Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2010 o 20:32, LESZ3u napisał:

Średnio. Na Zavvi zgarniesz pudełkową wersję za kilka złoty więcej.


Skoro więcej, to znaczy, że gorzej. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, pudełka są fajne ale obok takiej okazji obojętnie przejść nie można. Bought :-). Jeszcze tylko Episodes i wszystkie części GTA będę miał na stimie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 22:07, radziejr napisał:

> Skoro więcej, to znaczy, że gorzej. xP

Skoro pudełkową to znaczy że lepiej, znacznie lepiej...


Dla mnie wersja cyfrowa > wersja pudełkowa. Po co mi zbędna makulatura, która zaraz po zakupie trafi na śmietnik? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 22:48, Kadaj napisał:

Dla mnie wersja cyfrowa > wersja pudełkowa. Po co mi zbędna makulatura, która zaraz
po zakupie trafi na śmietnik? xP

No widzisz a dla mnie np. odwrotnie, lubię mieć coś na półce, widzieć że cos mam, jakąś kolekcję i móc to ewentualnie odsprzedać i odzyskać część pieniędzy. Wersje elektroniczne tylko mi gdzieś gniją na dysku albo leżą na wypalonych płytkach z napisem "Verbatim" - słabo. Tylko w przypadku dużych przecen kupuję takie wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..............

Powodzenia w późniejszej odsprzedaży elektronicznej wersji; jest to skutecznie utrudnione. Tak samo jak internet nie zastapi gazet papierowych tak steamy i inne cuda nie zastąpią dla mnie pudełkowej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 23:12, Citkowsky napisał:

Powodzenia w późniejszej odsprzedaży elektronicznej wersji;


Jestem graczem od ponad 15 lat i NIGDY nie odsprzedałem nikomu gry celem pozbycia się jej (sprzedaję teraz jedynie kilka starszych tytułów, bo zamieniam je na wersje elektroniczne).

Dnia 28.04.2010 o 23:12, Citkowsky napisał:

Tak samo jak internet nie zastapi gazet papierowych tak steamy i inne cuda nie zastąpią
dla mnie pudełkowej wersji gry.

Lol? Co mają gazety/książki, które z założenia sa papierowe i znacznie wygodniej czyta je się w tradycyjnej formie niż na ekranie monitora do gier, które są produkcjami CYFROWYMI uruchamianymi na komputerze właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje kogoś, kto byłby tak miły i kupił mi GTA Classic jako upominek, po przelaniu przeze mnie pieniędzy na PayPal.
Chodzi o to, że moja karta nie może być wykorzystywana do płatności elektronicznych, a to nie lada okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 21:04, mikim napisał:

Na Steamie GTA Classics za 7,49 euro - GTA 1,2,3, Vice City i San Andreas. Bardzo fajny
deal :D.

:(
Wczoraj około 19 padł mi totalnie steam, nie wiem co się z nim stało. Nie chciał się uruchomić. Dziś już działa, ale miał małe problemy na starcie, czego winą może być update TF2(:D może update engi?)
Znowu przegapiłem najlepsze promocje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 00:34, mc1908 napisał:

Witam potrzebuje kogoś, kto byłby tak miły i kupił mi GTA Classic jako upominek, po przelaniu
przeze mnie pieniędzy na PayPal.
Chodzi o to, że moja karta nie może być wykorzystywana do płatności elektronicznych,
a to nie lada okazja :)


GTA Classic stoi teraz za 30 euro, więc chyba po promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 10:09, Vatiel napisał:

Właśnie rozszerzył się CDPROgram! Jak dobrze policzyłem, to są 194 tytuły.

Dzięki za cynk, bo jest kilka nawet fajnych tytułów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 16:03, mikim napisał:

Grand Theft Auto: San Andreas za 4,99 euro na Steamie.

Mamy czwartek. Wieczorkiem koło 20 pewnie bezie jeszcze jakaś promocje, może Max Paynw 1&2. W takim wypadku zostałoby tylko midnight club 2 i wild metal(pewnie będą razem - o ile będą) i dodatki do Gta 4(wątpi, aby były przecenione).
Oby w weekend był mix i wszystkie promocje jeszcze raz bo nadal nie mam vice city:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do GTA IV były już przecenione, bodajże wczoraj, na 15,74 euro.

Ja tam trochę liczę na GTA Complete Pack 75% taniej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 16:21, In_The_End napisał:

Mamy czwartek. Wieczorkiem koło 20 pewnie bezie jeszcze jakaś promocje, może Max Paynw
1&2. W takim wypadku zostałoby tylko midnight club 2 i wild metal(pewnie będą razem -
o ile będą) i dodatki do Gta 4(wątpi, aby były przecenione).

A wiesz, że Wild Metal jest dostępny za darmo? :P http://www.rockstargames.com/classics/?id=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować