innych zasadach, więc taki proceder ukrócili.

@zadymek

Właśnie do WoWa i D3 się odniosłem - najlepszy starter ma i tak SC2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 20:44, maniekk napisał:

Na pewno? To dlaczego niektórzy prawie cały czas jechali na rafach? W sensie co miesiąc
zakup na allegro i jazda. Chociaż może coś się już pozmieniało.


Recruit A Friend is available to players in Austria, Belgium, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Netherlands, Norway, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Ukraine and United Kingdom. Players outside these countries are ineligible

No zmienili, że wywalili nasz kraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 19:04, Isildur napisał:

Nic na maila mi nie przyszło, ale na koncie mi się pojawiło, oj miesiąc gry za free :D

:o Jak nie mam Diablo, to nie dostanę tego miesiąca, mam rację? :P Aktywowałem na dodatek dwa następne dodatki na trial, ale z przyczyn prywatnych niestety nie mogłem grać. Dawno temu to było. Jakbym kupił Burning Crusade w jakiejś promocji to by można było grać bez Licz Kinga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 01:22, Manigoldo napisał:

:o Jak nie mam Diablo, to nie dostanę tego miesiąca, mam rację? :P Aktywowałem na dodatek
dwa następne dodatki na trial, ale z przyczyn prywatnych niestety nie mogłem grać. Dawno
temu to było. Jakbym kupił Burning Crusade w jakiejś promocji to by można było grać bez
Licz Kinga?


Tego to nie wiem, czy trzeba posiadać Diablo 3, Gra mi się pojawiła na koncie po mimo, że kiedyś grałem w triala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 01:38, Isildur napisał:

Tego to nie wiem, czy trzeba posiadać Diablo 3, Gra mi się pojawiła na koncie po mimo,
że kiedyś grałem w triala :)


Trzeba mieć Diablo 3. Sam dostałem... ale WoW jest zbyt nudny, żeby się nim zainteresować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 09:13, SiDi napisał:

Nie kupisz już samego TBC ani WotLK. Podstawka plus 3 dodatki to teraz jedno. Circa 35
złoty to kosztuje.

Hah, czyli Cata też jest? Ależ to staniało.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować