Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Koleżanki, koledzy
Dziś natknąłem się na reklamę w TV odnośnie obniżenia o podatek VAT całego asortymentu w Saturnie.
Może kogoś to zainteresuje, jakiegoś przyszłego posiadacza konsoli, TV czy innego produktu ;D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 20:16, DesMonD__PL napisał:

Koleżanki, koledzy
Dziś natknąłem się na reklamę w TV odnośnie obniżenia o podatek VAT całego asortymentu
w Saturnie.
Może kogoś to zainteresuje, jakiegoś przyszłego posiadacza konsoli, TV czy innego produktu
;D

Dodajmy, że promocja ta obowiązuje tylko jutro w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 18:34, sliski_wojtas napisał:

Dzisiaj byłem w Starym Browarze w Poznaniu i wstąpiłem do Mega Avans, a tam Orange Box
w pudełku EA Classics za uwaga 169,90 złotych. Próbowałem znaleźć kogoś odpowiedzialnego
za ten dział i zgłosić, ale niestety oczywiście nikogo nie było. Promocja jakich mało.

:D pewnie znaleźli gdzieś w magazynie ostatnią kopię i uznali ją za świętą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 20:44, rtyrtyrty napisał:

> Dzisiaj byłem w Starym Browarze w Poznaniu i wstąpiłem do Mega Avans, a tam Orange
Box
> w pudełku EA Classics za uwaga 169,90 złotych. Próbowałem znaleźć kogoś odpowiedzialnego

> za ten dział i zgłosić, ale niestety oczywiście nikogo nie było. Promocja jakich
mało.
:D pewnie znaleźli gdzieś w magazynie ostatnią kopię i uznali ją za świętą


Właśnie nie, były ze 4 sztuki w tej cenie.
P.S Szkoda, że do Saturna mam 40 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie jeszcze mogę dorwać Street Racing Syndicate w serii Gry Dla Ciebie?

szukałem i niestety oprócz sklepu internetowego do którego prowadził link na stronie techlandu to nigdzie nie znalazłem nawet na stronce mediamarktu, mimo że inne gry z tej serii już tam były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2010 o 17:34, rtyrtyrty napisał:

gdzie jeszcze mogę dorwać Street Racing Syndicate w serii Gry Dla Ciebie?

szukałem i niestety oprócz sklepu internetowego do którego prowadził link na stronie
techlandu to nigdzie nie znalazłem nawet na stronce mediamarktu, mimo że inne gry z tej
serii już tam były...


Poszukaj w Carrefour''ach w swoim mieście, u mnie jest tego pod dostatkiem ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 10:43, Llordus napisał:

Gamersgate - summer sale: http://www.gamersgate.com/summersale
Dobre promocje m.in. na:
- Europa Universalis III Complete (bez ostatniego dodatku heir to the throne, ale wciąż
warte kupna imho)
- Hearts of Iron III

Nie ma to jak żądać za malutki dodatek do EU 3 razy tyle co za podstawkę z dwoma dodatkami :/ Dali by promocję na Heir to the Throne jakąś porządną lepiej.
Hearts of Iron 3 lepiej kupić u nas w normalnym sklepie, 40 zł cena sugerowana, a więc porównywalnie jak w Gamersgate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 12:53, PinKee napisał:

Nie ma to jak żądać za malutki dodatek do EU 3 razy tyle co za podstawkę z dwoma dodatkami
:/ Dali by promocję na Heir to the Throne jakąś porządną lepiej.

Jakiś czas temu dali :) Dałem coś około 10 Euro (max) za HTTT. Imho niezła cena.

Dnia 17.08.2010 o 12:53, PinKee napisał:

Hearts of Iron 3 lepiej kupić u nas w normalnym sklepie, 40 zł cena sugerowana, a więc
porównywalnie jak w Gamersgate.

Nie zgodzę się. Polskie wydanie oznacza w tym wypadku wydanie przez cenegę.
Będziesz latami czekał na nowe patche. Dodatków pewnie w wersji pl nie ujrzysz nigdy - a w najlepszym razie za 2-3 lata. Skutkiem tego wszystkiego wkurzysz się, zainstalujesz grę w języku natywnym po to aby móc używać patchy i nowych dodatków. A skoro tak - to po cholerę dawać zarobić brakorobom pokroju cenegi, zamiast całą kasę dać developerowi gry bezpośrednio?
Dokładnie taką sytuację miałem z EU III - dodatki w wersji pl wyszły gruuubo po premierze ich na gamersgate. Ostatni patch do wersji "complete" - czyli bez ostatniego dodatku chyba do dzisiaj nie został zlokalizowany. Ostatniego dodatku - HTTT, tak samo jak zresztą Semper Fi do HoI 3 - nie ma do dzisiaj w wersji pl.
Naprawdę uważasz, że przy takim podejściu polskiego "dystrybutora" warto dawać mu zarobić na wydawanych grach? Bo ja uważam, że należy wręcz zabierać mu każdy grosz, który się da - poprzez zakupy wersji zagranicznych - nawet jeśli cena jest ciut wyższa, niż tej wersji pl. Wyjątek robię tu tylko na tanie serie gier - bo te z reguły są ciężkie do przebicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować