Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

>Czyli po prostu mogę wybrać grę za 100 pkt i wtedy po prostu zniknąć z portalu, żaby nie narażać sie na koszty? Fajnie, juz idę sępić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - przydałaby się opcja dopasowywania określonej gry z mojej oferty do "rynku przeznaczenia". Dlaczego? Ano dlatego, że nie uśmiecha mi się płacić jakiś 15 zł (np. do UK) za wysyłkę gry o "wartości" 100 pkt, więc ten egzemplarz chciałbym wysłać tylko na terenie Polski.

Co do wersji językowej - na to chyba jest rozwiązanie: wystarczy wysłać maila do kupującego/sprzedającego z pytaniem o wersję językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, chyba nie wszędzie ta "gazetka" ma taką objętość. "U mnie" są to zaledwie 32 strony, z ciekawszych rzeczy - KK jak u Ciebie, EA Classic po 39,90 i Premium Games po 59,90. Poza tym trochę gier w cenach 39,90 - 99,99 (i Sims 3 z dodatkiem Wymarzone podróże za 169,-). Poza tym trochę gier na PS2 i PSP w takich samych widełkach cenowych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 15:04, Blackhand napisał:

Ech, chyba nie wszędzie ta "gazetka" ma taką objętość.


U mnie dokładnie to samo. Żadnej wzmianki o grach z TopSellera.
Jednak i tak się cieszę, poprzednim razem nie zdążyłem zakupić wszystkich interesujących mnie gier z KK, tak więc teraz będę miał ku temu ponowną okazję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też najbardziej liczę na KK (choć cudów się nie spodziewam - pewnie GTA trylogii czy innych ciekawych tytułów nie będzie), głównie dlatego, że reszta wygląda po prostu nieciekawie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 15:44, Woo-Cash napisał:

Czy to prawda, że kupując w MM Dragon Age dostaniesz gratis książkę? ;P



byla taka promocja, ale u mnie w empiku wykupili w kilka chwil caly zapas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 19:00, donard napisał:


Ja bym nie był na tyle głupi, by wydawać 700 zł za grę, bo do zestawy dorzucają tandetny chiński noktowizor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 19:00, donard napisał:


Tyle kasy za grę? Daj spokój;/ Jakaś zabawka dla dzieci tydzień będziesz się cieszyć i 7 stów w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 19:00, donard napisał:

Nie żebym reklamował ale okazja to okazja


Hehe okazja? Wolne żarty :).
Nabijanie kasy na produkt z jakiejś chińskiej fabryki (z pewnością marnej jakości, porządne noktowizory kosztują dużo więcej) + gra na 3-4 godzin za 670 złotych? Nie żartuj :>.

Swoją drogą skoro mowa o okazjach, to niedawno w Sochaczewskim Media Expercie
- Call of Duty 2 - 21 złotych (i tyle powinna kosztować gra na kilka godzin, choć i tak dwójka starcza na dosyć długo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 15:37, Harrolfo napisał:

Mam pytanie co do zamówienia na goozex: co to oznacza? status: Aktywna - system szuka
dopasowania
pozycja: 5 [zobacz statystyki]


Oznacza to chyba że nie ma tej gry którą zamówiłeś dostępnej i jesteś piąty w kolejce po nią ;P. Szukaj gier z zakładki "dostępne" ;).

Do mnie teoretycznie za 3 dni powinien dojść Książę Persji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, dzieki. Poczekam do końca tygodnia i ewentualnie wtedy zmienię grę. Jak dojdzie do Ciebie PoP, to napisz jak stan itp, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować