Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2010 o 00:31, mjgr napisał:

jaki nr gg ?

7945619 Pod datą, która jest pod avatarem masz opcję "mój gramsajt" wchodzisz tam i masz podane namiary. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 18:49, Albii napisał:

> jaki nr gg ?
7945619 Pod datą, która jest pod avatarem masz opcję "mój gramsajt" wchodzisz tam i masz
podane namiary. ;)

Już się do mnie odezwał wczoraj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 19:55, Iverson7 napisał:

Chyba ikt jeszcze nie pisal tego wiec ja to zrobie.Dzisiaj o 12 ruszyla wyprzedaz CDP
"gramageddon" http://www.cdprojekt.pl/wyprzedaz/ .wedlug mnie www.żal.pl/cdp...

Jak CDP robi promocję, to nie trzeba zaglądać w statystyki sprzedaży, żeby się dowiedzieć, które gry idą jak najzimniejsze bułeczki we wszechświecie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 19:55, Iverson7 napisał:

Chyba ikt jeszcze nie pisal tego wiec ja to zrobie.Dzisiaj o 12 ruszyla wyprzedaz CDP
"gramageddon" http://www.cdprojekt.pl/wyprzedaz/ .wedlug mnie www.żal.pl/cdp...


Nikt nie pisał, bo jak sam zauważyłeś.. nie ma o czym pisać :/ Jedna przyzwoita cena gry (PES 2010), nie czyni tego szumnie zapowiadaną "prawdziwą cenową apokalipsą najlepszych gier z 2009".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 20:37, BoloMaster napisał:

po tak hucznych zapowiedziach spodziewałem się czegoś ciekawszego, a tu takie dno....


No,tez spodziewalem sie,ze wreszcie zrobia jakas fajna wyprzedaz,a tu kicha.Wyprzedaz jak zawsze tytulow ktore w 90% za miesiac spadna do platynowej kolekcji badz topsellera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 22:03, Iverson7 napisał:

> po tak hucznych zapowiedziach spodziewałem się czegoś ciekawszego, a tu takie dno....


No,tez spodziewalem sie,ze wreszcie zrobia jakas fajna wyprzedaz,a tu kicha.Wyprzedaz
jak zawsze tytulow ktore w 90% za miesiac spadna do platynowej kolekcji badz topsellera...

:/ niestety chyba musimy się do tego powoli przyzwyczajać. nie będę narzekać bo nic to nie pomoże, ale to się robi aż śmieszne. "Wyprzedaż" to teraz jest równa zmianie ceny na tą z tańszej serii parę dni/tygodni przed wrzuceniem danego towaru do tejże taniej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 22:03, Iverson7 napisał:

> po tak hucznych zapowiedziach spodziewałem się czegoś ciekawszego, a tu takie dno....


No,tez spodziewalem sie,ze wreszcie zrobia jakas fajna wyprzedaz,a tu kicha.Wyprzedaz
jak zawsze tytulow ktore w 90% za miesiac spadna do platynowej kolekcji badz topsellera...

też sie spodziewałem fajnej wyprzedazy a tu: zaloga g, world of zoo i inne ,,hardkorowe" gierki. Smutmo bo nastawiałem się na kupno jakiejs fajnej produkcji -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 21:14, igor8472 napisał:

A przy okazji to na Stemie Dirt 2 za 20 dolców

Heh. W Europie 100zł, w USA 56zł - prawie 80% drożej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oni mogli:O?! Cenega dodaje figurkę little sister do zwykłej edycji, a do kolekcjonerskiej już nie. Skandal! Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dni sytuacja się zmieni, bo w obecnej postaci edycja kolekcjonerska jest dla mnie bardzo mało atrakcyjna...
btw byłem dziś w Empiku i zatkało mnie jak zobaczyłem pudełkowe Trine. Buhaha dobrze, że na steamie kupiłem ją za grosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować