Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Na muve.pl za wersję cyfrową gry można zapłacić paypalem? Pytam dla pewności, bo w regulaminie pisze, że jest taka możliwość, ale w pomocy napisane jest z kolei, iż za wersję cyfrową trzeba zapłacić z góry przelewem lub kartą (chyba że paypal też jest uznawany tu jako przelew).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 16:34, Wszystkozajete napisał:

Na muve.pl za wersję cyfrową gry można zapłacić paypalem? Pytam dla pewności, bo w regulaminie
pisze, że jest taka możliwość, ale w pomocy napisane jest z kolei, iż za wersję cyfrową
trzeba zapłacić z góry przelewem lub kartą (chyba że paypal też jest uznawany tu jako
przelew).

Z paypalem jest chyba problem (ale nie mam pewności). Najszybciej dowiesz się chyba ze źródła, tzn. ze strony na facebooku. :P Serio, tam gość odpowiada na każdy post, nawet ten, który nie jest pytaniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 16:34, Wszystkozajete napisał:

Na muve.pl za wersję cyfrową gry można zapłacić paypalem?


Nie mozna dla zamowien cyfrowych, tylko za pudelka mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 16:36, Sarinew napisał:

Nie mozna dla zamowien cyfrowych, tylko za pudelka mozna.


To coś dziwny regulamin mają, cytat: 7. Płatności związane z zakupem gier oferowanych drogą elektroniczną obsługuje firma PAYU (dawniej: Płatności.pl) lub PayPal, w zależności od wyboru użytkownika.

Chociaż właśnie zdziwiło mnie, że w pomocy pisze, płatność przelewem lub kartą. Cóż jeśli tak jest, to mogę zapomnieć o pograniu w tym tygodniu, bo nim wykonam tradycyjny przelew to trochę czasu upłynie ;/

Rick
Niestety nie używam tego wynalazku, więc tak się nie dowiem, najwyżej jeszcze maila wyśle z pytaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2014 o 17:00, Wszystkozajete napisał:

Rick
Niestety nie używam tego wynalazku, więc tak się nie dowiem, najwyżej jeszcze maila wyśle
z pytaniem ;)

Spoko, dowiedziałem się za ciebie. ;) Tak jak mówi Sarinew, na digitale płatność na PayPal nie działa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 17:04, Rick napisał:

Spoko, dowiedziałem się za ciebie. ;) Tak jak mówi Sarinew, na digitale płatność na PayPal
nie działa. :P


Ok dzięki. Taki pech, że mam nadwyżkę kasy na paypalu, a jak chcę coś za to kupić to nie mogę ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz im napisac, ze regulamin maja nieaktualny, bo kiedys faktycznie mozna bylo, ale sie wycofali z tego, jako powod podali oszustow korzystajacych z pp, chociaz kto wie jaki byl naprawde?
Jak masz e-konto w banku, obsługiwane przez payu to klucz bedzie odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 13:30, Net_com napisał:

W zimnobraniu na muve.pl wreszcie coś innego niż Skyrimy itd., a mianowicie edycja cesarska
Total War Rome II:
http://muve.pl/digital/strategiczne/total-war-rome-ii-edycja-cesarska-pc-pl/77346


Łoo za 25 zł to aż grzech nie wziąć :D A akurat miałem ochotę na jakąś strategię ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest teraz [ lub niedługo będzie ] jakaś w miarę ciekawa i choć trochę opłacalna promocja w salonach stacjonarnych lub takich z odbiorem osobistym na gry na pecety [ w tym gry dla dzieci ]? Ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2014 o 17:26, Outlander-pro napisał:


Łoo za 25 zł to aż grzech nie wziąć :D A akurat miałem ochotę na jakąś strategię ^^

Sam zastnawiałem się nad kolekcjonerką, która była dosyć grubo przeceniona w kilku większych sklepach,ale ta promocja miażdży pozostałe. Sporo było narzekania na tą część serii, ale chwilę pograłem i jak do tej pory wszystko wydaje się być w porządku. Zresztą za 25zł nie ma co wybrzydzać, nawet jeżeli ustępuje takiemu Shogunowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 17:15, Sarinew napisał:

Mozesz im napisac, ze regulamin maja nieaktualny, bo kiedys faktycznie mozna bylo, ale
sie wycofali z tego, jako powod podali oszustow korzystajacych z pp, chociaz kto wie
jaki byl naprawde?
Jak masz e-konto w banku, obsługiwane przez payu to klucz bedzie odrazu.


Nie no irytujący jest ten sklepik. Z tego co widzę, to nie dość, że przez PayPal się nie da zapłacić, to jeszcze nie można płacić za wersje cyfrowe przelewem tradycyjnym, tylko poprzez wyszczególnione na stronie banki, chociaż oczywiście na stronie pisze, że dostępna jest taka płatność, ale oczywiście zapewne dostępna tylko dla dystrybucji pudełkowej. STRASZNIE nieczytelna strona.
Czy da się zlecić zakup komuś znajomemu, który później przekazał by mi kod, czy dystrybucja działa tam jakoś inaczej i tylko sam mogę kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2014 o 21:41, Wszystkozajete napisał:

Czy da się zlecić zakup komuś znajomemu, który później przekazał by mi kod,


Tak, mozna miec znajomego, ktory przekaze kod, bo kod podaja w mailu lub/i profilu. Tylko przypomne, ze promocja moze byc wazna tylko do poludnia, czasami trwa dluzej, ale zalezy pewnie od gry. Kiedys bylo, ze po zakupie gry jest 7 dni na zaplacenie, wiec mozesz kupic, a pozniej ktos zaplaci (ale wiazaloby sie to z przekazaniem danych logowania do muve znajomemu - ot taka opcja jakbys byl w kropce.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień zimobrania na Muve.pl - kolejne tytuły (wcześniejsze nadal są dostępne w tych samych cenach, co wczoraj). Przecenili m.in. sporo gier od 1C (można dorwać od 2,50 zł), wszelkie Mount & Blade (od 7 zł) oraz Dishonored (bez DLC, 15 zł).

http://muve.pl/zimobranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2014 o 17:48, Marcin08 napisał:

Gdzie najtaniej da się kupić The Crew? Jak zobaczyłem w Empiku "SUper Cena" 149,99 zł
to zgłupiałem...


Na stronie Electro.pl jest za 109 zł z darmodostawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeci dzień zimobrania: najciekawszą ofertą wydaje się być Dark Souls: Prepare to Die Edition za niecałe 18 złotych. Część gier z poprzednich dni jest nadal dostępna w promocyjnych cenach (np. Batman: AA - GOTY), a część już nie (np. Skyrim). Jednakże wydaje mi się, iż ostatniego dnia wrócą wszystkie tytuły.

http://muve.pl/zimobranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś bardzo dobra cena na Dark Souls - jak ktoś nie grał to sam gorąco polecam, za takie "grosze" żal nie kupić.

http://muve.pl/digital/role-playing-rpg/dark-souls-pc-pl-prepare-to-die-edition-digital/5902

A tu niżej na screenie trochę inna promocja, tak humorystycznie [cyknięte 5min temu bo akurat wracam ze sklepu]
Żal normalnie nie kupować na takich przecenach :)

20141206171432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie została tylko ta cena bo ludzie czekali na tą okazję już z kilka godzin przed otwarciem sklepu :>

Jak się prezentują najlepsze oferty promocji na steam/muve w dniach przyszłych? Dziś to głównie batmany, CK i gierki studia od tych przygodówek z Krukami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2014 o 17:36, Accid napisał:

Jak się prezentują najlepsze oferty promocji na steam/muve w dniach przyszłych? Dziś
to głównie batmany, CK i gierki studia od tych przygodówek z Krukami :D


Swoją drogą trochę z innej beczki jestem ciekaw ile sklepów z allegro się obłowi na tych promocjach.
Tzn np kupując takiego Skyrima w edycji Legendary po 35zł a potem w okolicach stycznia-lutego sprzedając po 80-100 [bo tak stał przed przeceną w większości sklepów internetowych najniżej, na steamie jego cena w euro to jest bodajże 29E czyli na PLN tyle ile stoi normalnie na Muve tj ~120zł].
Technicznie rzecz biorąc to czysty zysk i to ze sporym przebiciem, jak załozyć, że kupiło sie np 20 takich Skyrimów po 35zł to inwestycja wyniosła 700zł. Sprzedajac je potem powiedzmy po 85 mamy zysk 1700, to jest 1000zł czystej gotówki na rękę :)

Co do promocji jeszcze - fajna znizka na Mount & Blade. To tez jeden z tytułów wartych uwagi, bo potrafi zjeść setki godzin.
osobiscie czekam na Steamie na jakas przecenę Dead State. Fakt faktem gra dopiero co przeszła z wczesnego dostępu na wersję "pełną" [choc wiesc gminna niesie, że standardowo - bugów od groma i pole do poprawek wielkie], nie mniej mam niewielkie nadzieje, że może na święta zjadą trochę z ceną, bo za 28 ojro jej nie wciągnę. Za 15-20 bym sie jeszcze zastanowił.

Zapomniał bym :
http://store.steampowered.com/app/237630/?snr=1_614_615_disneydaysale_616_6

Przecena gier Disneya objęła nowe Duck Talesy, dla sentymentalnych całkiem niezła okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować