Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2009 o 10:42, igor8472 napisał:

Ubi go musiało na polskę wypuścić obowiązkowo bo podstawka od CDP się gryzie z Soviet
Assault od UBI i nie da się jednego na drugim zaisntalować...


Czyli wniosek z tego taki że dziś nie opłaca się już kupować World in Conflict made in CDP, bo chcąc w przyszłości sobie zagrać w dodatek będziemy zmuszeni zapłacić jeszcze raz za podstawkę. W takim przypadku ta cena 100zł jest stanowczo za wysoka, bo jak dla mnie ta gra nie jest w takim przypadku warta więcej niż 40zł. Ciekawe tylko czy CDP jakoś na to zareaguje, kto wie czy niedługo nie wystawią jej na wPLNomanii.

Laid_back --->

Zapewniam Cie że WiC od Ubisoftu w Empiku już widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Laid_back piszę inaczej mogę się mylić, kiedyś pamietam był wątek na forum że dodatek od UBI nie chciał działać na WiC kolekcjonerskiej z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 15:04, igor8472 napisał:

Jeśli Laid_back piszę inaczej mogę się mylić, kiedyś pamietam był wątek na forum że dodatek
od UBI nie chciał działać na WiC kolekcjonerskiej z CDP.

W sumie teraz już sam zgłupiałem czy aby na pewno w tym Empiku widziałem "gołą" wersje WiC od Ubisoftu (jak będę dziś w pobliżu to jeszcze raz to sprawdzę, choć wydaje mi się że takowa była). Co do gryzienia się tych gier to nawet jeśli tutaj się pomyliłeś to i tak tej gry w edycji od CDP nie opłaca się już kupować, a przynajmniej nie za 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 10:21, natanadler napisał:

Empik Wawa galeria mokotów:

Gry na PSP z platyny np GoW po 49,90

Sa też paki 3 gier na PSP po 99,90


Nie ma gazetki online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Media Markt - Toruń

Gry na PS2 - 29.90 zł

Gry na PSP - 59.90 zł

Shellshock - Ścieżki krwi - 49.90 zł

CoH Chwała Bohaterom - 69.90 zł

F3 EK - 99 zł

Godfather II PC - 99 zł

Poza tym standardowo "obniżki" cyfraków, lapków i drobnego sprzętu elektronicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP zafundowalo nam najnowasza promocje:

Dowiedzieliśmy się, że firma CD Projekt planuje podnieść ceny detaliczne dla kilku serii wydawniczych gier na PC. Podwyżka będzie aktualna od 20 maja tego roku na terenie całego kraju. Według naszych informacji sklepy detaliczne oraz sieci handlowe zostały już o niej poinformowane przez dystrybutora. Czyżby rozpoczynały się trudniejsze miesiące dla rodzimych miłośników pecetów?

Wygląda na to, że tak, bo podwyżki w niektórych przypadkach są na pewno znaczne. Dotyczą one kilku popularnych serii skierowanych do młodzieży i dorosłych graczy. Przykładowo za tytuły z Platynowej Kolekcji zapłacimy o 10 złotych więcej niż wcześniej (nowa cena: 69,90 zł). Można w niej kupić między innymi takie pozycje jak: Guild Wars, Supreme Commander, antologię F.E.A.R. oraz Company of Heroes.

Zmiany dotkną również tytułów TOPSELER, których cena wzrośnie z 39,99 zł do 49,99. Nieco mniejsze podwyżki pojawiają się także w innych ofertach CD Projektu. Przykładowo gry z eXtra Klasyki Gold będą kosztować o 3 złote więcej, a do produktów opatrzonych logiem eXtra Klasyka Hit dołożymy 5 złotych. Pełną listę planowanych przez dystrybutora zmian prezentujemy poniżej.

Zmiany cenowe w ofercie CD Projekt (obowiązują od 20 maja 2009 roku):
Platynowa Kolekcja – dotychczasowa cena: 59,90 zł, zmiana na 69,90 zł
TOPSELLER – dotychczasowa cena:39,99 zł, zmiana na 49,99 zł
eXtra Klasyka Gold – dotychczasowa cena: 26,99 zł, zmiana na 29,99 zł
eXtra Klasyka Hit – dotychczasowa cena:19,99 zł, zmiana na 24,99 zł
eXtra Klasyka Dodatek – dotychczasowa cena: 14,99zł, zmiana na 19,99 zł
Supercena – dotychczasowa cena: 9,99 zł, zmiana na 14,99 zł
Dookoła Filmu – dotychczasowa cena: 39,90 zł, zmiana na 49,99 zł
Disney Magiczna Kolekcja – dotychczasowa cena: 29,90 zł, zmiana na 34,99 zł
Scooby-Doo – dotychczasowa cena: 39,90 zł, zmiana na 44,99 zł


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 14:35, JayL napisał:

Po co cytujesz, skoro każdy moze kliknąć w link? Poza tym nie ten temat - jest specjalny
co do reedycji.


Moze dlatego, ze nie kazdemu chce sie klikac na link? A co do tematu, to pokaz mi madralo temat obejmujacy wszystkie reedycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 14:45, Garett napisał:

Moze dlatego, ze nie kazdemu chce sie klikac na link?

A kogo obchodzi czyjeś lenistwo? Tak tylko forum zaśmiecasz i nabijasz sobie średnią znaków na post.

Dnia 23.04.2009 o 14:45, Garett napisał:

A co do tematu, to pokaz mi madralo temat obejmujacy wszystkie reedycje.

Po 1) 5 lat masz żeby się bulwersować za kulturalne zwrócenie uwagi?
Po 2) Po co Ci ten jeden temat? Możesz w paru napisać, nikt Ci nie zabroni, abyś pisał we właściwych, a ten właściwy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 14:30, Garett napisał:

[...]


Bez jaj... czy ich... yhy. Czytając to myślałem, że obniżyli ceny... platynowa kolekcja za 70zł?... pff... za tyle to ja mam premierówkę w dniu premiery... 60zł to juz bylo za duzo... a topseller za 50zł? To już 100x bardziej wolę superseller... supercena 15zł? Większość gier było w gazetach za 6zł ee w 2002r? No i najgorsze - extra klasyka... 25zł... to była najlepsza seria... może to nie duża podwyżka ale od lat było 20zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I CDP po raz kolejny strzela sobie w stopę, wplomania nie działa, sklep jest nieopłacalny, a teraz jeszcze chcą jeszcze zmniejszyć opłacalność tanich serii, nie tędy droga CDP, nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Cenedze lepsze cwaniaczki są. Ile razy się musiałem z nimi szrpać, czy o paczki ze sklepu, nagrody z konkursu czy Kompanie, z CDP problemów nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:23, igor8472 napisał:

W Cenedze lepsze cwaniaczki są. Ile razy się musiałem z nimi szrpać, czy o paczki ze
sklepu, nagrody z konkursu czy Kompanie, z CDP problemów nie miałem.


Ja sie nie wypowiem,bo ja z Cenegą żadnych problemów nie ma,nie miałem,ale chdzi o to że Cenega nie zwiększa ot tak sobie cen reedycji,a to jest ze strony CDP przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:19, NecroVisioneR napisał:

Jeszcze sie CDP na tym przejedzie i te podwyżki bokiem im wyjdą,Boże jak ja marze o nowym
wydawcy gier w polsce-o rzetelnym wydawcy a nie o tych pijawkach z CDP....

"Pijawki" - jak to ująłeś - bardzo długo utrzymywały ceny na tym samym poziomie. Kiedyś musiała nastąpić zmiana "na gorsze" dla klientów.

Inna sprawa, że teraz raczej kiepsko widzę ten interes wydawniczy. CDP ma od groma "tanich" serii. Platyna i tak była dość droga, bo jednak 60zł za reedycje to sporo, ale kilka bardziej dla mnie wartościowych na półce mam (szczególnie antologii, bo opłacało się mieć wiele w jednym pudełku). Teraz za 70zł i przy tej nowej szacie graficznej z dziesięć razy pomyślę, zanim sięgnę po tytuł z platyny (właściwie to nie sięgnę, bo nie mogę zdzierżyć tych fatalnych wstążeczek). Premierówki na Allegro chodzą taniej bądź w bardzo zbliżonej cenie.

Ciężko podwyżkę przeżyje też chyba Topseller i ta najtańsza seria - Supercena. W Topsellerze wydania gier są na ogół biedne (cieniuchna instrukcja i płyty. Teraz za 50zł?), a w Supercenie jakieś dziwne tytuły, które albo przeleciały przez wszystkie pisma, albo jakieś "wynalazki". I to za 15zł.

Extra Klasyka Hit zbliży się cenowo do cenegowej "Kolekcji Klasyki", a resztę tej extra klasycznej menażerii pozostawię bez komentarza, bo ogólnie straszny tu misz-masz (nie rozróżniam Gold od Hit i Dodatków, a z nowej odsłony tej serii mam tylko jedną grę).

Że im się to wszystko nie pomyli to podziwiam, bo straszny przerost masy w ilości tych serii nastąpił.

Oczywiście wszystko to tylko mój punkt widzenia, a jak będzie to się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie 25zł płacić za taki syf. Jednak co cenega to cenega, może i też 25zł ale za to lepsze gry i dotego punkty do KG się dostaje które można wymienić na niezłe nagrody.

Btw, nie widział ktoś gdzieś jakiejś wyprzedazy laptopów co by były jakieś do 1500zł? Oczywiście matryca 15,4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy tylko w erze :-). A poważnie to w Electro teraz robią jakieś jednodniowe promocje typu ''piątek wszystkie komórki -20%, w sobotę agd -10%, w niedziele laptopy -20%'', zajrzyj na www.electroworld.pl. Ja skorzystałem 2 tyg temu jak było w niedzielę jak były wszystkie gry -20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować