Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2015 o 20:13, Tyler_D napisał:

Sorry że tak nieco offu ale co złego jest w Uplayu? Już enty raz na forum czytam o nim
same złe słowa, mam ta jedną grę, dwie ''darmówki'' i jakoś nie miałem z nim problemów.
W czym rzecz?

Mój podstawowy problem to ile trzeba obecnie mieć tych kont? Nawet jak kupię grę na steam to muszę ją odpalać przez Uplay co jest debilne. Odpalam PC i jeśli chce obecnie grać w nowe gry muszę mieć ciągle włączony origin, steam i uplay..... Wiem że ubi chce sobie poodcinać kupony ale nie tędy droga bo traci naprawdę sporo klientów tylko przez wymuszanie aktywacji na uplay.Tym bardziej że działa on tragicznie, serwery uwielbiają siadać przy każdej premierze a tryb offline to czysta loteria czy uda się go odpalić. Kompletnie mnie to odrzuciło od niego już dawno temu i trzymam się tego do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2015 o 08:57, karolgem napisał:

Ja szukam promocji przez aplikacje mobilne. Ostatnio kupiłem sobie gierkę z kodem rabatowym
stąd: [m-I]


Gram.pl to nie tablica reklamowa - Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empiku w Magnolii(Wrocław) Far Cry The Wild Expedition za 29.99zł, i Heroes V złota edycja za 19.99zł, Rayman Origins chyba też za 19.99zł. Wyglądało raczej na "lokalną" promocję tj. tylko w tym jednym empiku, ale możliwe, że jest też w innych. W Carrefour Express/Market (sam nie wiem już jak się to nazywa...) różne gry po 9.99zł, ale raczej pobiedronkowe badziewie które się nie sprzedało, z tych imo ciekawszych to zaledwie 2 tytuły: Prey i Mini ninjas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z nielicznych okazji dorwania za połowę ceny najlepszej kosmicznej 4X jaka powstała, czyli Distant Worlds: Universe.
Można kupić zarówno na stronie wydawców, a także poprzez Steam.
Oferta trwa tylko najbliższe 48h więc spieszyć się i nie marudzić. ;)

http://www.matrixgames.com/products/515/details/Distant.Worlds.-.Universe
http://www.slitherine.com/games/dwu_pc
http://store.steampowered.com/app/261470/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał kiedyś jakieś problemy z Greenmangaming? Dostałem sporą zniżkę na nadchodzącego Batmana (mogę kupić za 21 funtów), ale po ostatniej wiedźmińskiej aferze trochę się boję. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ostatnio w którymś z polskich sklepów widziałem promocje że jak się kupi kartkę z doładowaniem hajsu za minimum 40 zł do portfela owego sklepu to dostawało się do wyboru Black Flag,watch Dogs lub coś innego z listy podanych tytułów, pamiętam ze promocja miała trwać do 16 czerwca, kojarzy ktoś który to był sklep bo akurat tego nie mogę sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel platformy desura i bundle indie royal upada(lub juz upadł).
jezeli ktos ma wolne klucze steam czy gry do pobrania tam czy tam niech zrobi to teraz. zwykle trzeba kliknac kilka przycisko by miec klucz, a czasami w zaleznosci od gry i tworcy, trzeba wiecej czynnosci zrobic by odebrac klucz, gorzej jak tylko na desurze sa pliki drmfree do pobrania :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować