Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2009 o 12:39, FPSProjekt napisał:

Średnia ta promocja, ponieważ na wirtusie już od jakiegoś czasu jest za 99 zł. No chyba, że ktoś ma w swoim mieście salon empiku i zamówi z opcją osobistego odbioru. Ja mam do najbliższego z 60 km, więc prędzej zamówiłbym u wirtka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gdańskim MM są gry na X360 w takich cenach:
Alone in the Dark - 49,90
The Bourne Conspiracy - 49,90
Velvet Assassin - 119 zł
Devil May Cry 4 - 109 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 17:57, Pawlo09 napisał:

ogólnie każda z tych gier jest słaba.


Fail w rozumowaniu. Jak chcesz kupić grę to zagadaj z nim na GG czy coś, a nie rób ''reklamy''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oficjalnie mówi się że Empik szykuje promo na FIFA 10 i gry będą dostępne po odpowiednio 69 i 149z edycja PC i konsolowa. Gra ma być w sprzedaży od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:39, igor8472 napisał:

Nie oficjalnie mówi się że Empik szykuje promo na FIFA 10 i gry będą dostępne po odpowiednio
69 i 149z edycja PC i konsolowa. Gra ma być w sprzedaży od jutra.



skąd te informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 18:31, O2si napisał:

O świetne info :) Dzięki! Za taką cenę kupię na pewno :)


Jedyna wada to 3,8GB dodatkowego ściągania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 22:04, Vatiel napisał:

> O świetne info :) Dzięki! Za taką cenę kupię na pewno :)

Jedyna wada to 3,8GB dodatkowego ściągania :P


Dlaczego? Chodzi o patche czy coś? A jak skołuję sobie ten update to Edycji Rozszerzonej?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 22:04, Vatiel napisał:

Jedyna wada to 3,8GB dodatkowego ściągania :P


Być może nie jest jedyna wada. Drugą wydaje się być... sam sklep --> http://www.opineo.pl/opinie/kdc-pl#opinie

ja chyba podziękuję. Już raz przejechałem się na zakupach (notebooki.pl) bez zasięgnięcia opinii o sklepie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 22:57, conradzik napisał:

> Jedyna wada to 3,8GB dodatkowego ściągania :P

Być może nie jest jedyna wada. Drugą wydaje się być... sam sklep --> http://www.opineo.pl/opinie/kdc-pl#opinie

ja chyba podziękuję. Już raz przejechałem się na zakupach (notebooki.pl) bez zasięgnięcia
opinii o sklepie :/



Hmmm, no zobaczymy jak to będzie ;) W sumie jak na razie wszystko przebiega ok - po 15 minutach dostałem informację, ze zamówienie jest w trakcie realizacji (bo pieniądze wpłynęły na ich konto). Mam czas - nawet jeśli mam czekać 2-3 tygodnie to nic się nie dzieje ;) Na płyty z muzyką czekałem nie raz po 2-3 miesiące więc niczego się nie obawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 22:50, O2si napisał:

Dlaczego? Chodzi o patche czy coś? A jak skołuję sobie ten update to Edycji Rozszerzonej?:>


Dwa patche, paczka językowa, soundtrack, misje i dodatki.

Dnia 29.09.2009 o 22:50, O2si napisał:

conradzik

Kupowałem w tym sklepie już kilka razy (głównie książki) i jedyne z czym mają problem to dotrzymanie terminów wysyłki. Po przekroczeniu czasu (taki jaki przy produkcie) przysyłają maila, w którym decydujesz co mają zrobić (podzielić przesyłkę, poczekać na skompletowanie wszystkiego lub oddać kasę). Jakość bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu w promocji za 5$ na www.direct2drive.com:

Mount and Blade
World of Goo
The Path
Sword of the Stars
Light of Altair
Bioshock
Riddick Dark Athena
Saints row 2
Civ 4
NN 2 Storm of Zephir
Stalker Shadow of Chernobyl
Tom Clancy''s GRAW 2
Eve Online
Frontlines Fuel of War

Niektóre gry niestety mają blokadę regionalną i trzeba skorzystać z jakiegoś amerykańskiego serwera proxy ale bez proxy kupiłem bezproblemowo:

Bioshock
X-Com Complete

Warto więc po prostu wrzucić wszystkie gry które was interesują do koszyka a potem co najwyżej wywalać te których się nie da kupić. 15 zł za Bioshocka czy5 gier z serii X-Com to chyba nie dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 23:51, igor8472 napisał:

Warto więc po prostu wrzucić wszystkie gry które was interesują do koszyka a potem co
najwyżej wywalać te których się nie da kupić. 15 zł za Bioshocka czy5 gier z serii X-Com
to chyba nie dużo...


Hmmm. Chyba zacznę się interesować "downloadowymi" sklepami, bo ostatnimi czasy ceny (zwłaszcza w promocjach) robią się atrakcyjne także dla polskiego zjadacza ziemniaków. Możesz wyświadczyć mi przysługę i krótko, niekoniecznie tutaj, opisać jak wygląda nabywanie w takim na przykład Direct2Drive? Chodzi mi o praktykę, a nie oficjalne notki, które sobie mogę poczytać na oficjalnych stronach. Interesuje mnie m.in. forma plików (ISO, autorski instalator etc), techniczno-licencyjne ograniczenia (aktywacje, dodatkowe programy, problemy z patchami, możliwość nagrania sobie na płytkę, limity instalacji, blokady etc.), dostępność regionalna (dzieci, zaznaczajcie na koncie kraj macierzysty Kamerun i używajcie proxy!), a w przypadku starszych tytułów pokroju X-Coma - jak poradzono sobie z kompatybilnością na nowszych systemach? Bo dużo razy już widziałem takie "teoretyczne" działanie na XP lub przeżywałem przygody typu "konflikt ze sprzętem firmy XXX"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować