Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 00:05, dobrakos napisał:

Zagralem sobie w weekend w demo Sacred i stwierdzilem ze pomimo 2D jest calkiem fajna gierka
i kupilbym sobie od razu Zlota Edycja z dodatkiem zeby miec od razu komplet ale najnizsza cena
jaka widzialem to 49,90.Tak strasznie tanio to nie jest, szczegolnie ze dodatek nie jest podobno
jakis rewelacyjny a wszyscy graja teraz w 3D :)
Jest gdzies moze taniej ?


W wirtusie jest za 44.00. Duzo taniej chyba nie znajdziesz. Mozesz jeszcze poszukac na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak ktoś jest z wawy i ma zamiar cos za 49 zeta kupic to moze sie ze mna zrzuci?? Bo interesująca promocja, ale ja nie mam tylko jednej gry z tych tytułów a nie opłaca mi się brać czegoś co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 13:36, natanadler napisał:

Sory za drugi post. W Rzeszowie dalej w empiku jest wersja z TQ więc jak ktoś chce to może
pojechcać i kupić.

Chodzi Ci o Titan Quest, nie ????

PS: Ty z Rzeszowa jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 14:05, Blade2 napisał:

> Sory za drugi post. W Rzeszowie dalej w empiku jest wersja z TQ więc jak ktoś chce to
może
> pojechcać i kupić.
Chodzi Ci o Titan Quest, nie ????

PS: Ty z Rzeszowa jesteś ?


Tak o Titan quest, empik w Plaza przy Rejtana. Tak z Rzeszowa.

A przy okazji Saturn w Warszawie Earth Universe za 29 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2006 o 15:14, natanadler napisał:

Tak o Titan quest, empik w Plaza przy Rejtana. Tak z Rzeszowa.

A przy okazji Saturn w Warszawie Earth Universe za 29 zeta


Dzięki. Mam zamiar być w Rzeszowie w sobotę i wstąpić do empika. Może kupię sobie TQ i AoE 3.

PS: Ja jestem z Mielca. Wiem mała miejscowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam mała miejscowość:D Też jestem z Mielca:D Szkoda, że tu nie ma empików bo może bym się z kimś zrzucił i kupiłbym za pół ceny fajną gre z tej promocji 2 w cenie 1:) W sumie to mnie trochę właśnie TQ interesuje:D No ale ostatnio przyszło mi DS2 więc narazie mam w co grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 15:32, pimpor napisał:

A tam mała miejscowość:D Też jestem z Mielca:D Szkoda, że tu nie ma empików bo może bym się
z kimś zrzucił i kupiłbym za pół ceny fajną gre z tej promocji 2 w cenie 1:)


No właśnie w Mielcu nie ma Empików, nawet jednego, ale klientów napewno by mieli. Może by napisał jakąś petycję albo coś w tym stylu ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 15:38, Blade2 napisał:

No właśnie w Mielcu nie ma Empików, nawet jednego, ale klientów napewno by mieli. Może by napisał
jakąś petycję albo coś w tym stylu ;) ;) ;) ;)


Nie ma problemu, do petycji dołącz oświadczenie treści mniej więcej:
"Szanowny Panie Właścicielu sieci życiodajnych sklepów Empik. Ja niżej podpisany, razem z zaufanymi kolegami, uzbrojeni w niezawodne kopacze ręczne produkcji wschodnich sąsiadów wyrównałem teren pod przyszłą budowę. Teren to niezwykle atrakcyjny, po wysadzonym wczoraj bloku mieszkalnym nie ma już najmniejszych śladów. Pragnę zauważyć, że jako pomysłodawca całego przedsięwzięcia osobiście wybrałem dogodną lokalizację, ze świetnym zapleczem i stałymi klientami. Jako sympatyczny szczegół dodaję, że szczęśliwym trafem sklep stać będzie 10 m od mojego miejsca zamieszkania. Jednocześnie informuję, że wszelkie pozwolenia i nakazy budowy są oczywiście niezapewnione, ale za to budulca jest pod dostatkiem, o ile interesuje Pana góra prawie nie naruszonych materiałów ze wcześniej wspominanego obiektu mieszkalnego Z wyrazami uznania podpis"

I już masz 100% pewności ;)

A teraz coś na temat.

The Settlers: Dziedzictwo Królów Złota Edycja - Lepiej packa ze sklepu Gram.pl.
Warhammer 40,000 Dawn of War Złota Edycja - chyba poczekam na edycję wraz z drugim dodatkiem.
Gothic 2 Złota Edycja - będzie zapewne w tańszej serii, nie ma co promocji marnować ;]
Dungeon Siege 2 Edycja Czarna - nieźle, nieźle.
Fable: Zapomniane Opowieści - może być.
Age of Empires 3 - ok.
F.E.A.R. - może być.
ToCA Race Driver 3 - Aaa samochodówka! Kryć się!
MotoGP URT3 - Aaa motorówka (?) Kryć się!

Czyli namierzone 4 tytuły. Hmmm trzeba będzie poważnie pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 16:04, Matteos napisał:

Nie ma problemu, do petycji dołącz oświadczenie treści mniej więcej:
"Szanowny Panie Właścicielu sieci życiodajnych sklepów Empik. Ja niżej podpisany, razem z zaufanymi
kolegami, uzbrojeni w niezawodne kopacze ręczne produkcji wschodnich sąsiadów wyrównałem teren
pod przyszłą budowę. Teren to niezwykle atrakcyjny, po wysadzonym wczoraj bloku mieszkalnym
nie ma już najmniejszych śladów. Pragnę zauważyć, że jako pomysłodawca całego przedsięwzięcia
osobiście wybrałem dogodną lokalizację, ze świetnym zapleczem i stałymi klientami. Jako sympatyczny
szczegół dodaję, że szczęśliwym trafem sklep stać będzie 10 m od mojego miejsca zamieszkania.
Jednocześnie informuję, że wszelkie pozwolenia i nakazy budowy są oczywiście niezapewnione,
ale za to budulca jest pod dostatkiem, o ile interesuje Pana góra prawie nie naruszonych materiałów
ze wcześniej wspominanego obiektu mieszkalnego Z wyrazami uznania podpis"

I już masz 100% pewności ;)


Dobra petycja. Jak Ci się chciało ją wymyślać ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 16:07, Blade2 napisał:

Dobra petycja. Jak Ci się chciało ją wymyślać ??!!


To pełne żału nawołania twej duszy skrystalizowały się na monitorze, a tylko przechodziły przez moje dłonie ;)

Jako (prawie) zboczony perfekcjonalista informuję, że tam na górze w tekście powinno być "uzbrojony", a nie "uzbrojeni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 12:49, Matteos napisał:

> pomimo 2D jest calkiem fajna gierka

Eeee... A od kiedy grafika 2D to wada?


jak dla mnie 2D w Sacred to zaleta nawet, grafika to IMHO ostatnia rzecz do ktorej sie mozna w tej grze doczepic, tak sobie tylko napisalem bo teraz 3D jest standardem praktycznie w kazdym gatunku gier moze poza karcianymi ;)

@Klimos: dzieki, zajrze do wirtusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
To w końcu Titan Quest jest w tej promocji za 99.90? Z tego co czytam w jednych empikach jest w innych nie ma. Widać będę musiał pojechać do Media-Smarku i sprawdzić tam.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 23:54, maniekk napisał:

Witam.
To w końcu Titan Quest jest w tej promocji za 99.90? Z tego co czytam w jednych empikach jest
w innych nie ma. Widać będę musiał pojechać do Media-Smarku i sprawdzić tam.
Pozdrawiam.


Daj znać, czy są tam jeszcze jakieś inne tytuły. My będziemy tutaj na ciebie czekać i przygotowywać Wielki Marsz Ku Wyzwoleniu Gier Z Niewoli Sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 23:54, maniekk napisał:

Witam.
To w końcu Titan Quest jest w tej promocji za 99.90? Z tego co czytam w jednych empikach jest
w innych nie ma. Widać będę musiał pojechać do Media-Smarku i sprawdzić tam.
Pozdrawiam.


TQ był w empiku w Rzeszowie i tylko w jednym. W Warszawie nie ma tej promocji. Ne ma też w Saturnie :( Albo miałem farta że kupiłem wpromocji za 99 TQ i Settlerów złotą edycję albo po prostu to zależy od Empików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę dzisiaj w empiku kupię sobie najprawdopodobniej gry w promocji 2 w cenie 1. Jak znajdę jakieś inne promocje to od razu napisze posta. narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 14:12, Blade2 napisał:

Będę dzisiaj w empiku kupię sobie najprawdopodobniej gry w promocji 2 w cenie 1. Jak znajdę
jakieś inne promocje to od razu napisze posta. narazie

No niestety nie znalazłem nic godnego uwagi. Same "stare" gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że daje info o promocji o sprzęcie a nie o grach, ale uważam, że to interesujące dla graczy. Dzisiaj w Łódzkich MM akcesoria komputerowe i sprzęt są tańsze o VAT czyli 22%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować