Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

>>>...............

Rok temu biedronka zrobiła wyprzedaż w połowie lipca i teraz zapewne będzie tak samo.

PS. Też nie trawię gier typu rpgi i inne pierdoły. Strata czasu a walka ze smokami i innym badziewiem jest dla mnie żenadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 22:27, radziejr napisał:


No cóż każdy gra jak chce i nie mnie to oceniać czy konkretna droga jest tą właściwą
w końcu to tobie ma sprawiać przyjemność. Jednak cała ta nagonka na serię COD począwszy
od MW to po prostu przegięcie. Dostajemy dynamiczne i bardzo grywalne, niech ci będzie
te 6 godzin gry to jest źle bo za krótka. Dostajemy RPG na 25 godzin gdzie przez większość
czasu i tak ganiamy i wykonujemy zadania typu:
-"przynieś mi pięć buraków"
-"zabij pięć troli"
-"zanieś list..."
To jest cacy i jak wciąga na długie godziny... innymi słowy siedzimy dziesięć godzin
a czasem nawet i więcej ganiając po wirtualnej krainie i wykonując bzdurne zadania. O
tym to już nikt nie wspomni. Ale jak już wspomniałem nie mnie to oceniać czy ktoś woli
rozcieńczony sok czy nie.


i własnie przez takich jak ty dostajemy do rąk coraz krótsze gry w coraz wyzszej cenie :(
sorry brachu ale ostatnie części cod poza grafiką i ewentualnym multi to dla mnie całkowita porazka.
te gry nie ryją beretu a powinny. cała ich siła to wielki szum medialny i coraz częstsze kontynuacje.
i zebym szczezł tak ni cholery nie pamietam fabuły mw1 i 2. ot kilka cut scenek mi się w pamięci kołacze A to już fajne nie jest. i tak jak dzisiątkami i setkami godzin zanurzałem się w uniwersum fallouta, gothica, w zonie czarnobylskiej, w bazie marsjańskiej w doomie, w moskiewskim metrze (w którym akurat przebywam), po 2 crysisach gdzie szalałem ładnych 30 godzin albo i dłużej (a zdaniem wileu miały marna fabułę, co uważam za bzdurę bo jaka by nie była to przynajmniej się pamieta o co w niej chodziło) , w pierwszym far Cry i td. itp., ba nawet halo xboxowe wiecej czasu zabiera i wczuć się pozwala...takie Modern Warfare jest dla mnie ładniutkim króciutkim NICZYM. Ot przerywnik na 2 wieczory.

a propos poziomów trudności - w ile ty gier w zyciu grałeś?! bo z reguły pomiędzy łatwym a najtrudniejszym jest ze dwa co najmniej pośrednie....zatem jest w czym przeważnie wybrać.

edit:

Dnia 23.04.2010 o 22:27, radziejr napisał:

nie musi cie obchodzić bo i czemu?


No właśnie, tylko się pochwalę jaki jestem szybki i w ogóle...
alez ja się nie chwalę! stwierdzam fakt i tyle. a mistrzem fpsów nie jestem, bo i lata już nie te ;) i skoro mnie tetrykowi gra zajeła tylko 6 godzin, to cos nie tak jest niestety z grą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 00:34, Citkowsky napisał:

Rok temu biedronka zrobiła wyprzedaż w połowie lipca i teraz zapewne będzie tak samo.


Niekoniecznie. Rzuty gier do Biedronek odbywają się przed świętami Bożego Narodzenia, Wielkiej Nocy i właśnie w wakacje. Ostatni rzut odbył się na Boże Narodzenie, nie było rzutu na Wielkanoc, tak więc idąc drogą logicznego myślenia, kolejny rzut także się nie odbędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, w końcu po przeczytaniu kilku ostatnich postów stwierdziłem ostatecznie, że nie skorzystam ze steamowej promocji na MW. Dzięki za pomoc w podjęciu decyzji. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 09:24, castlerock napisał:

w moskiewskim metrze (w którym akurat przebywam), po 2 crysisach gdzie szalałem ładnych
30 godzin albo i dłużej (a zdaniem wileu miały marna fabułę, co uważam za bzdurę bo jaka

Chyba chodziłeś jak żółw. Obie części zajęły mi niecałe 14h. MF przeszedłem w niecałe 9(trzeba by trochę odjąć za misję w samolocie...) Fabularnie oba tytuły mają ten sam poziom, mierny.
W naszych kochanych sklepach CoD:MF idzie za około 60 złotych, więc promocja dla mnie żadna. Zakup jednak bardziej opłacalny niż MF2, którego ja kupić nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 10:08, milten6 napisał:

Genialne podsumowanie autora pod teksem. Porównywać ceny gier, które wyszły xlat(nawet kilkanaście) temu, które były już w każdym piśmie, miały swoje promocje w sklepach i dało się je kupić za grosze z premierowymi tytułami.
Jeżeli coś kupuje to musi to ładnie wyglądać. Wolę zapłacić więcej za to samo, niż mieć obleśnie wydanie za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 10:28, In_The_End napisał:

Jeżeli coś kupuje to musi to ładnie wyglądać. Wolę zapłacić więcej za to samo, niż mieć
obleśnie wydanie za grosze.


Tak nie do końca masz tutaj racje. Jak z pewnością wiele osób wie w biedronce może było trafić na wiele gier w edycjach premierowych czy z Platynowej Kolekcji. Sam tam 1,5 roku temu kupiłem premierówke Jade Empire z plakatem, soundrackiem, drukowanym poradnikiem i instrukcją. Takich przypadków było więcej bo jeszcze były premiery m.in. Broken Sword: Anioł Śmierci, Sega Rally czy antologia Unreala z platyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 10:36, Dziadekpl napisał:

Orientuje się ktoś, ile mniej więcej kosztuje GTA: Episodes from Liberty City w MM lub
Saturnie? Bo byłem w empiku i zażyczyli sobie 179zł...

W Saturnie wersja PC 99zł PS3 119 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja L4D2 na Steamie. Przy zakupie zestawu dla czterech graczy, wychodzi po ok. 44zł za sztukę. Myślę, że naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli Panowie szukacie prawdziwych okazji, zajrzyjcie do Poznania, do sklepiku między Starym Browarem, a Kupcem Poznańskim.
Odsyłam do tego posta ze strony markolfa:
http://www.markolf.pl/forum/viewtopic.php?p=268323&sid=3f85993c6249a28ff1728ae0d8c9b83a#268323

Od siebie dodam, że byłem tam w zeszłym tygodniu - łatwo zauważyć ten sklepik ze względu na wyraźny szyld na głównej mówiący o grach PC, konsolach i filmach. Cechą charakterystyczną położenia jest sąsiedni sklep z ciuchami, w którym sprzedające panie wyglądają jak żywcem wyjęte z sex shopu... Na dodatek często lubią sobie robić słitaśne fotki na podwórku właśnie przed obydwoma sklepami. Wygląda to troszku przerażająco, ale nie zrażajcie się - w końcu idziecie tylko obejrzeć kilka gierek i filmów, a okazje są tam niemałe.
Co konkretnie?
Większość produktów jest zafoliowanych - z gierek na PC m.in. Fifka 10 59 zł, Risen 59 zł, gry z TS-a 19 zł, niektóre premierowe wydania gierek - 20 zł, m.in. Stranglehold czy Call of Juarez bodajże. Masa gierek od CDP, gierki z CDA po piątkę, te starsze gierki 7 zł czy dyszka. Najwięcej produktów jest właśnie na PC i PS2 - także dużo okazji, ale niestety nie spojrzałem, jako, że ta platforma mnie nie interesuje. Jeśli chodzi o PS3 i x360 to trochę mało tych gierek, jednakże Heavenly Sword i Assassins (ale to już na x-a) to ciekawe oferty, bodajże za 45 zł. Poza tym filmy i muzyka taniej, ale jako, że czasu też dużo nie miałem, nawet nie zdążyłem popatrzeć tytułami.

Naprawdę warto zajrzeć jeśli ktoś mieszka w Poznaniu, nie będziecie zawiedzeni :)
Pzdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GOGu przecena z $5.99 na $4.19 następujących gier/paczek:
- Descent + Descent 2
- Descent 3 + Expansion
- Freespace + Expansion
- Freespace 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 09:24, castlerock napisał:

i własnie przez takich jak ty dostajemy do rąk coraz krótsze gry w coraz wyzszej cenie
:(

Równie dobrze mogę powiedzieć że dzięki takim jak ty dostajemy coraz bzdurniejsze zapychacze czasu zwane questami.

Dnia 24.04.2010 o 09:24, castlerock napisał:

sorry brachu ale ostatnie części cod poza grafiką i ewentualnym multi to dla mnie całkowita
porazka.

Dla mnie też, ale nie tylko ze względu na długość gry.

Dnia 24.04.2010 o 09:24, castlerock napisał:

cała ich siła to wielki szum medialny i coraz częstsze
kontynuacje.

Tu się z tobą zgodzę, jednak weź pod uwagę fakt że przed premierą MW2 na długość COD4 mało kto narzekał i było faktem niezaprzeczalnym że jest to świetna gra. A teraz co chwilę można słyszeć jaka ona jest krótka i w ogóle zła, nie warta swojej ceny.

Dnia 24.04.2010 o 09:24, castlerock napisał:

i zebym szczezł tak ni cholery nie pamietam fabuły mw1 i 2. ot kilka cut scenek mi się
w pamięci kołacze A to już fajne nie jest.

No,tak nic dziwnego skoro gna się przed siebie jak "kurczak z uciętą głową" a cut scenki to tylko przerwa w tym biegu.

Dnia 24.04.2010 o 09:24, castlerock napisał:

i tak jak dzisiątkami i setkami godzin zanurzałem
się w uniwersum fallouta, gothica, w zonie czarnobylskiej, w bazie marsjańskiej w doomie,
w moskiewskim metrze (w którym akurat przebywam), po 2 crysisach gdzie szalałem ładnych
30 godzin albo i dłużej (a zdaniem wileu miały marna fabułę, co uważam za bzdurę bo jaka
by nie była to przynajmniej się pamieta o co w niej chodziło) , w pierwszym far Cry i
td. itp., ba nawet halo xboxowe wiecej czasu zabiera i wczuć się pozwala...takie Modern
Warfare jest dla mnie ładniutkim króciutkim NICZYM. Ot przerywnik na 2 wieczory.

Widać że ganianie przez pół pustyni że jest to tym "czymś" w grze czego ci zazwyczaj brakuje i pozwala zapamiętać fabułę. Fabuła w MW1 jaka była, taka była, zaś crysis jest jak hollywodzki film o super bohaterach(wszystko już było i nawet nikt się nie postarał przedstawić tego w interesujący sposób)
Mi przejście cienia czarnobyla bez zadań pobocznych zajęło tyle samo co COD4 i zdziwiłem się że jakoś nikt nie narzekał na jego długość.
Czy to jest wystarczający powód abym na forum wypisywał jaki to cień czarnobyla jest krótki i tak jak ty, w ile go przeszedłem?

Dnia 24.04.2010 o 09:24, castlerock napisał:

a propos poziomów trudności - w ile ty gier w zyciu grałeś?! bo z reguły pomiędzy łatwym
a najtrudniejszym jest ze dwa co najmniej pośrednie....zatem jest w czym przeważnie wybrać.

No właśnie, pośrednie... jak by nie można było się określić na jakim poziomie się chce grać. Z twojego posta wynikało że żaden cię nie satysfakcjonuje w dodatku do tej pory nie określiłeś się na jakim poziomie grasz choć o to pytałem. Mam zgadywać czy jest to prawie trudny, czy prawie średni?

Dnia 24.04.2010 o 09:24, castlerock napisał:

alez ja się nie chwalę! stwierdzam fakt i tyle. a mistrzem fpsów nie jestem, bo i lata
już nie te ;) i skoro mnie tetrykowi gra zajeła tylko 6 godzin, to cos nie tak jest niestety
z grą :P

no tak niech programiści zdejmą kagańce z SI w grach to gra starczy ci na bardzo długo gdyż stanie się nie do przejścia dla człowieka. Wtedy wszyscy będą szczęśliwi.
Choć gra faktycznie nie jest za długa to nie znaczy że należy wieszać na niej psów zapominając o atutach a nie dostrzegając wad innych produkcji.

Arkhaor:
Nie, nie mam urazy co więcej grałem w niejedno rpg i nie powiem że nie sprawiało mi to przyjemności ale jak słyszę że mam zanieść jakąś pierdołę (zadanie typu zapchajdziura) do jakiegoś obozu i marnować cząstkę mojego życia na trzymaniu "W" i nawigowaniu myszką nudząc się niemiłosiernie to się grać odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 12:40, LESZ3u napisał:

Promocja L4D2 na Steamie. Przy zakupie zestawu dla czterech graczy, wychodzi po ok. 44zł
za sztukę. Myślę, że naprawdę warto.


A warto, warto, ale trzeba 3 chętnych znaleźć. :) Do kiedy ta promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toruńskie MM:
- Mount & Blade Warband 79,90 zł
- Promocja: Kup grę z "Platynowa Kolekcja", a drugą dostaniesz 50% taniej.

I tak wpadły mi dzisiaj kolejne 2 tytuły do kolekcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ... Toruń? A duży był wybór tytułów? I czy promocja obowiązywała tę starą Platynkę czy tylko nową? A może obydwie? I czy trzeba było dreptać z grami po jakiś świstek od pracownika czy rabat naliczało się przy kasie? I do kiedy jest ta promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dostępne odpadki ze "starej" platyny i oczywiście ta nowa edycja. Wypatrzyłem, iż najwięcej było Mount & Blade. Rabat przy kasie, a sama promocja trwa, z tego, co powiedział mi pracownik, do 01.05.2010 r.

EDIT
------
Jeśli chodzi o wybór, to na pewno coś znajdziesz, bo tytułów objętych promocją jest wiele. Co prawda zawsze napotkasz przy nich kilku klientów mających nań chętkę, więc radzę się śpieszyć, bo same chłamy zostaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 17:11, Blackhand napisał:

A Battle Tactics gdzie? Nie ma?


No proszę, a jednak już jest cały komplet! Niedawno przyszło do mnie na maila:
http://www.impulsedriven.com/totalannihilation

Cena całości wynosi $9.99 ( 29,13 zł). Oj, kusi, kusi. Przecież to nie wypada, bym nie miał tak ważnego dla historii gier tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować