Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2010 o 16:50, rtyrtyrty napisał:

Rozczarowałem się za to Dirtem 2 za 129zł :/

Tja, u mnie to samo. W ogóle, w Białostockim MM bardzo rzadko widzę fajne promocje. Sacreda 2 za 4 dychy nie liczę(Premierowa Okazja), za to fajny był premierowy Borderlands w cenie 59zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 18:14, Rogalenko napisał:

A w jakiej cenie te premierówki ?

49.99, nie jest to co prawda promocja ale wiem że niektórzy wolą mieć edycję premierową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 00:35, Mateox86 napisał:

>>.............


a jaki problem zamówić przez stronę empik.com z darmową dostawą do wybranego salonu empika czyli np. do twojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 22:23, Michal_Raven napisał:



Nie dzisiaj jadę do Empiku, nie mogli tego dać parę dni wcześniej to bym zamówił. Zobaczymy może akurat będą mieli na sklepie. Cena przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupował już ktoś w valve store? Dziś wysłali mi paczkę i od razu dostałem e maila potwierdzające tą informacje.
Niestety w emailu jest błąd i mam zły adres. Chodzi o zip kode. Mam 02-xxx. W emailu jest podany tylko 2-xxx. Brak zera ( 0 ). Wysłałem już do nich emaila z zapytaniem na jaki adres wysłali mi paczkę!
Czy ktoś miał podobnie?
Czy paczka tak czy siak dojdzie jak nie ma początkowego zera w moim kodzie pocztowym?
W informacjach o moim adresie na koncie w valve store wszystko jest idealnie, w porządku, bez błędu. W takim razie jakim cudem w emailu go zrobili?
wtf?! Obym tylko nie stracił tej paczki bo poszło sporo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie załapałem się na większość gier, które miałem zamiar kupić w promocji XK -50%, ale patrząc na to z innej strony, to cieszę się, że będę miał kasę na nadchodzące tytuły, bo są naprawdę przednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczta, ile złego by o niej nie powiedzieć, nie jest jednak aż tak niesamowicie głupia, żeby przez jeden mały błąd w kodzie pocztowym nie dostarczyć przesyłki :) Przecież jest też podana nazwa miejscowości i ulica, jakoś domyślą się, co jest brakującą cyfrą w kodzie. Nie ma co się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman:Arkham Asylum EK
Cena podskoczyła z 69,90zł na 76,99 zł .
Ale to itak wciąż dobra promocja chapać szybko zanim się skończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 12:21, In_The_End napisał:

Tak, tak faktycznie masz racje. Bardzo mi zależy na tej przesyłce i może dlatego zbyt
mocno przejąłem się tym drobnym błędem.


Ja jak wysyłałem przesyłki pobraniowe, to przelewy od poczty dostawałem ze średnio trzema błędami w nazwisku. Ale przychodziły, z paczką będzie tak samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super promocja w Playu. Można sobie zamiast telefonu wziąć do abonamentu konsolę PS3 z PS Move i jakimś zestawem 6 gier sportowych (abonament Long Play Telefon za 59 zł miesięcznie + jednorazowa dopłata 350 zł) albo PSP Z Gran Turismo i Tekken (za 1 zł w abonamencie 49 zł).
Więcej info na stronach:
http://www.playmobile.pl/pl/play-abonament/promocje/wybierz-playstation-zamiast-telefonu/index.html

oraz
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8322934,Play_zamiast_telefonami_kusi_konsolami_PS3_i_PSP.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 00:52, Citkowsky napisał:

> >>.............

a jaki problem zamówić przez stronę empik.com z darmową dostawą do wybranego salonu empika
czyli np. do twojego?


Szczerze mówiąc zapomniałem o takiej możliwości. Ale gra już zamówiona, więc pozostaje tylko czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować