Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Jest jeszcze Blood Bowl CE, remasterki FF III i IV [od biedy jest też VII i VIII tylko te już nie tak remasterowane jak trzy i cztery], komplet serii GTA, seria Max Payne, seria Darksiders. Nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania kod zniżkowy do About Love, Hate and the other ones, dzięki któremu można zakupić ten tytuł na Steamie za niewiele ponad piątaka (oczywiście chodzi o pięć złotych, nie pięć euro). Gra wygląda ciekawie, fani indyków powinni być zadowoleni :P Znajdziecie mnie na Steamie pod tym samym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej marne szanse na taką cenę, najniższe w sklepach internetowych zaczynają się koło 116-118zł.
Na gramie bodajże 119 obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy steam rusza z zimobraniem?
MUVE dziś ostatni dzień promocji, za 10 minut wszystkie gry jakie do tej pory były w ofercie :)
Zgarniam chyba Borderlandsa 1 GoTY i czekam na steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry z oferty zimobrania są dostępne teraz. Nie tracie czasu i wybierajcie :) Własnie wpłaciłem gotówkę do bankomatu :D Fajnie, że dają opcję do wyboru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych promocji na muve, zastanawiam się nad:
- Bully
- Borderlands 2
- GTA IV steamowe [ co prawda mam wersję pudełkową z PG ale mam z nią kosmiczne problemy w kwestii uruchomienia ] - z tą wersją też miałbym takie problemy
- L.A. Noire [ warto, nie warto? podobno strasznie nudna po pierwszych chwilach ]

A i jak to w końcu jest z tymi płatnościami - ostatnio zrobiłem w swoim banku przelew dotyczący allegro i zanim to przeszło przed PayU i dotarło do odbiory minęły chyba 3 albo 4 dni. Tutaj dostałbym to od razy czy też musiałbym czekać do poniedziałku aż bank zacznie księgować przelewy? Bo już parę przelewów robiłem ale chyba nigdy w weekendy. Ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 16:53, Tyler_D napisał:

Co do tych promocji na muve, zastanawiam się nad:
- Bully
- Borderlands 2
- GTA IV steamowe [ co prawda mam wersję pudełkową z PG ale mam z nią kosmiczne problemy
w kwestii uruchomienia ] - z tą wersją też miałbym takie problemy
- L.A. Noire [ warto, nie warto? podobno strasznie nudna po pierwszych chwilach ]


Wszystkie wymienione gry na steamie powinny chodzić idealnie. Wiadomo, że jeśli chodzi o DRM firm trzecich to nie można być w 100% pewnym. L.A.Noire jest ciekawym tytułem z pierwszą taką technologią naśladowania twarzy i zachowania. Choćby dla tego można to kupić i zobaczyć. Poza tym, to ciekawa gra detektywistyczna. Jeśli lubisz ciekawostki i kryminalne zadania to akurat tytuł dla ciebie. To nie jest Mafia II, to zupełnie co innego.

Dnia 13.12.2014 o 16:53, Tyler_D napisał:

A i jak to w końcu jest z tymi płatnościami - ostatnio zrobiłem w swoim banku przelew
dotyczący allegro i zanim to przeszło przed PayU i dotarło do odbiory minęły chyba 3
albo 4 dni. Tutaj dostałbym to od razy czy też musiałbym czekać do poniedziałku aż bank
zacznie księgować przelewy? Bo już parę przelewów robiłem ale chyba nigdy w weekendy.
Ktoś się orientuje?


PayU opłaca od razu, więc nie ma czekania lub coś takiego. Właśnie kupiłem dwie gry na muve.pl i klucze przyszły do razu. Nie wybieraj przelewów jako forma zapłat, bo będzie to szło max 1 dzień w dniach roboczych. Weekend jest wolny od pracy i tylko nieliczne banki księgują płatności tylko w soboty ! Lepiej płać kartą przez payU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wiadomo, że jeśli chodzi

Dnia 13.12.2014 o 17:15, vegost napisał:

o DRM firm trzecich to nie można być w 100% pewnym.

Możesz jaśniej? Najbardziej, jeżeli mowa o problematyczności chodzi mi o GTA 4 gdzie w pudełkowej wersji jest cudowania a cudowania które to przynajmniej u mnie nic nie daje zbytnio. Więc ciekawe jestem co by było z tym GTA jakbym miał je na steamie, czy też musiałbym się wojować z jakimś idiotyzmem w stylu GfWL czy innym Social Clubem.
L.A.Noire jest ciekawym tytułem z

Dnia 13.12.2014 o 17:15, vegost napisał:

pierwszą taką technologią naśladowania twarzy i zachowania. Choćby dla tego można to
kupić i zobaczyć. Poza tym, to ciekawa gra detektywistyczna. Jeśli lubisz ciekawostki
i kryminalne zadania to akurat tytuł dla ciebie. To nie jest Mafia II, to zupełnie co
innego.

Wiem, to akurat wiem. ;)
>Weekend jest wolny od pracy i tylko nieliczne

Dnia 13.12.2014 o 17:15, vegost napisał:

banki księgują płatności tylko w soboty ! Lepiej płać kartą przez payU.

Kartą przez payu? To znaczy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 17:38, Tyler_D napisał:

Możesz jaśniej? Najbardziej, jeżeli mowa o problematyczności chodzi mi o GTA 4 gdzie
w pudełkowej wersji jest cudowania a cudowania które to przynajmniej u mnie nic nie daje
zbytnio. Więc ciekawe jestem co by było z tym GTA jakbym miał je na steamie, czy też
musiałbym się wojować z jakimś idiotyzmem w stylu GfWL czy innym Social Clubem.


Zarówno do LA Noire jak i GTA 4 na Steamie dodatkowo instaluje sie Social Club, w teorii jest to niby upierdliwe, ale w praktyce nigdy mi nie utrudniło gry w żaden z powyższych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 17:38, Tyler_D napisał:

Możesz jaśniej? Najbardziej, jeżeli mowa o problematyczności chodzi mi o GTA 4 gdzie
w pudełkowej wersji jest cudowania a cudowania które to przynajmniej u mnie nic nie daje
zbytnio. Więc ciekawe jestem co by było z tym GTA jakbym miał je na steamie, czy też
musiałbym się wojować z jakimś idiotyzmem w stylu GfWL czy innym Social Clubem.


Mogę. Gry Rockstara od GTA IV potrzebują Social Cluba, chociaż po wprowadzeniu najnowszych patchy ów DRM został zlikwidowany z tego co widziałem i zastąpiony czymś innym. Steam jako platforma nie jest zobowiązana do zabezpieczenia ich gier. Oni tylko sprzedają. Zapewne mają swoje zabezpieczenia, ale ponoć jest to zrobione już łagodnie i bez komplikacji. Na Steamie wszystko się instaluje z automatu i nie ma możliwości, żeby były problemy z oprogramowaniem.

Dnia 13.12.2014 o 17:38, Tyler_D napisał:

Kartą przez payu? To znaczy jak?

A no tak. Wybierasz formę płatności np karta kredytowa, debetowa, internetowa i płacisz nią za pomocą płatności PayU. Ta firma obsługuję u nas płatności kartą. I od razu jest zapłacone. Nie ma czekania. Klucze od razu mi przyszły na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 18:33, Tyler_D napisał:

Hm, czyli wychodzi na to że trzeba dodatkowo założyć sobie konto na stronie payu, tak?

Nie... transakcje przechodzą bez rejestrowania konta. Po prostu podajesz w momencie płatności swoje dane z karty i tyle. Nie ma tu potrzeby zakładania żadnych dodatkowych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm? Wklepałem sobie w google coś w stylu ''płatności payu kartą'' i dostałem stronę payu gdzie wychodziło na to że należy się tam zalogować. I tak w ogóle to - podawanie nr karty na stronie muve? To takie trochę średnio bezpieczne z perspektywy płatności internetowych imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 18:44, Tyler_D napisał:

Hm? Wklepałem sobie w google coś w stylu ''płatności payu kartą'' i dostałem stronę payu
gdzie wychodziło na to że należy się tam zalogować. I tak w ogóle to - podawanie nr karty
na stronie muve? To takie trochę średnio bezpieczne z perspektywy płatności internetowych
imho.


:o Nope. Kiedy skompletujesz zamówienie to wtedy muve przekierowuje cię do strony płatności PayU. Tam wpisujesz swoje dane i już. Potem odsyła cię do twojego banku w którym masz kartę. Wypełniasz dane do logowania i zatwierdzasz. I to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... ale właściwie nic chyba nie stoi na przeszkodzie by kupić to co chcę do jutra do tej 12stej, zapłacić je swoim przelewem tradycyjnym poprzez konto internetowe i poczekać do poniedziałku czy wtorku na kody, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować