Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Z jakiego źródła to info? Można prosić jakiś link? :D

A w ogóle - fajnie, będzie mi pasował do Coda 1 Deluxe, mam w podobnym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:53, mikim napisał:

Z jakiego źródła to info? Można prosić jakiś link? :D

A w ogóle - fajnie, będzie mi pasował do Coda 1 Deluxe, mam w podobnym wydaniu.

http://www.alesoft.pl/
http://www.allegro.pl/item587860270_call_of_duty_2_pl_nowa_n_a_j_t_a_n_i_e_j.html
http://www.allegro.pl/item586728914_call_of_duty_2_pl_nowa_najnizsza_cena.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocje w Media Markcie. W zasadzie nic szczególnego - a to LCD 22'' za 499 zł, PS2 z Tekkenem 5 i kartą za 519 zł [ to chyba nie jest tanio prawda? ], Dawn of War II, FEAR 2, Burnout Paradise za 99 zł, MS Office 2007 za 250 zł, zewnętrzny dysk twardy 640 BG za 299 zł i przecenione cyfraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie przeslyszalo ci sie, Mass Effect w MM kosztuje jakies 55zl.
Chcialem sobie kupic ale oczywiscie przy kasie uslyszalem gadke "Moge zobaczyc dowod ?" ale sie wtedy wnerwilem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 17:01, Kur0 napisał:

Nie nie przeslyszalo ci sie, Mass Effect w MM kosztuje jakies 55zl.
Chcialem sobie kupic ale oczywiscie przy kasie uslyszalem gadke "Moge zobaczyc dowod
?" ale sie wtedy wnerwilem :/


No, cóż. Jeśli Pegi tak wyznaczyło, to mogą się pytać, lecz uważam, że do tej gry spokojnie by wystarczyło w Pegi +16, a nie te +18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba na stronie MM nie ma Cen produktów ? Z tego co pamietam dość niedawno były przeceny telwwizorów, a w tym 32LG5700. Wie ktoś po ile teraz taki TV chodzi w MM ? ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 17:01, Kur0 napisał:

Nie nie przeslyszalo ci sie, Mass Effect w MM kosztuje jakies 55zl.
Chcialem sobie kupic ale oczywiscie przy kasie uslyszalem gadke "Moge zobaczyc dowod
?" ale sie wtedy wnerwilem :/

O! Poważnie? Czyżby ktoś zaczął przestrzegać oznaczeń PEGI na pudełkach? Wreszcie ktoś zrobił krok w dobrym kierunku. Może jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale zawsze to miła odmiana wśród otaczającego nas tumiwisizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 17:01, Kur0 napisał:

Chcialem sobie kupic ale oczywiscie przy kasie uslyszalem gadke "Moge zobaczyc dowod
?" ale sie wtedy wnerwilem :/


Ale zeby zdobyc diwid osobisty nie trzeba sie wiele natrudzic. Jesli masz 16 lat mozesz z rodzicem przejsc sie do urzedu miejskiego/gminy. Jesli jestes mlodszy to z obojgiem rodzicow musisz sie wtedy do trgo urzedu przejsc. A po za tym trzeba bylo odpowiedziec, ze dowod zakupu dopiero sie wydrukuje jak zaplacisz. :)

A na powaznie - dobrze, ze zaczynaja stosowac oznaczenia PEGI. Niektore gry moim zdaniem dla mlodszych osob sa nie odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 16:56, KŁEJK napisał:

MS Office 2007 za 250 zł


A tu faktycznie jest "promocja". :/ Bez promocji MS Office 2007 kosztuje 199 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 11:55, Wojman napisał:

> MS Office 2007 za 250 zł

A tu faktycznie jest "promocja". :/ Bez promocji MS Office 2007 kosztuje 199 PLN.

o widzę nie jesteś na bierząco, tak było z jubileuszowa edycją specjalną a od jakiegoś czasu po spadku złotego cena bardzo dużo wzrosła, to samo się tyczy systemów operacyjnych
oczywiście jeszczem można trafić za 199zł ale sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 11:53, Wojman napisał:

> Chcialem sobie kupic ale oczywiscie przy kasie uslyszalem gadke "Moge zobaczyc dowod

> ?" ale sie wtedy wnerwilem :/

Ale zeby zdobyc diwid osobisty nie trzeba sie wiele natrudzic. Jesli masz 16 lat mozesz
z rodzicem przejsc sie do urzedu miejskiego/gminy. Jesli jestes mlodszy to z obojgiem
rodzicow musisz sie wtedy do trgo urzedu przejsc. A po za tym trzeba bylo odpowiedziec,
ze dowod zakupu dopiero sie wydrukuje jak zaplacisz. :)

Taa zapamietam ;] A dowod juz mam, tyle ze gdzies sie zapodzial, lecz nie jest on az tak przydatny jak myslalem.

Dnia 25.03.2009 o 11:53, Wojman napisał:


A na powaznie - dobrze, ze zaczynaja stosowac oznaczenia PEGI. Niektore gry moim zdaniem
dla mlodszych osob sa nie odpowiednie.

Tak tylko ze bez przesady, mojemu koledze w MM sprzedali L4D a mi nie chcieli Mass Effecta :/ A w dodadku on jest ode mnie mlodszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 15:31, Kur0 napisał:

Tak tylko ze bez przesady, mojemu koledze w MM sprzedali L4D a mi nie chcieli Mass Effecta
:/ A w dodadku on jest ode mnie mlodszy :O

Założę się że jakbyś poszedł do innej kasy to by ci od ręki sprzedali. Kwestia osoby w kasie, a spójrzmy prawdzie w oczy - mało osób przestrzega PEGI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 16:10, knopfler napisał:

> Tak tylko ze bez przesady, mojemu koledze w MM sprzedali L4D a mi nie chcieli Mass
Effecta
> :/ A w dodadku on jest ode mnie mlodszy :O
Założę się że jakbyś poszedł do innej kasy to by ci od ręki sprzedali. Kwestia osoby
w kasie, a spójrzmy prawdzie w oczy - mało osób przestrzega PEGI.


A no jestem na tyle inteligentny i tak zrobilem :P I tez mi nie chcieli sprzedac :/ A kasy byly tylko 2 otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W empiku parę opłacalnych promocji dla tych którzy nie lubią allegro itp.

W empiku jest dostępny zestaw trzech gier na Xboxa. PGR 4, Halo 3 i Crackdown. W empiku wszystkie te gry są po 129,99zł, a w tym zestawie możemy je dostać za 249,99zł co wychodzi 83,33 zł za grę zamiast 129,99. Jeśli chcielibyśmy zrobić taki zestaw kupując gry pojedyńczo to byśmy musieli wydać 389,97 zł. Niewiarygodne. xD

,,Kup dowolną grę na PLAYSTATION 3 lub XBOX 360, a drugą otrzymasz 50% taniej*

*dotyczy gier z serii ED Classics lub EA Platinum Okres promocji 3-19.04.2009"

Z tym pierwszym to nie jest tak źle, bo na allegro można dostać parę zł taniej, z tego co widziałem około +60zł, ale wliczając koszt przesyłki i inne koszty i minusy zakupu przez internet to tak duża różnica cenowa nie wychodzi. :]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 20:29, albinskia napisał:

W empiku jest dostępny zestaw trzech gier na Xboxa. PGR 4, Halo 3 i Crackdown. W empiku
wszystkie te gry są po 129,99zł, a w tym zestawie możemy je dostać za 249,99zł co wychodzi
83,33 zł za grę zamiast 129,99. Jeśli chcielibyśmy zrobić taki zestaw kupując gry pojedyńczo
to byśmy musieli wydać 389,97 zł. Niewiarygodne. xD

Natomiast na Wirtus.pl za te same gry (PGR4, Crackdown, Halo 3) + Viva Piniata + torba X360 + bluza X360 + smycz X360, zapłacisz 199,99 zł: http://sklep.wirtus.pl/produkt/449279
To jest naprawdę dobra oferta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,W empiku parę opłacalnych promocji dla tych którzy nie lubią allegro itp." mówiąc itp miałem na myśli portale aukcyjne i sklepy intwernetowe. ;) Na allegro PGR''a można dostać gdzieś po 40zł. :P Ta promocja którą podałeśto naprawdę ciekawa. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować