Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2010 o 22:15, sliski_wojtas napisał:

Szkoda, że w mieście Lubinie (niedaleko mojego miasta) nie ma nic ciekawego w Saturnie.
Najchętniej to bym się wybrał do Wrocka po Dirt 2 i Resident Evil 5, bo naprawdę się
opłaca.

Nie martw się ,nawet jakby w Twoim Saturnie było coś ciekawego w promocji, to i tak byś nie kupił. W Katowicach dowiedziałem się od obsługi, że WSZYSTKIE ciekawe gry (znaczy w ciekawych cenach) rozeszły się w jakieś 10 minut, więc trzeba by chyba ze śpiworem koczować przed otwarciem pod sklepem, żeby się załapać.

BTW odradzam wszystkim wizytę samochodem w katowickim Saturnie - połowa parkingu rozkopana, jakieś rury kładą, do tego objazdy i inne utrudnienia. Jednym słowem wyjechać stamtąd, to naprawdę trzeba mieć szczęście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 23:22, PinKee napisał:

BTW odradzam wszystkim wizytę samochodem w katowickim Saturnie - połowa parkingu rozkopana,
jakieś rury kładą, do tego objazdy i inne utrudnienia. Jednym słowem wyjechać stamtąd,
to naprawdę trzeba mieć szczęście :/


Szkoda, wsiadałbym w BUS''a i bym pojechał. Bo Dirt''a od dawna chcę kupić, ale cena w moim MM za 99 zeta to jednak za dużo. Wole poczekać jak spadnie, w tym miesiącu na pewno F1 2010 zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Direct2Drive:
* SEGA Mega Drive Collection Series 1 - ($7.50/£5.50)
* SEGA Mega Drive Collection Series 2 - ($7.50/£5.50)
* SEGA Mega Drive Collection Series 3 - ($7.50/£5.50)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj z wizytą w Saturnie(Warszawa,Arkadia). Spotkałem się tam z kilkoma pudelkami gry prince of persia zapomniane piaski w cenie 9,99.(pudełka wyglądały minimalnie inaczej od reszty) Ktoś wie może o co chodzi? Bo raczej wątpię żeby rozdawali tą grę prawie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaleźliście może jakieś okazje związane z FIFA 11 na PC? Ja np. w zeszłym roku, kupując 10, natrafiłem na taką sytuację, że na czwartym piętrze Starego Browaru, w MM bodajże, gra sprzedawana była po cenie oficjalnej - 129,90 zł, natomiast piętro niżej, w jakimś nieznanym sklepie w RTV w tytule, grę można było kupić za jedyne 89,90 zł. W tym roku jest podobnie? Jeżeli tak, to gdzie? Z góry thx za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 23:22, PinKee napisał:

/ciach/

Czy to oznacza, że z mojego Uncharted/LBP nici? Pisałem do Ciebie i ani nie dostałem odpowiedzi zwrotnej, ani powiadomienia czy coś kupiłeś...
//edyt: oczywiście chodzi mi o maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 14:10, Gryczka napisał:

Czy to oznacza, że z mojego Uncharted/LBP nici? Pisałem do Ciebie i ani nie dostałem
odpowiedzi zwrotnej, ani powiadomienia czy coś kupiłeś...
//edyt: oczywiście chodzi mi o maila.

Niestety lipa, nic nie kupiłem, bo i nic praktycznie nie było. F1 2010 za 155 zł oraz God of War 3 za 125 zł były jedynie z tych gier w promocyjnych cenach.

PS. Odpisałem na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Browarze jest Media Expert, nie Media Markt. Z tego co mi wiadomo, to bodajże w tym drugim (albo w Saturnie) obowiązywała przez jakiś czas promocja polegająca na tym, że dostawało się zniżkę po przyjściu do sklepu z którąś z wcześniejszych gier z serii. Było to chyba jednak ograniczone czasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 22:03, FPSProjekt napisał:

Saturn Wrocław Pasaż Grunwaldzki:

premierówki:
Devil May Cry 4 PL 10zł
Hulk Incredible ANG 10zł
X-Blades 10zł
Fate of Hellas 10zł
Seven Kingdoms: Conquest 10zł
The Golden Horde 10zł
Pekin 2008 10zł
Lost: Zagubieni TS 10zł
Operation Flashpoint Dragon Rising 30zł !!!
Silent Hill Homecoming (50zł) teraz 35zł
Kolekcja Wszech Czasów Neverwinter Nights( 80zł) teraz 45zł - 3szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować