Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2014 o 21:50, Abi_Dalzim napisał:

Co prawda XCOMa mam, ale chciałbym sprezetować kuzynowi.


Ale chyba klucza nie dostaniesz do gry:

"As part of the process you will be asked to connect your Steam and Playfire profiles so you need to have a valid Steam account to participate and become part of Playfire Rewards to be eligible for a free copy of the game!"

Trzeba mieć konto na Playfire i przypisane konto steam do niego, wtedy pewnie grę dopiszą do konta na steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 20:48, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Orientuje się ktoś, czy kolonizacja jest w tej edycji PL?


Tak jest w wersji PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2014 o 20:54, Isildur napisał:

Tak jest w wersji PL :)


To super, wczoraj już miałem kupić, ale okładka w języku Shakespeare`a więc zwątpiłem:)

A tak z innej beczki, to w Biedronce jest filmobranie, dużo dobrych tytułów:) (Wilk z Wall Street, trochę bajek, Jesteś Bogiem, Uprowadzona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 21:08, Alexei_Kaumanavardze napisał:

To super, wczoraj już miałem kupić, ale okładka w języku Shakespeare`a więc zwątpiłem:)

A było napisane kto wydawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 21:11, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Chyba Cenega, jak wszystko w KK.

To powinno być w PL bo taka wersja została u nas wydana, poza tym jeśli nie będzie to gra była spolszczana poprzez patch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie udalo mi sie wbic i poszedlem spac. Teraz wstalem i cytuje jakby ktos nadal nie mogl wejsc:

"Hi Gamer!

By mistake this game has been on sale for free. It was never intended to be free, shit simply happenend. As a result the world hit us hard during the night. Our service has been down for several hours.

We saw comments on Reddit, Facebook, Twitter, Price-Comparison-Pages, Forums, well… the internet. We did read them all and enjoyed the love shared for Gamesplanet.

Be assured, we will write a full post-mortem about the last night and you will get to know all details.

Last but not least: We saw comments on Reddit, that keys would get revoked on Steam. This is not true! We did not take action in any way."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 15:28, Archi155 napisał:

Już można odbierać swoje kopie XCOM: Enemy Unknown

https://goldenjoysticks.greenmangaming.com/


Jak się dostanie jakiegoś tam achievementa, albo pogra przez jedną godzinę, dostaje się też zniżkę na Enemy Within. Trzeba mieć konto Playfire.

http://i.imgur.com/KN5Iw8c.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować