Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2015 o 15:28, Nightdew napisał:

Kupiłem nowego kompa i czas nadrabiać tytuły z ostatnich lat. Myślałem, że poczekam do
zimobrania lub świątecznej wyprzedaży na steamie a tu widzę, że wystartowało jesieniobranie.
Nie orientuje się w cenach gier ostatnio, warto brać u nich tytuły? Tomb Raidera za 9
zł obowiązkowo, chociaż niby jest jakaś goty edycja ale nie ma jej w promocji. Bioshock
Infinite za 29 zł to dobra cena?

Co do cen, to się nie wypowiem bo się nie znam za bardzo na cenach wersji cyfrowych. Natomiast jeśli chodzi o Tomb Raider to wersje GOTY możesz spokojnie odpuścić, gdyż jedynym jako tako coś wartym DLC jest Tomb of the Lost Adventurer(ale i on podobno zapewnia raptem kilkanaście minut rozgrywki), cała reszta to skiny dla postaci i mapki do multi w które z tego co słyszałem już prawie nikt nie gra. No chyba, że zależy Ci na tego typu dodatkach. Co do atrakcyjności ceny 9zł wydaje się całkiem niezłą ofertą, z tym, że podkreślam nie siedzę za bardzo w cenach cyfrówek, wiec lepiej niech wypowiedzą się inni w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2015 o 15:28, Nightdew napisał:

Tomb Raidera za 9
zł obowiązkowo, chociaż niby jest jakaś goty edycja ale nie ma jej w promocji.


zwyklego TR za 9 juz nie ma, a czy wroci nie wiadomo, moze ostatniego dnia- a pewnie drozej, bo 9 to nawet bardzo dobra cena bo zwykle jest ~20. Na muve bylo raz, tak, ze przecenili jedno wydanie, a pare dni pozniej inne (podstawowe lub goty lub Survival Edition). Moze znow tak zrobia.
Cena dwoch ostatnich po znizce nie wiem jak moze byc, ale pewnie drozej niz 9(ostatnio bylo 30/25). Zawartosc edycji jest w opisie, a warto zwrocic uwage, ze GOTy nie ma cyfrowych dodatkow z Survival jak mapa/artbook/soundtrack. dziwne,nie?
ze w zaleznosci co lubisz miec oprocz gry to masz do wyboru 2 zestawy z roznymi "dodatkami". DLC z goty da sie jeszcze kupic osobno, a tych dodatkow z Survival juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 16:14, Nikson napisał:

Od 30 listopada ma być jakaś promocja gier w Biedronce.


Może następnym razem napisz zawierając w treści jakieś konkrety? Bo w ten sposób to można pisać codziennie, że za tydzień gdzieś będzie jakieś promo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 16:20, PinKee napisał:

Od dzisiaj w Biedronce PS4 1 TB z 3 grami: God of War 3, The Last of Us i Bloodborne
za 1699 zł.

Dzisiaj stoję sobie w kolejce do kasy, na taśmie jakieś tam papryki i bułki, a koleś
za mną wyłożył piersi z kurczaka i PS4 :D

http://compassrabatow.pl/biedronka-letak-2033-120-39

Wiadomo czy nowa wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2015 o 00:30, DarkWolf_PL napisał:

Wiadomo czy nowa wersja?


A może tak przeczytaj pierwszą linijkę w gazetce z podanego linku? Od razu sobie odpowiesz na pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nadal szukasz taniego Dying Light - Season Pass to musisz uwazac, bo Techland zapowiedzail, ze jego cena wzrosnie do 99, a w paru sklepach ceny zaczynaja sie od 47-48 zł. (a czy warto?) od strony złotowek warto skoro ma nowe dlc byc drozsze, ale z drugiej strony nie warto skoro masz wiele gier do pykania, a gry ZWYKLE TANIEJA co jakis czas, ze MOZE byc taniej niz na premiere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2015 o 18:53, Sarinew napisał:

Jak nadal szukasz taniego Dying Light - Season Pass to musisz uwazac, bo Techland zapowiedzail,
ze jego cena wzrosnie do 99, a w paru sklepach ceny zaczynaja sie od 47-48 zł. (a czy
warto?) od strony złotowek warto skoro ma nowe dlc byc drozsze, ale z drugiej strony
nie warto skoro masz wiele gier do pykania, a gry ZWYKLE TANIEJA co jakis czas, ze MOZE
byc taniej niz na premiere


Właśnie przeczytałem, że cena SP ma wzrosnąć do prawie 1200 zł. Ciekawe, ile będzie kosztował sam dodatek, bo sam SP nie jest tyle wart. Ostatnio zakupiłem Wolfenstein The Old Blood za 27 Zł i to jest właśnie okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2015 o 20:07, lis_23 napisał:

Właśnie przeczytałem, że cena SP ma wzrosnąć do prawie 1200 zł.

Czy aby na pewno dobrze przeczytałeś? Bo 1200 zł to trochę za dużo jak na SP. Za tę kwotę to już można kupić jakąś konsolę, a nie kilka DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2015 o 09:55, Karanthir666 napisał:

> Właśnie przeczytałem, że cena SP ma wzrosnąć do prawie 1200 zł.
Czy aby na pewno dobrze przeczytałeś? Bo 1200 zł to trochę za dużo jak na SP. Za tę kwotę
to już można kupić jakąś konsolę, a nie kilka DLC.


Sorki, 100 zł ;)
Dzisiaj startują promocje na Steamie i Orginie, gdzie np. Dragon Age Inkwizycja GOTY jest za ok./ 130 zł, a DLC po 40 zł i teraz, czy ta GOTY zawiera, oprócz tych trzech dużych DLC także te wszystkie pierdółki sprzedawane osobno?
Kurka, kupiłbym ale mam już podstawową wersję od dnia premiery ( jeszcze nie grałem ) i miałbym dwie te same gry ... Gdybym jej nie zainstalował to mógłbym ją sprzedać, a tak to już po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz gry w dniu premiery, może jeszcze w pre-orderze po to by leżały na dysku / półce? Wiedząc, że na 99% pojawią się do niej dodatki? :P

Pudełkowego GOTY nie ma, a szkoda, bo pewnie cena była by wtedy jeszcze lepsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2015 o 20:07, lis_23 napisał:

Ciekawe, ile będzie kosztował sam dodatek, bo sam SP nie jest tyle wart.


Przy informacji o drozszym SP do 100, podali cene sugerowana Dying Light: The Following = 79,90 zł.
DA 3 GOTY wg tabelki ma tez wszystkie mniejsze dlc, ale w zaleznosci od kryteriow oceny typu np. jakości mozna napisac, ze nawet te 2 duze (a sa 3) dlc sa jak "pierdółki". Skoro masz duzy zapas gier do grania(tzw backlog ) i nie zamierzasz w DA grac to goty nie ma sensu, chyba, ze sie pobawisz w wspolny zakup 1 gry na osobnym koncie w gronie znajomych/rodziny :P Zreszta majac podstawke mozesz w nia zagrac i po zagraniu przykladowych 30 godzin zdecydowac czy brac dlc/goty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i prośbę:

Czy ktoś być może widział w Biedronce mityczne Final Fantasy Type 0? Ponieważ przeszukałem cały Olsztyn i niestety nic nie znalazłem, a być może ktoś wpadł na ten tytuł u siebie w mieście ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować