Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2009 o 11:35, Mafioso_PL napisał:

Wrocław > Bielany > Tesco - Kane & Lynch: Dead Men oraz GRAW2 w Superseller za
19 zł
...


To pewnie pozostałości po promocji (SS za 20 PLN, KK za pół ceny), całkiem niedawno w realu jeszcze widziałem sporo egzemplarzy Dreamfalla i UFO Antologia.

Powiem tak - nie wiem jak gdzie indziej, ale w "moim" Carrefourze była totalna lipa - w pierwszym dniu promocji nie widziałem ani jednego egzemplarza KK za 9,90 (ta w tych obleśnych pomarańczowych boxach była w standardowej cenie, "starej" zwyczajnie nie było), za to widziałem gry z EA Classic, które nie były przecenione z 49,- na 39,- (to i tak żadna promocja wobec akcji "2 w cenie 1").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem dzisiaj w Empiku i nie było tam promocji EA Classic 2za1. Czy to jest tylko akcja w kilku sklepach internetowych, czy "ogólnopolska"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 23:14, natanadler napisał:

> dział obsługi klienta empiku jeszcze nic niewie

Jest nie tylko w EMPIKU
A promo po prostu 2 za 1

wiem, że zawsze Ultima też ma w tym samym okresie taką promocję, dostałem dzisiaj e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 16:53, Feallan napisał:

A ja byłem dzisiaj w Empiku i nie było tam promocji EA Classic 2za1. Czy to jest tylko
akcja w kilku sklepach internetowych, czy "ogólnopolska"?

jak otwierali o 9 Empik w Lubinie to panie też nie wiedziały o tej promocji tylko ja im powiedziałem, to zaraz szefowa zadzwoniła gdzie trzeba i się dowiedziała i finał taki, że kupiłem 4 szt. premierówek za 100zł; we Wrocku też od rana była promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 20:07, FPSProjekt napisał:

> A ja byłem dzisiaj w Empiku i nie było tam promocji EA Classic 2za1. Czy to jest
tylko
> akcja w kilku sklepach internetowych, czy "ogólnopolska"?
jak otwierali o 9 Empik w Lubinie to panie też nie wiedziały o tej promocji tylko ja
im powiedziałem, to zaraz szefowa zadzwoniła gdzie trzeba i się dowiedziała i finał taki,
że kupiłem 4 szt. premierówek za 100zł; we Wrocku też od rana była promocja

Do kiedy trwa ta promocja z grami EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełnej listy Ci nie podam, ale z grubsza to wygląda tak:

- Harry Potter i Zakon Feniksa
- Medal of Honor: Airborne
- Need for Speed: Carbon
- Battlefield 2: Deluxe Edition
- FIFA 08
- Need for Speed: Most Wanted
- Crysis
- FIFA Manager 08
- Władca Pierścieni II: Bitwa o Śródziemie
- Command & Conquer3: Wojna o Tyberium
- Battlefield 2142
- Need for Speed: Pro Street
- Burnout Paradise The Ultimate Box
- Dead Space
- Mirrors Edge
- Ojciec Chrzestny 2
- Władca Pierścieni: Bitwa o Środziemie 2 - Król Nazguli
- Władca Pierścieni: Podbój
- Command & Conquer Red Alert 3
- Crysis Warhead
- Orange Box
- FIFA 09
- Left 4 Dead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W razie, gdyby u kogoś w Empiku nie było żadnych informacji o promocji, pracownicy udawali głupich, albo premierówek by nie było - jest empik.com: http://www.empik.com/specjalnie/ea/pc/ . A przynajmniej wygląda na to, że są to premierówki, pewności nie mam, bo dopiero zamówiłem. Jak odbiorę, to tutaj napiszę, co dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 10:25, Feallan napisał:

W razie, gdyby u kogoś w Empiku nie było żadnych informacji o promocji, pracownicy udawali
głupich, albo premierówek by nie było - jest empik.com: http://www.empik.com/specjalnie/ea/pc/
. A przynajmniej wygląda na to, że są to premierówki, pewności nie mam, bo dopiero zamówiłem.
Jak odbiorę, to tutaj napiszę, co dostałem.


jeśli to będą premierówki to będę zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 10:25, Feallan napisał:

albo premierówek by nie było

Czekaj, czekaj...premierówek :D? Czyli że można kupić wydania premierowe w promocji? ;d
Słodko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 16:41, plada napisał:

Czekaj, czekaj...premierówek :D? Czyli że można kupić wydania premierowe w promocji?


Oczywiście że można, zawsze tak przecież było przy okazji tej promocji. Warunek jest tylko taki, że musisz na owe edycje premierowe trafić co w przypadku wielu tytułów - zwłaszcza tych nieco starszych - jest praktycznie niemożliwe, ale mimo wszystko trafia się ich całkiem sporo. Teraz nic tylko koczować aż do serii Classic spadnie Dragon Age ;) No ale na to będzie trzeba poczekać pewnie co najmniej rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 16:41, plada napisał:

> albo premierówek by nie było
Czekaj, czekaj...premierówek :D? Czyli że można kupić wydania premierowe w promocji?
;d
Słodko ^^


A można. Przeczytaj parę postów wyżej, ktoś kupił 4 sztuki premierówek za 100 zł. :) A w poprzedniej, identycznej promocji, kupiłem premierówkę Crysisa (jakoś w kwietniu).

@dave03

Dead Space tam wpadł po 11 miesiącach, Mirror's Edge i Burnout po 10 miesiącach. Ale trzeba pamiętać, że te gry się tak sobie sprzedały, a Dragon Age zbija kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować