Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Może mi ktoś zdradzić tajemnicę tych promocji na muve? Np jest za dychę Fallout 3 GOTY i na muve pisze, że jest to tylko wersja ENG, z kolei sprzedają oni sam klucz na Steam, gdzie jest wersja PL. Także kierować się wersjami językowymi wspieranymi na Steamie czy wypisanymi w opisie gry na muve? Osobiście uważam, że jak wpiszemy klucz na Steamie, to będą dostępne te wersje językowe, które są wspierane na Steamie ale wolę się upewnić przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 09:14, Firefly94 napisał:

Fallout 3 GOTY w wersji PL to nie wersja Steamowa. :P


Tak właśnie sprawdziłem żeby się upewnić i już chciałem sprostować ale byłeś szybszy (pisząc poprzedniego posta założyłem, że jak jest New Vegas PL to i F3 też będzie ale jak widać ze Steamem nigdy nic nie wiadomo). Ale np w promocji również jest Deus Ex: Bunt ludzkości (klucz Steam) gdzie w opisie mamy PL, z kolei na Steamie w ofercie mają tylko Deus Ex: Human Revolution Director''s Cut, który już nie jest PL dlatego zacząłem się zastanawiać, który opis wersji językowej jest właściwy - steamowy czy muve.

Swoją drogą Fallout 3 GOTY na muve jest sprzedawany również w wersji PL, ale w opisie jest tylko informacja o kluczu do aktywacji online cokolwiek to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa ogólne zasady, ale tez i rozne wyjatki. Zalezy tez od gry, wydawcy i takie tam. Jak duzo chcesz wiedziec?
Sugerowanie sie strona steam czy gra ma napisy polskie, jest "strzal w 10 lub w pudlo" bo albo opis jest dobry albo zly, bo sa gry, ktore maja polskie napisy, a w tabelce "polski Nieobsługiwany" - dotyczy to raczej mniej popularnych gier/producentow, wieksi wydawcy raczej maja dobrze. Ze jak nie sledzisz tego to lepiej sie pytac- chociaz mozesz dostac odpowiedz ty noobie, jest na stronie steama, bo zalezy na jaka gre trafisz ;)
Takze sa gry, gdzie PL do wyboru jest dostepne, TYLKO gdy sie kupi klucz/pudelko od polskiego dystrybutora -pare gier u techland, skyrim dlugo tak mial,cdp z jedna gra na pewno tak ma, a na ogolnej stronie steama bedzie brak PL-czy gry w ogole nie kupisz.

Polskie lokalizacje sa odrebnym "towarem" i jezeli za lokalizacje odpowiadal dystrybutor to ona z automatu nie trafi na steama, gdy gre, ktora wydano pudelkowo kiedys-gdy-steam-nie-popularny, a wydawca po latach umieszcza gre na steamie. "oni" musza sie dogadac co do tego. Przyklad Fallout 3 wlasnie, ale takze morrowind, oblivion- muve(empik tez, ale zwykle drozej?) ma w ofercie wersje PL, bo to wersje niesteamowe, pobiera sie osobnym downloadem/pobieraczem. A New Vegas byl wydany gdy steam byl popularny(albo uznany przez wydawce)

Deus Ex: Bunt ludzkości PL i Deus Ex: Human Revolution Director''s Cut - w skrocie bo to sa rozne wydania, jedno ma PL, drugie nie. - to jest dziwny wyjatek, ludzie sie spodziewali darmowego ulepszenia do DC, a maja tylko znizke iles procent na kupno DC.
To juz Square-enix namieszal, przy premierze gry byla (zwykla i Augmented Edition i inne odmiany) wersja z PL i dlce do niej,i mozna kupic pudelko czy klucz z polskimi napisami , a DC wydano pozniej ( wprowadzili poprawki, ale i tez bledy - tak ludzie pisza) i na steamie juz nie sprzedaja wersji zwyklej tylko DC, a inne sklepy nadal sprzedaja zwykla wersje, dlc do niej lub/i wersje DC (konkrety zaleza od sklepu)
DC nie zawiera obecnie polskich napisow- byl fix na to, ale chyba cos zrobili, ze nie mozna go uzywac- moze przez dodane komentarze autorow gry w DC? Ale w obiegu nadal sa klucze i pudelka (u nas wydaje to Cenega) do zwyklej wersji, ktora ma PL i dlc trzeba kupic osobno. Zas DC nie ma PL, dominuje klucz, czasami sa pudelka
np w biedronce byly.

Dnia 30.03.2015 o 09:29, exMayoneS napisał:

się zastanawiać, który opis wersji językowej jest właściwy - steamowy czy muve.

kazdy ma wlasciwy, bo dotycza innych produktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie co do sklepu https://muve.pl
czy gra v która tam jest : http://muve.pl/pc/akcja/grand-theft-auto-v-pc/4244#opinie-o-produkcie
jest to wersja pudełkowa ?

tutaj macie kod na mniejszą cene : MUVE.PL-GTAFIVE-PC GTA za 149 zl :)


Proszę o odpowiedź.
(szukałem sam ale tam nic nie piszę czy to pudełkowa wersja czy cyfrowa... może ktoś bardziej jest obeznany)
(zależy mi na pudełku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2015 o 19:28, Wszystkozajete napisał:

Zresztą zamawiając pudełkową wersje dolicza się koszty przesyłki, więc można się po tym
domyślić ;)


Akurat w przypadku muve ta zasada nie zawsze się sprawdza, praktycznie cały czas mają darmowa wysyłkę
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2015 o 19:28, Wszystkozajete napisał:

>(...)

Według mnie pudełkowa, bo w przypadku wersji cyfrowej jest to zaznaczone np.
http://muve.pl/digital/akcja/grand-theft-auto-v-pc-pl-digital/90342

Zresztą zamawiając pudełkową wersje dolicza się koszty przesyłki, więc można się po tym
domyślić ;)


A właśnie dzisiaj mają.. darmową wysyłkę... grę już zamówiłem, dzięki za cynk ale chwile szybciej sam znalazłem wersje digital no i pc wiec pudełkową. No wiec gta 5 za 149.99. Czyli tyle ile psychicznie byłem gotowy wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2015 o 19:44, Chester001 napisał:

A właśnie dzisiaj mają.. darmową wysyłkę...

na muve wysylke maja darmowa zawsze jak zaplacisz z gory.

nie wiem czy to z okazji wycieku o nowym deus ex 2, ale klucz podstawka deus ex 1 (zwykla edycja, nie rezyserska) kosztuje 9 zl na muve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2015 o 16:27, Sarinew napisał:

nie wiem czy to z okazji wycieku o nowym deus ex 2, ale klucz podstawka deus ex 1 (zwykla
edycja, nie rezyserska) kosztuje 9 zl na muve.


Deus Ex Bunt Ludzkości nie był pierwszym Deus Exem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empiku od jakiegoś czasu można kupić Obcego: Izolację Edycję Nostromo w cenie 59,99zł. Nie wiem czy to chwilowa promocja czy nie, ale to chyba najkorzystniejsza oferta na edycję fizyczną tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2015 o 20:24, Kadaj napisał:

Zestawik fajny, ale Origin dubluje gry w bibliotece. Pięknie. -_-

Prawoklik na grze > ukryj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować