Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Wie ktoś, czy James Bond 007: Quantum of Solace jest nadal w empiku za 19,99zł ? A jak nie, to z tego co widzę na stronce, można kupić po cenie która jest na stronce i odebrać w salonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 01:16, Albii napisał:

Wie ktoś, czy James Bond 007: Quantum of Solace jest nadal w empiku za 19,99zł ? A jak
nie, to z tego co widzę na stronce, można kupić po cenie która jest na stronce i odebrać
w salonie ?


W łódzkim jeszcze trochę leży, więc może i w innych jeszcze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 01:16, Albii napisał:

Wie ktoś, czy James Bond 007: Quantum of Solace jest nadal w empiku za 19,99zł ? A jak
nie, to z tego co widzę na stronce, można kupić po cenie która jest na stronce i odebrać
w salonie ?


W Gdańskim leży tego pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapomnieć. Gra w Polsce nie miała premiery. Jest tylko w kilku sklepach internetowych. Nie chce reklamować naszego ale już od piątku leżała :) niestety w naszym kraju często data premiery europejskiej ma się nijak do polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 21:32, natanadler napisał:

Możesz zapomnieć. Gra w Polsce nie miała premiery. Jest tylko w kilku sklepach internetowych.
Nie chce reklamować naszego ale już od piątku leżała :) niestety w naszym kraju często
data premiery europejskiej ma się nijak do polskiej.

zareklamuj mi swój sklepik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 23:33, Jan3d napisał:

zareklamuj mi swój sklepik ;]

Kilka minut spędzonych na GS użytkownika Gram.pl wszystko Ci o nim powie.

Myślę, że poprawna odpowiedź, to Ultima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 21:32, natanadler napisał:

Możesz zapomnieć. Gra w Polsce nie miała premiery. Jest tylko w kilku sklepach internetowych.
Nie chce reklamować naszego ale już od piątku leżała :) niestety w naszym kraju często
data premiery europejskiej ma się nijak do polskiej.


Dystrybucja tej gry w Polsce zajmie sie firma Cenega Poland, nie wprowadzaj uzytkownikow w blad. http://www.cenega.pl/?ID=6674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Natandler nie napisał, że w Polsce gra się w ogóle nie ukaże, tylko, że na razie jest dopiero w kilku sklepach internetowych, więc o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem ze nie są tylko ze jak zwykle gra nie ma premiery polskiej na równi z europejska. Niestety. Ponieważ jesteśmy częścią unii można ten towar już noralnie kupić w dobrych sklepach internetowych. Nie mówię tylko o polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 06:51, Jan3d napisał:

zal wczoraj patrzyłem na ek drakensang i był za 50zł dziś 99 podziękuje za taką cene


wczoraj byłem w mega avansie w złotych w warszawie i był za jakieś 40 zł o ile dobrze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 15:11, Bart_GT napisał:

> zal wczoraj patrzyłem na ek drakensang i był za 50zł dziś 99 podziękuje za taką
cene

wczoraj byłem w mega avansie w złotych w warszawie i był za jakieś 40 zł o ile dobrze
pamiętam :)


Kolekcjonerka, czy wersja zwykła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 16:22, Feallan napisał:

Kolekcjonerka, czy wersja zwykła? :)


zagiąłeś mnie. Nie pamiętam ;) ale było to zwykłe, dość grube pudełko kartonikowe.
Jeżeli EK (zerknąłem na google) to duże czarne pudło z masą dodatków to nawet nie widziałem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 16:25, Bart_GT napisał:

zagiąłeś mnie. Nie pamiętam ;) ale było to zwykłe, dość grube pudełko kartonikowe.
Jeżeli EK (zerknąłem na google) to duże czarne pudło z masą dodatków to nawet nie widziałem
niestety.


Skoro tak, to (jak już było mówione w tym temacie) to była wersja zwykła, na Allegro od dobrych sprzedawców po 20 zł chodzi. Z tą kolekcjonerką to była świetna okazja, bo np. na Empik.com kosztowała 110 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:30, Mafioso_PL napisał:

Nie wiem po ile teraz chodzi Xbox360 Elite, ale w gazetce z media expert jest za 1079
zł z 120GB dyskiem i dwoma grami (Lego Batman i Pure)

Tak w gwoli ścisłości, wszystkie Xboxy elite mają dyski 120gb. ;) W sklepie gramu taki zestaw kosztuje 1099zł, więc, że tak powiem, okazja zawsze jakaś jest. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówisz to pewnie tak jest :P
Osobiście nigdy się tym nie interesowałem, gdyż jestem graczem wyłącznie PC-towym.
Mam taką (głupią?) manię że wolę raz na pół roku zrobić upgrade za 300-400 zł aniżeli wydać raz na 5 lat 1000 zł na konsole. Nie wiem czemu. Może dlatego że za każdym razem gdy próbuje zabrać się za pada u znajomych - odrzuca mnie. A może to ceny gier na konsole "NEXT" genowe xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować