Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2010 o 21:06, Mafioso_PL napisał:

Trylogia Splinter Cella ma być w Pomarańczowej Kolekcji bodajże, więc nie taka znów "okazja"
:P
Swoją drogą Chaos Teory to bardzo dobra gra.

Hmm ma być? Wczoraj to już ją empiku widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 19:13, LESZ3u napisał:

Wiosenna promocja na d2d. Znajdzie się kilka naprawdę niezłych okazji.

Najbardziej KoTOR kusi jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 4 jest ''Country restricted on your IP'' na wszystkich trzech D2D, czyli bez kombinowania nie przejdzie. Szkoda, bo 3.95 funta to taniej niż na Steamie na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna jednak ta gre dodac od razu z listy promocji . Niestety nie dalem rady kupic bo o tej porze nie da sie juz ekarty doladowac (ciekawe ze wersja z UK jest dostepna w calej EU procz Polski i Niemiec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 00:48, Miniu napisał:

(ciekawe ze wersja z UK jest dostepna w
calej EU procz Polski i Niemiec).

Może nad tymi dwoma krajami chmura pyłu wulkanicznego jest najgęstsza i zaburza przepływ środków finansowych? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się wczoraj w supporcie D2D o to i okazało się że strona z grą nie działą ''bo promocja skończyła się wczoraj rano" 0_o. Cenę dali za niską i nie chcieli się przyznać, ot co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Error: Grand Theft Auto IV is Country restricted on your IP.

Da rade kupić GTA IV w naszym kraju? Bo na tą chwilę pojawia mi się taki błąd będąc w pracy, której sieć jest postawiona w Holandi. Tak czy inaczej przekierowuje mnie na Paypal więc chyba transakcja jest możliwa tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila doslownie kupilem wlasnie przez klikajac na "Add " na stronie z wymienionymi promocjami . Teraz pozostaje mi sciagnac 7.7 GB z Arma 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 00:47, PinKee napisał:

A jaka jest cena tego pakieciku? Dali jakąś zachętę cenową? Bo jak nie, to wygodniej
zapłacić po prostu kartą.

100 zł, kartą wygodniej? no nie wiem, trzeba dokładnie wprowadzić dane w dodatku np. w moim banku funkcję płacenia przez internet mają tylko karty srebrne i złote, a jak ja prowadzę działalność gospodarczą od roku to wątpię czy by mi taką kartę wydali, w przypadku zdrapki wystarczy wprowadzić 12 cyfrowy kod i od razu ma się środki na koncie w PSS no i jest to chyba najbardziej bezpieczna metoda płacenia przez Internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 12:37, mara130 napisał:

100 zł, kartą wygodniej? no nie wiem, trzeba dokładnie wprowadzić dane w dodatku np.
w moim banku funkcję płacenia przez internet mają tylko karty srebrne i złote, a jak
ja prowadzę działalność gospodarczą od roku to wątpię czy by mi taką kartę wydali, w
przypadku zdrapki wystarczy wprowadzić 12 cyfrowy kod i od razu ma się środki na koncie
w PSS no i jest to chyba najbardziej bezpieczna metoda płacenia przez Internet


Przesadzasz. istnieją banki ( np. Alior Bank, mBank ) który wydaja karty MasterCard Debit, bez żadnego problemu, dzięki którym można spokojnie płacić karta przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 12:37, mara130 napisał:

> A jaka jest cena tego pakieciku? Dali jakąś zachętę cenową? Bo jak nie, to wygodniej

> zapłacić po prostu kartą.
100 zł, kartą wygodniej? no nie wiem, trzeba dokładnie wprowadzić dane w dodatku np.
w moim banku funkcję płacenia przez internet mają tylko karty srebrne i złote, a jak
ja prowadzę działalność gospodarczą od roku to wątpię czy by mi taką kartę wydali, w
przypadku zdrapki wystarczy wprowadzić 12 cyfrowy kod i od razu ma się środki na koncie
w PSS no i jest to chyba najbardziej bezpieczna metoda płacenia przez Internet


Jeśli prowadzisz działalność od roku i Ci nie dali karty kredytowej do konta (wypukłej) to zmień bank:)

U mnie KK do płatności w internecie "z urzędu" jest dawana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować