Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2011 o 17:19, Iverson7 napisał:

Wlasnie,mam pytanie.Czy te klucze na gry ze steama sprzedawana na allegro sa legalne?A
jesli tak to skąd ich ci ludzie tyle biora?

Ten konkretny gość z aukcji podanej w poście powyżej klucze zakupił w akcji The Humble Indie Bundle, która polegała na tym, że płaciło się "co łaska", dlatego ma zysk praktycznie na czysto. A jest to nic innego, jak po prostu oszustwo, bo twórcy tych gier sprzedali mu je za grosze, a on na tym chce zarobić :/ Typowa polska głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 17:19, Iverson7 napisał:

Wlasnie,mam pytanie.Czy te klucze na gry ze steama sprzedawana na allegro sa legalne?A
jesli tak to skąd ich ci ludzie tyle biora?

Legalne, ja dostałem, wszystko działa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 17:19, Iverson7 napisał:

Wlasnie,mam pytanie.Czy te klucze na gry ze steama sprzedawana na allegro sa legalne?A
jesli tak to skąd ich ci ludzie tyle biora?

Kupowanie kluczy Steam na Allegro to zawsze ryzyko, bo nigdy nie wiadomo czy nie pochodzą np. z zakupów za kradzione karty/rynku azjatyckiego itd. W takim przypadku można nawet stracić całe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 17:36, Szejkon napisał:

Legalne, ja dostałem, wszystko działa ok.

na steamie będzie to wygladało legalnie ale klucze przez sprzedawcę są w nielegalny sposób sprzedawane (nie zgodny z licencją, warunkami akcji charytatywnej ), możesz być traktowany jako paser, uczciwie byłoby brać udział w 2 akcjach chaytatywnych i zapłacić po 1$ a gość na allegro jest nieuczciwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to mi chodzilo.Wiec skoro jest ryzyko stracenia calego konta to ja podziekuje za te klucze z allegro.Lepeij poczekac na jakies ciekawe promocje swiateczne czy weekendowe na steamie(np.GTA IV completed edition-35 zl):P.Dzieki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że nie mają towaru aktualnie na magazynie i nie mogą (co oczywiste :)) wysłać go "od ręki" :). Innymi słowy - czekają na dostawę.

BTW, dziwnymi ścieżkami wędrują paczki z zavvi... Jedna, nadana 30.12, dotarła do mnie w dzień po tej, którą wysłali ponad tydzień wcześniej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 18:08, Blackhand napisał:

Że nie mają towaru aktualnie na magazynie i nie mogą (co oczywiste :)) wysłać go "od
ręki" :). Innymi słowy - czekają na dostawę.

BTW, dziwnymi ścieżkami wędrują paczki z zavvi... Jedna, nadana 30.12, dotarła do mnie
w dzień po tej, którą wysłali ponad tydzień wcześniej :D.


To niech sprowadzają ten towar szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Media Expert w moim mieście jest promocja na FIFA 11 - każda gra, na każdą platformę kosztuje równo połowę mniej, nie wiem jak jest inaczej, dajcie cynk jak możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 19:08, PJ_MW napisał:

w Media Expert w moim mieście jest promocja na FIFA 11 - każda gra, na każdą platformę
kosztuje równo połowę mniej, nie wiem jak jest inaczej, dajcie cynk jak możecie.


Głogów jest ta sama promocja, FIFA 11 o pół ceny taniej u mnie wersja na PC 79 zł - nie ma jakiegoś wielkiego szału i tak nie kupie FIFY 11, wole PES''a ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 18:08, Blackhand napisał:

BTW, dziwnymi ścieżkami wędrują paczki z zavvi... Jedna, nadana 30.12, dotarła do mnie
w dzień po tej, którą wysłali ponad tydzień wcześniej :D.

Standard. Jedna paczka po prostu miała szczęście i nie wylądowała w urzędzie celnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc dzisiaj w MM natrafiłem na coś dziwnego. Mianowicie Worms Reloaded PL w pudełku za 49,90. Po 10 sekundach gra wylądowała w koszyku. Oczywiście do gry potrzebny jest Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 22:05, Karanthir666 napisał:

Będąc dzisiaj w MM natrafiłem na coś dziwnego. Mianowicie Worms Reloaded PL w pudełku
za 49,90. Po 10 sekundach gra wylądowała w koszyku. Oczywiście do gry potrzebny jest
Steam.


No to ładnie, a ja już kupiłem za 60 zł na steamie w języku angielskim ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 08:38, FPSProjekt napisał:

grę wydaje w Polsce LEM w sugerowanej cenie 49,99zł, oficjalna premiera 21.01.2011r.

Najwyraźniej nie w MM :) To jest chyba jakiś preorder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować