Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

W wirtusie za Medal of honor z dwoma dodatkami żadają 29zł
Taka sama cena jest za Medal of Honor: Pacific Assault.

Wiem,zapewne w niektórych waszych sklepach cena jest już pewnie taka sama jak w Wirtusie... ale u mnie w Empiku taki MoH: PA nadal kosztuje 109zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można kupić gry z promocji 2 za 1 osobno!!!!

Np. w Electro World i Empic obniżono ceny gier z kategorii promocyjnej 99 zł do 49 zł za sztukę (egzemplarze bez nalepek, nie wiem, czy wszystkie tytuły z grupy). Domyślam się, że zabieg ten ma na celu zlikwidowanie różnic w cenie między grami z nalepkami i bez - wzięcie udziału w promocji jest pewnie uznawane za normalny zakup dwóch gier za 49 zł. Nie wiem, czy to obniżka na stałe. Za to w Saturnie nadal na pudełkach bez nalepek jest cena 99 zł, czyli możliwości kupienia osobno brak. Jak widać, zależy od sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie wszyscy o tym wiedzą, ale w Biedronkach od wczoraj można kupić gry z nXK po 12,99 sztuka. Ale ja w zasadzie nie o tym. W reklamie jest "18 tytułów do wyboru", ja widziałem tylko:
Settlers 3 ZE (na kopy)
FT: BoS (sporo)
BG II + ToB (pojedyncze egzemplarze)
IWD II (jw.)
Homeworld 2 (jw.)
Spellforce ZE (jw.)
Morrowind (jw.)
CMR 3 (jw.)
Disciples II (tylko nie wiem który, xD, jeden egz.)
gry Paradoxu (zdaje się EUII, HoI i jeszcze coś)
Soldiers ZE (jedna szt.)
Jak widać, jest to mniej, niż 18. Orientuje się ktoś, jakie są pozostałe tytuły (oprócz ww. powinni być jeszcze Piraci z Karaibów, ale ich nie widziałem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzialem dzisiaj spoko promocje w empiku.,,czerwone i zielone naklejki'''' .Na niektorych grach z cdp za 99 zl sa naklejone czerwone naklejki a na grach za 59 zl zielone.Promocja polega na tym ze jezeli wezniesz np jedna gre z czerwona naklejka to moze wziac se inna tez z czerwona naklejka za free.Tak np mozna wziac sobie fable i zadarmo dostac toca 3 w sumie placac 99 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 14:47, Blackhand napisał:

Może nie wszyscy o tym wiedzą, ale w Biedronkach od wczoraj można kupić gry z nXK po 12,99
sztuka. Ale ja w zasadzie nie o tym. W reklamie jest "18 tytułów do wyboru", ja widziałem tylko:
Settlers 3 ZE (na kopy)
FT: BoS (sporo)
BG II + ToB (pojedyncze egzemplarze)
IWD II (jw.)
Homeworld 2 (jw.)
Spellforce ZE (jw.)
Morrowind (jw.)
CMR 3 (jw.)
Disciples II (tylko nie wiem który, xD, jeden egz.)
gry Paradoxu (zdaje się EUII, HoI i jeszcze coś)
Soldiers ZE (jedna szt.)
Jak widać, jest to mniej, niż 18. Orientuje się ktoś, jakie są pozostałe tytuły (oprócz ww.
powinni być jeszcze Piraci z Karaibów, ale ich nie widziałem)?



A w mojej Biedronce nie było nawet połowy tych gier xD
Ostatecznie wybrałem Settlersów III.Cena całkiem,całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 08:07, mikim napisał:

!!!!! Przebili CDP!!! Ale na to trzeba już wydać 100zł :/. Ja raczej nie kupię, ale promocja
pierwsza klasa ;).

nom... a jak się skończą mp3 - to przy zakupie 2 gier z SS trzecia gratis !!!
Prawie jak CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega naprawdę się stara... i dobrze jej to idzie ;). Dwie firmy zaciekle walczą o pozycję najlepszego dystrybutora w Polsce, ale to nie zależy tylko od promocji ;). Liczą się też małe ceny i dobre gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja:
Lionheart
Settlers IV ZE
Disciples II - oba zestawy (Bunt Elfów, Powrót Galleana)
gry Paradoxu - Mroczne Wieki i II WŚ
Etherlords II
Soldner ZE (a nie Soldiers, jak napisałem wcześniej)
Tactical Ops
Ghost Master
Anno 1602
i chyba Trainz Railroad Simulator 2004 (w każdym razie coś z lokomotywą na okładce)
W tym momencie (pomijając ten ostatni tytuł, którego nie jestem pewien) wychodzi więcej, niż 18 pozycji xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 13:27, natanadler napisał:

Swoją drogą jak ktoś jest z wawy i ma zamiar cos za 49 zeta kupic to moze sie ze mna zrzuci??
Bo interesująca promocja, ale ja nie mam tylko jednej gry z tych tytułów a nie opłaca mi się
brać czegoś co mam.


W Empikach kupujesz 1 grę za 49zł (lub 99), a drugą "za darmo". W Electro World (tak przynajmniej było w Jankach) po prostu sprzedają pojedyncze za pół ceny. To dla tych, co potrzebują tylko jedną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MM można dostać za 39,90zł:
- Quake 4,
- Gun,
- X-Men Legends: Rise Of Apocalypse,

a za 19,90zł:
- 1944 Battle Of The Bulge: Bitwa W Ardenach,
- Z Moskwy Po Berlin.

Dodatkowo jest promocja KK "kup 3, zapłać za 2".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się może orientuje za ile (i czy w ogóle) można kupić Age of Empires 2 z dodatkiem w MM czy innych Empikach? Najlepiej we Wrocławiu lub Poznaniu. Promocja mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 17:19, conradzik napisał:

Czy ktoś się może orientuje za ile (i czy w ogóle) można kupić Age of Empires 2 z dodatkiem
w MM czy innych Empikach? Najlepiej we Wrocławiu lub Poznaniu. Promocja mile widziana :)

Póki co samo AoE2en z dodatkiem widziałem w Poznaniu w Empiku na pl. Wolności i to za cenę..... ~90PLN, w MM spotyka się jeszcze antologie w wersji angielskiej 1 i 2 z dodatkami- kolekcjonerska edycja cena ok 130PLN, czyli prawie nie drga... to jest gra w wersji angielskiej i jest importowana przez Promise więc spadku ceny nie ma co oczekiwać, chyba że całość trafi do KK Cenegi za rok, dwa jak inne gry M$ wtedy cena spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 17:19, conradzik napisał:

Czy ktoś się może orientuje za ile (i czy w ogóle) można kupić Age of Empires 2 z dodatkiem
w MM czy innych Empikach? Najlepiej we Wrocławiu lub Poznaniu. Promocja mile widziana :)

Ja tam w ogóle nie widziałem AOE II w moim MM i w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:43, Evil Khan napisał:

Czy ktoś widział w Empiku lub MM ofertę nowych gier z serii KKK Cenegi ?

Nie,jeszcze nie ma ich w sprzedarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:43, Evil Khan napisał:

Czy ktoś widział w Empiku lub MM ofertę nowych gier z serii KKK Cenegi ?

maja byc 20 (piatek) i jak znam zycie i cenege bedzie przed weekendem tylko w wiekszych empikach wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować