Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Uaaaaa, ale pojechali! Tym razem Steam wciągnął nosem całą cyfrową konkurencję. Mój portfel chyba zaraz zacznie krzyczeć z bólu. Pytanie: czy gry z serii Jedi Knight na Steamie/D2D są modowalne? Ceny niezłe, ale to przecież grzech w takim Jedi Academy nie mieć Movie Battles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wybiera sie do tego sklepu dzisiaj? ;> Bylbym wdzieczny za zakup tej Zlotej Edycji Titan Quest , oczywiscie kase oddam + za fatyge ;P Chodzi mi tu najbardziej o kod..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 12:48, igor8472 napisał:

FPSProjekt kilka stron wczesniej pisał.

niespecjalnie widze, widzę tylko link do steama, i są tu ceny w dolarach... to jak?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg opanowałem się i kupiłem tylko 3 gierki za łączną sumę 10 eu. Braid bo podobno fenomenalna, odświeżonego Monkey Island i Stalkera. Mam też ochotę na gta4, ale obecnie mi na nim nie zależy, więc może innym razem. Szczerze mówiąc od razu wziąłbym z 6 gier za grosze, ale kiedy bym w nie grał? Nie wiem...

btw mam pytanko co do płatności. Spróbowałem przez paypal i po zalogowaniu się na konto trzeba było podać numer karty etc. i zapłacić. Ale jeżeli wpłacę na konto paypal pieniądze to z nich będę mógł zapłacić na steam, czy jednak trzeba podać numer karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:34, In_The_End napisał:

btw mam pytanko co do płatności. Spróbowałem przez paypal i po zalogowaniu się na konto
trzeba było podać numer karty etc. i zapłacić. Ale jeżeli wpłacę na konto paypal pieniądze
to z nich będę mógł zapłacić na steam, czy jednak trzeba podać numer karty?


Tam gdzie możesz wybrać rodzaj karty, jedną z opcji jest też PayPal. ^^

Ja na razie kupiłem GTAIV i Stalkera, czekam na nowe tytuły. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:50, igor8472 napisał:

Moge kupić za dolary, właśnie sprawdzone na sobie. Post FPS-a na 70 stronie. Ale działa
to tylko jak płacisz karta, Paypal odpada.

Moze jestem tępy, ale na 70 stronie nie ma nic takiego, na 170 również :P. W jakim sensie tylko płacac karta? Ja na tych sprawach sie nie znam, ale skoro mama ma poprostu konto internetowe w banku, to musi zaplacic za euro, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra... to ja mam pytanie. Bo jest sprawa, że moja Mama za nic nie ma jak zamówić tego, bo konto ma poprostu tylko na złotówki, a tu trzeba zapłacić w Euro, ew. w dolarach. I tu pytanie. Czy jest ktoś, kto mógłby mi kupić GTA jako np gifta, czy coś, a ja, oddałbym tej osobie tą kasę w złotówkach, na podane konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 18:04, Pernia napisał:

No dobra... to ja mam pytanie. Bo jest sprawa, że moja Mama za nic nie ma jak zamówić
tego, bo konto ma poprostu tylko na złotówki, a tu trzeba zapłacić w Euro, ew. w dolarach.


Waluty przeliczają się automatycznie po bieżącym kursie (co to dokładnie oznacza zależy od konkretnego przypadku). Waluta zgromadzona na koncie nie ma znaczenia. Jeśli Twoje konto obsługuje transakcje internetowe, to po prostu wprowadzasz dane karty jakbyś kupował w złotych. Do banku zostanie wysłane zgłoszenie o pobranie z Twoich pieniędzy, dajmy na to, 4 Euro, oni przeliczą to na zł i dopiero pobiorą. Gdyby to działało inaczej, to pół świata siedziałoby i wyliczało kwoty co do centa/grosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 18:16, Yutima napisał:

Na jakiej zasadzie dziala promocja na STEAM? To jest oryginalna gra w pudelku i gra idzie
poczta?

nie jestem pewien ale chyba w steam jest dystrybucja elektroniczna xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 18:16, Yutima napisał:

Na jakiej zasadzie dziala promocja na STEAM? To jest oryginalna gra w pudelku i gra idzie poczta?

Nie. To jest dystrybucja elektroniczna. Kupujesz i pobierasz na dysk twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W toruńskim Empiku na Starym Mieście trwa promocja na Modern Warfare 2. Do końca tygodnia kosztuje 99 zł (normalna cena 119 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 18:09, igor8472 napisał:

Ano mogę giftnąć, namiary na mnie masz w sygnaturce.

Wielkie dzięki :)
@Matteos
Właśnie chodzi o to, że mama nie chciała korzystać z karty, tylko jak już zwykłego konta bankowego. Na szczęście udało się z pomocą Igor8472 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 19:06, Tyler_D napisał:

A było coś jeszcze wartego uwagi? Chodzi mi o gry na pc.

Force Unleashed za 89,90 z tego co wiem jest w Media Markt za 99,90 zł. 10 zł, ale to zawsze coś. No i oprócz tego jest tam kilka EK Dragon Age.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować