Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2010 o 20:49, NecroVisioneR napisał:

Chodziło mi o sam pomysł,imo.gry za punkty było dobrym pomysłem,ale o organizacji nie
mogę się wypowiedzieć-gdyż nic nie kupiłem z reedycji w tamtym czasie,ale wierze wam
na słowo:)

Co z tego, że promocja byłą fajna, lista gier też niezła, skoro najlepsze tytuły momentalnie się wyczerpały i można było wybierać z długiej listy bubli wszelakich :/ Najbardziej rozśmieszający był limit na ściągane przez sieć gry z GoG - co im szkodziło dać nielimitowaną liczbę? O wysyłce nie wspominam nawet, do dziś jeszcze nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 22:33, PinKee napisał:

O wysyłce nie wspominam nawet, do dziś jeszcze nie dostałem.


Ja dorwałem złotego Dawn of War (następnego dnia już nie było :D), niestety też jeszcze nie wysłali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Widzieliście coś ciekawego w MediaMarkt ostatnio? Chodzi mi o coś z gier na PC PS3 i filmy na Blue-ray :)
Z góry dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 11:56, maniekk napisał:

Witam.
Widzieliście coś ciekawego w MediaMarkt ostatnio? Chodzi mi o coś z gier na PC PS3 i
filmy na Blue-ray :)
Z góry dziękuję za pomoc:)

Zdaje się, że Transformers 2 są w promocji w ten weekend, a jak nie transformery, to coś innego - było w gazetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 16:03, NecroVisioneR napisał:

Akeż ten CDP zrobił się żałosny,te nazwy te badziewne promocje,ehhh ręce opadają,a Cenega
spokojnie wiedze sobie prym,poiwedziałbym nawet że EA Polska jest lepsym dystrybutorem
niż CDP


ŻAŁOSNY ?! Powinieneś się cieszyć że są takie promocje, i że za "grosze" można dorwać premierówki świetnych, jeszcze świeżych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 20:16, FiZbAn09 napisał:

W MM jest ps3 bodajze slim z inFomous i ''Killzone 2 za 1499 . Przynajmniej w białymstoku
.

wielka mi tu promocja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 20:16, FiZbAn09 napisał:

W MM jest ps3 bodajze slim z inFomous i ''Killzone 2 za 1499 . Przynajmniej w białymstoku
.

No sory ale gdyby był za 1199 albo 1299 to by była okazja, a tak to o jest normalna cena za slimke z 2 grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:39, igor8472 napisał:

Zdaje się nikt tego nie wrzucał więc polecam kolejne promo z cyklu ''zapłać ile chcesz''
tym razem na Crayon Phisics Deluxe. Obejrzyjcie filmik, genialna gra http://www.crayonphysics.com/


Ze swojej strony, polecam czytać newsy na głównej, tam było ;). A co do samej promocji - to oczywiście skorzystałem. Zdobyłem już w sumie "za grosze" World of Goo, Immortal Defense i właśnie Crayon Phisics Deluxe. Kto przepuścił którąś z tych gier, niech żałuje ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 22:52, gamemaster napisał:

Ta promocja 2 za 1 jest dostępna tylko na gramer czy można też skorzystać z tej promocji
w Empiku ?


To nie jest promocja gramera, tylko EA -> http://polska.ea.com/pages/13077/
W takim razie promo to powinno objąć również Empik, tak jak to miało miejsce przy poprzednich tego typu akcjach.

Tak na marginesie. Wczoraj wieczorem wyczaiłem wydawać by się mogło mega starke promo - głośniki Logitech x-540 w cenie 185,00 zł. Z resztą wystarczy wklepać tę nazwę w skąpcu, czy ceneo. Problem w tym, że w żadnym z 4 sklepów (powiązanych ze sobą właścicielem - firmą Mix-Media) nie działa opcja dodaj do koszyka, ponieważ wyskakuje jakiś fatal error, nawet po rejestracji :/ Tak więc promo jest... ale go nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować