Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2014 o 17:30, Accid napisał:

Jutro przez 24h będzie można pobrać Payday: The Heist za darmo na platformę steam.


Z tego co widzę, to nie jest promocja jakie często pojawiają się na steamie, czyli możliwość pogrania za darmo przez kilka dni, tylko raz pobrana gra zostaje z nami na dobre, a więc promocja bardzo ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 15:10, Dandzialf napisał:

Darmowe AvP Classic 2000 na gog.com.

http://www.gog.com/galaxy


"Sign-up to join the beta-test and get the game for FREE:"

Może się ktoś odnieść co do tego?
Wziąłbym, ale szczerze mówiąc nie mam zamiaru tego galaxy testować. Muszę w tych beta testach potem brać udział jak się zapiszę, czy można tylko Avp wziąć i z testów nie korzystać? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 19:25, RaiL napisał:

Może się ktoś odnieść co do tego?
Wziąłbym, ale szczerze mówiąc nie mam zamiaru tego galaxy testować. Muszę w tych beta
testach potem brać udział jak się zapiszę, czy można tylko Avp wziąć i z testów nie korzystać?
Z góry dzięki za odp.


Nic robić, ani nic testować nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 15.10.2014 o 19:35, Dandzialf napisał:

Nic robić, ani nic testować nie musisz.

Potwierdzone info? Na pewno potem nie będzie, że trzeba jednak testować bo się keya wzięło czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 19:45, RaiL napisał:

Potwierdzone info? Na pewno potem nie będzie, że trzeba jednak testować bo się keya wzięło
czy coś?

Przyjadą smutni panowie i cię przywiążą do kompa, żebyś testował :D A tak serio to ja bym brał keya i się nie przejmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 19:58, Maciejas napisał:

Przyjadą smutni panowie i cię przywiążą do kompa, żebyś testował :D A tak serio to ja
bym brał keya i się nie przejmował.


Dobra to biorę, w razie czego będzie na was dwóch hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 17:30, Accid napisał:

Jutro przez 24h będzie można pobrać Payday: The Heist za darmo na platformę steam.


Od której godziny to ma być dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zauważyłem tutaj o tym informacji więc piszę: Od dziś w biedronkach jest mały wrzut gier:Wiedźmin 2, Warcraft 3 + dod, Diablo II + dodatek i Wargame Red Dragon za 27 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 20:18, Tomoya-kun napisał:

Jakoś nie zauważyłem tutaj o tym informacji więc piszę: Od dziś w biedronkach jest mały
wrzut gier:Wiedźmin 2, Warcraft 3 + dod, Diablo II + dodatek i Wargame Red Dragon za
27 zł.


Ja jeszcze widziałem Cod: Waw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej dostanę Reaper of Souls do Diablo III? Był w neonecie za 79zł ale sie nie wyrobiłem... Tak cena 79/89 by mnie interesowala,wierze, ze jeszcze gdzieś taką znajdę. TYLKO PUDEŁKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 19:54, Kirabaxior napisał:

Gdzie najtaniej dostanę Reaper of Souls do Diablo III? Był w neonecie za 79zł ale sie
nie wyrobiłem... Tak cena 79/89 by mnie interesowala,wierze, ze jeszcze gdzieś taką znajdę.
TYLKO PUDEŁKO!


Najtaniej widziałem za 99 w Saturnie:
http://www.saturn.pl/gra-pc-diablo-iii-reaper-of-souls-dodatek-,id-928738?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 19:54, Kirabaxior napisał:

Gdzie najtaniej dostanę Reaper of Souls do Diablo III? Był w neonecie za 79zł ale sie
nie wyrobiłem... Tak cena 79/89 by mnie interesowala,wierze, ze jeszcze gdzieś taką znajdę.
TYLKO PUDEŁKO!


Jeżeli jesteś z Poznania lub wybierasz się na Poznań Game Arena to tam CDP organizuje giermasz i z tego co podali będzie Diablo III RoS Collectros za 90 PLNów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy bodajże rozdawali gry. Teraz sprzedają. Nadal będzie dużo ludzi, ale gimbaza powinna zostać zmniejszona do niezbędnego dla ekosystemu minimum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MM wyprzedaż książek, również growe tj. Gears of War: Ostatni z Jacinto(6.99zł) jakiś Crysis(chyba za 9.99zł). Wszystkie pozostałe ceny też mniej więcej 7-15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować