Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Byłem dziś w empiku po numer specialny CD-A i gierkę na PS2, nie wiem czy w innch empikach tak jest, przy zakupie Warbanda Mount and blade, zwykły Mount and blade gratis. w jednym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie Złote Tarasy również parę ciekawych pozycji: Gears of War w Platynowej Kolekcji za 14,99, Unreal Tournament w PK za 19,99 a w Złotej Edycji za 49,99. Poza tym Painkiller w duzym boxie za 7,99 i m.in. Broken Sword: Angel of Darkness w Topseller za 9,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 18:17, Bartex69 napisał:

Za ile kupię Fable II w MM/Empiku? Wie ktoś?

http://www.gram.pl/sk6_9QvfG,5_Fable_2_Gold_Classics.html lepiej tutaj sobie kup. Wersja z dwoma DLC.

Niezła ta promocja na gramie. GotY Fallouta 3 na konsole za 99zł. Chyba się skuszę. :) Jeszcze jakby po PL były napisy, ale dobra, nie narzekam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wypinam na F3 i Cenegę. Kupiłem premierówkę F3 w preorderze i teraz chcą mi sprzedać drugi raz to samo, bo okazło się że DLC nie sa kopmatybilne z podstwaką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 20:34, Albii napisał:

Niezła ta promocja na gramie. GotY Fallouta 3 na konsole za 99zł.
Chyba się skuszę. :)


A ja obawiam się że się jednak nie skusisz, bo jak widać towar jest już niedostępny, wszystko poszło ładnych kilka godzin temu. Teraz pozostaje Ci tylko czekać na ewentualną dodatkową partie, ale raczej się tego nie doczekasz. Przy tego typu promocjach na zakup trzeba się decydować bardzo szybko... W innych przypadkach najczęściej zostaje sie z przysłowiową ręką w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 20:40, Minsc_i_Boo napisał:

A ja się wypinam na F3 i Cenegę. Kupiłem premierówkę F3 w preorderze i teraz chcą mi
sprzedać drugi raz to samo, bo okazło się że DLC nie sa kopmatybilne z podstwaką


Serio?? jaka jazda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez dalem sobie z nimi spokoj i niedawno kupilem w UK wersje F3 Goty na PC . Zaluje tylko ze tej wersji z Cenegi bez Live nie sprzedalem od razu po premierze bo teraz kosztuje grosze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj można kupić specjalny numer KŚG nt. nowego Splinter Cella, do której dołączona jest pełna wersja Chaos Teory. Gazeta kosztuje niecałe 10 zł, więc IMO to niezła okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Star Wars Knights of the Old Republic 28,99 PLN http://sklep.wirtus.pl/produkt/14163#opis
Star Wars Knights of the Old Republic II 28,99 PLN http://sklep.wirtus.pl/produkt/12957
Star Wars Battlefront 2 PC 28,99 PLN http://sklep.wirtus.pl/produkt/348369
Lego Star Wars II: The Original Trilogy PL 28,99 PLN http://sklep.wirtus.pl/produkt/14516

Czyżby SW trafiały do jakiejś nowej, taniej serii? Przy KOTOR1 okładka właśnie na to wskazuje :).
W każdym razie oba KOTORy i Battlefronta na pewno warto jest wziąć, gry są po prostu świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 21:32, milten6 napisał:

Czyżby SW trafiały do jakiejś nowej, taniej serii? Przy KOTOR1 okładka właśnie na to
wskazuje :).

W Polsce raczej nie, byc może zagraniczne wydanie. Mozna też kupić premierówki KoTOR-ów w empiku za 39,99 chyba - ostatnio widziałem sporo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 21:40, igor8472 napisał:

Albo ściągają to z zagranicy. Wirtus często tak robi. Sprzedawali gry/wydania które w
Polsce nie wyszły.

tak jest, mam to samo wydanie Kotora1, z Australii bodajze.
BTW. za taka cene to grzech nei kupic (jak ktos nie ma). Ja juz mam wszystko z SW co mnie interesi, za wiekszosc z nichjeszcze jak za zboze placone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 20:40, Minsc_i_Boo napisał:

A ja się wypinam na F3 i Cenegę. Kupiłem premierówkę F3 w preorderze i teraz chcą mi
sprzedać drugi raz to samo, bo okazło się że DLC nie sa kopmatybilne z podstwaką


Zaraz, zaraz... Chcesz powiedzieć iż te pudełkowe edycje dodatków (bodajże po 49.90zł sztuka) do Fallouta 3, które się niedawno ukazały nie są kompatybilne np. z edycją kolekcjonerską którą to aktualnie można kupić za 69zł? Coś nie chce mi się w to wierzyć. Z tego co mi było wiadomo to były jakieś problemy z pobraniem tych DLC przez neta, ale pudełkowe wersje chyba muszą działać poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 18:23, kulfonito napisał:

Cześć :) Czy ktoś z Opola widział już gdzieś zdrapki do PSS? Lub ktoś z innych okolic?
:P

Ja już wczoraj kupiłam tą zdrapkę w poznańskim saturnie (taka mała zdrapka a takie wielkie pudło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 21:32, PJ_MW napisał:

Od dzisiaj można kupić specjalny numer KŚG nt. nowego Splinter Cella, do której dołączona
jest pełna wersja Chaos Teory. Gazeta kosztuje niecałe 10 zł, więc IMO to niezła okazja.


Rzeczywiście całkiem niezła okazja i na pewno z niej skorzystam(może nawet i jutro? :D) No i jeszcze dorzucili normalny pudełkowy BOX więc + ode mnie dla KŚG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować